Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 07:34:06
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: C3llario.HQ - môje hračky na hranie x)  (Prečítané 10108 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 20. December , 2008, 17:29:36 »

a toto je môj terajší gear.......Mesa Dual....Marshall JCM900 MKII......Hughes & Kettner Tube 50.....H&K Custom Box 4x12" V30.....Fane 1x15" bass....Preamp Engl fuu označenie neviem presne dačo e-530 ??  Bavím sa skvele.... Boss DD-3....Dunlop Cry Baby CG95....Boss MT-2.....Boss ML.....daka ladicka Korg... Na zdravie!

« Posledná zmena: 20. December , 2008, 17:33:27 od C3llario.HQ » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #31 kedy: 20. December , 2008, 17:41:37 »

ako si spokojny? preco prave 3 rozne aparaty?
Zaznamenané

C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 20. December , 2008, 17:55:10 »

ako si spokojny? preco prave 3 rozne aparaty?

Marshall - rokec ako svina ked to vitavim paradička nastavim si krasny sound akurat je to jednokanal tak ot riesim tak ze clean robi mtka ze stahnem volume na gitare.....a pouzivam ho este aj na Old School Hardcoreove veci ako su napr Madball, Agnostic Front, Sick of it all, Biohazard...... ked treba tka dokopavam tim podlahovím lampovým prampom ENGL
H&K - moj halvný amp neviem preco ale zvukovo mi najviac sedi len by sa ho uz zišlo prelampovať  Na zdravie! na nom si natočím presne taký clean a crunch zvuk aky sa mi paci a skresleny ani nehovorim proste to co hladam  Beeee sprava sa to ako 4 kanal takze pohodička
Mesa - fotrov amp na tom hravam malokedy paci sa mi to ale neviem....hmm mozno pre to ze to je jeho alebo co ale neviem....hmm on mi ho nechal urezal si prst takže nemože hravať naplno ale aj ak moje srdce je verne H&K  Na zdravie! ale vadi mi aj na tejto mese ze to je 100W ale mozno to vymenim kamošovi za Singel recto nove 4 mesiace stare plus LTD VIper baritone ......ale aj tak to chcem zmeniť bo planujem dakedy v buducnosti ked budem velky a ked budem vedet hrat a halvne ked budu prachy kupiť VHT Pitbull alebo Krank Krankenstein ale naj sa mi paci Engl Powerball alebo Diezel VH4S  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #33 kedy: 21. December , 2008, 13:34:10 »

gratulujem k aparature, na MKII som nehral, mam JCM900 MKIII a hra to popici, ale tam asi nejaky velky rozdiel nebude...
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 29. Marec , 2009, 15:12:55 »

Tak nastala daľšia zmena v mojom skromnom geare.....preč išiel Kettner, Behringer a žial aj Mesa ale tak to chodí.....život je zmena  Bacha na vec kamo!

Ale naopak pribudol mi môj nový miláčik  No hanbím sa.....hmm je to Marshall JCM2000 DSL100 upravovaný na Master Volume, prepínanie módov kanálov pomocou footswitchu a poťahovaný hadou koženkou  Na zdravie!

Riešené je to tak že pôvodne tam sa dali nastaviť 2Reverby na každý kanál zvlašt teraz ej to preorbene tak kde sa nastavoval reverb na 1 kanal je spolocny reverb a tam kde bol pre druhy kanál je Master Volume poťák....takže teraz keď mám prepojenú efektovú slučku tak mi to funguje ako Master Volume keď neni prepojená funguje to klasicky že sa celková hlasitosť pridáva na každom kanály  Zdravíčko








Sen:
Do budúcna chcem ešte poriešiť konečne dáky box poriadny asi Mesu alebo Orange 2x12....ak budu prachy tak 4x12 určite.....a robím si zálusk ešte na VHT Pittbull ten chcem ešte do konca roka ale najskôr ten box.....pak si chcem ešte dokúpiť Boss DS-1,GE7,PS5C,CE5.....ale rozmýšlal som nad tým že kúpim G-major...ešte chcem kúpiť tú Behringer rackovu ladičku.....vymeniť na B.C.Rich snimače bud za DiMarzio.....a dať si spraviť dáákemu gitaráárovy dáke V-éčko z EMG aby som bol moderný.....a ak víde ešte jedne kšeft tak možno ešte v najbližšej dobe budem mat ESP Eclipse čierna z tym bielým lemovaním moj sen Zdravíčko.......takže uvidíím ako víde tento rok brigáda a tak snáď dačo dokuupim ešte tento rok  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele  Bacha na vec kamo!
« Posledná zmena: 29. Marec , 2009, 15:50:01 od C3llario.HQ » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #35 kedy: 29. Marec , 2009, 15:25:12 »

ty brigadujes bud u Rozina, alebo u tata v sukromnej firme mam taky pocit  Bavím sa skvele inak..preco prave mesa sla prec a zobral si ten marshall?
Zaznamenané

C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 29. Marec , 2009, 15:30:47 »

ty brigadujes bud u Rozina, alebo u tata v sukromnej firme mam taky pocit  Bavím sa skvele inak..preco prave mesa sla prec a zobral si ten marshall?

ne ne :) z brigáády je toho tak akurát ja tedka dostanem dááke korunky z poistký ked budem mať 18-násť  a daco mam este odlozene bo so mdal prec 3 apraaty naraz tak ostalo daco  Na zdravie! u tatko by som teda nebrigááádoval am elektortechnicku firmi....sice študuje elektrotechniku...no mechatoriku tak 3 rok som z toho koko*t a nič nevem s toho  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele do školy chodíme tak akuráát chlastat a dospávať náročne večere  Bacha na vec kamo! a samozrejme že šecko nekuupim bo by ma aj mamka zabila tatko to chaape ako starý gitarista že kupujem kokociny ona nie ani holka to nevie pochopiť (naštastie teraz žddnu nemám Bavím sa skvele)......hmm a to sa pýtal ovac ludi už ma preoc prec Mesa a prisel Marshall  Huh! Preto lebo toto si necham ale mesu by so mtak ci tak vymenil za Diezell alebo VHT takze toto mama na iny sound a hento bude na iný ska poznáš  Na zdravie!....len keby tie € celi byť.....ale hlavne sa už musím konečne naučiť hrať na to pádlo  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #37 kedy: 29. Marec , 2009, 15:33:22 »

ska poznáš 

jasnee ska poznam, to tu ratis hra myslim 
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ale ne.. sak mne je jedno odkial na to mas, cize mne si sa nemusel spovedat, hlavne ze hras co ta bavi.. skor som bol len zvedavy na toze preco marshall.. super..  Som frajer Na zdravie!
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #38 kedy: 29. Marec , 2009, 15:38:53 »

Tá koženka ala hadí vzor mi ani trochu tak nepripadá. :)
Zaznamenané
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #39 kedy: 29. Marec , 2009, 15:46:49 »

Tá koženka ala hadí vzor mi ani trochu tak nepripadá. :)

malo to byť také dačo ale neni to uplne to čo to malo byť ale aj tak sa mi to lúbo viac ako tá čierna kalsiak čo mám na 900-tofke  Bavím sa skvele
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #40 kedy: 29. Marec , 2009, 15:59:34 »

malo to byť také dačo ale neni to uplne to čo to malo byť ale aj tak sa mi to lúbo viac ako tá čierna kalsiak čo mám na 900-tofke  Bavím sa skvele
nevyzera to zle v tom bielom prevedeni, len tie zelene rohy...boha, to nebola nejaka normalna farba?
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 29. Marec , 2009, 16:00:47 »

nevyzera to zle v tom bielom prevedeni, len tie zelene rohy...boha, to nebola nejaka normalna farba?

ja som to nerobil  Bavím sa skvele ja tam nahodím klasicke čierne asi  Zdravíčko
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #42 kedy: 29. Marec , 2009, 16:01:35 »

ja som to nerobil  Bavím sa skvele ja tam nahodím klasicke čierne asi  Zdravíčko
sprav to tak, bude to vyzerat urcite lepsie
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #43 kedy: 29. Marec , 2009, 16:02:42 »

malo to byť také dačo ale neni to uplne to čo to malo byť ale aj tak sa mi to lúbo viac ako tá čierna kalsiak čo mám na 900-tofke  Bavím sa skvele
Hento je normálna čalúnická,hadia je takáto http://www.tubeampdoctor.com/product_info.php?cPath=25_44&products_id=62http://
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 29. Marec , 2009, 16:04:51 »

ja by som si nechal praveze le tie zelene rohy  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 22 otázok.