Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. September , 2024, 00:20:09
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sunlips  (Prečítané 42017 krát)
0 užívateľov a 15 Hostí prehliada túto tému.
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #165 kedy: 25. Október , 2011, 11:13:07 »

Musím pochváliť  :) Zahrali ste to skvelo, páčili ste sa mi omnoho viac ako Komajota. Škoda že zvukár udržiaval ten odstup medzi predskokanom a headlinerom  Smútim mohlo to mnať väčšie grády... každopádne zvuk ste mali slušný  :) Ty si šiel cez čo ? Všimol som ti tam POD - išiel si priamo do linky ? aparát som totiž nevidel žiaden  No hanbím sa..
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
yeah
Hosť
« Odpoveď #166 kedy: 04. December , 2011, 13:30:05 »

Musím pochváliť  :) Zahrali ste to skvelo, páčili ste sa mi omnoho viac ako Komajota. Škoda že zvukár udržiaval ten odstup medzi predskokanom a headlinerom  Smútim mohlo to mnať väčšie grády... každopádne zvuk ste mali slušný  :) Ty si šiel cez čo ? Všimol som ti tam POD - išiel si priamo do linky ? aparát som totiž nevidel žiaden  No hanbím sa..
Burooo, SORRY! Som si nevsimol absolutne, ze si tu pisal  Na zdravie! Dakujem pekne za pozitivizmus. Ja som siel cez trapny floor pod a inak po tych vsetkych koncertoch reakcie na zvuk boli slusne. Najhorsi zvuk z celeho turne bol teraz v Blave, lebo dali malo penazi, inak bol v kazdom meste slusny standart.
 
PS: to ty si mi daval teda tu vodu na rozpustenie mojich praskov?  ha ha ha
Zaznamenané
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #167 kedy: 09. December , 2011, 11:03:25 »

Burooo, SORRY! Som si nevsimol absolutne, ze si tu pisal  Na zdravie! Dakujem pekne za pozitivizmus. Ja som siel cez trapny floor pod a inak po tych vsetkych koncertoch reakcie na zvuk boli slusne. Najhorsi zvuk z celeho turne bol teraz v Blave, lebo dali malo penazi, inak bol v kazdom meste slusny standart.
 
PS: to ty si mi daval teda tu vodu na rozpustenie mojich praskov?  ha ha ha
Áno  Bavím sa skvele To som bol ja ... ja som si najprv nebol istý či si to ty- uistil som sa až keď ste hrali, no potom som mal už dosť roboty... :)
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Libor
nováčik
*
Príspevkov: 13


« Odpoveď #168 kedy: 10. December , 2011, 13:56:20 »

Pali, ja som Vám spravil jedno video, keď som staval pódium na Šírave '09. :) Len škoda, že mobilom! Bavím sa skvele

Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #169 kedy: 10. December , 2011, 14:31:58 »

Pali, ja som Vám spravil jedno video, keď som staval pódium na Šírave '09. :) Len škoda, že mobilom! Bavím sa skvele


YES !  Bavím sa skvele Tam hram este ja na gitaru.  Bavím sa skvele kks... Palo, to nebolo nahodou vtedy, co som dosiel vyšťaveny po celom dni ?
Zaznamenané

DominicK
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #170 kedy: 11. December , 2011, 00:23:14 »

vedel som o vas uz skor, kedze Edo uci u nas na zuske... a teraz som si viackrat pustil vase veci, niektore su dost chytlave, aspon pre mna.  aj videa z koncertov vyzeraju super, tak snad niekedy uvidim nazivo  Na zdravie!
« Posledná zmena: 11. December , 2011, 00:39:45 od DominicK » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #171 kedy: 11. December , 2011, 02:34:58 »

Pali, ja som Vám spravil jedno video, keď som staval pódium na Šírave '09. :) Len škoda, že mobilom! Bavím sa skvele


Preboha to su nejake 2 roky ale zda sa mi to jak nejakych 6  ha ha ha ty zvucis podla videa (?), to sa potom "pozname"  Na zdravie!
YES !  Bavím sa skvele Tam hram este ja na gitaru.  Bavím sa skvele kks... Palo, to nebolo nahodou vtedy, co som dosiel vyšťaveny po celom dni ?
jo jo. A co sme zrazili macku  Bavím sa skvele
vedel som o vas uz skor, kedze Edo uci u nas na zuske... a teraz som si viackrat pustil vase veci, niektore su dost chytlave, aspon pre mna.  aj videa z koncertov vyzeraju super, tak snad niekedy uvidim nazivo  Na zdravie!
No, praveze ani nevyzeraju dobre tie videa, treba prist na koncert  :) musim to nechat pozhadzovat z netu lebo su to stare zalezitosti, dost sa to poobmienalo u nas hudobne odvtedy. Dakujem samozrejme za pochvalu. Vazim si to.

Bude coskoro lajfka z klubu z poslednej snury, tocena na 4 kamery a protools, vsetcia dufame, ze to bude dobre, aby sa to dalo pustit von na youtube.  

« Posledná zmena: 11. December , 2011, 02:35:24 od Pablo Woozy » Zaznamenané
DominicK
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #172 kedy: 11. December , 2011, 12:52:58 »

ale toto je napriklad vpohode , aj ked to nie je cela pesnicka..
a myslim, ze u bezneho posluchaca je najdolezitejsi spev, a tu je super.
Zaznamenané
Libor
nováčik
*
Príspevkov: 13


« Odpoveď #173 kedy: 14. December , 2011, 00:56:06 »

Pablo Woozy: Nie, ja nie som zvukár. Venoval som sa kompletnej stavbe pódií. Od drevených podložiek pod pódiové tyče až po vrchnú plachtu. Takže zvukári to majú až príliš jednoduché! Bavím sa skvele Ale už je to minulosť a trvalo to len dva roky. Bol som nútený s tým skončiť kvôli zdravotným problémom. Takže osobne sa určite nepoznáme. :)
Zaznamenané
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #174 kedy: 15. December , 2011, 22:50:57 »

Sunlips ... dobra muzika !!
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #175 kedy: 16. Marec , 2012, 16:00:18 »

Novy singel

http://soundcloud.com/sunlips/sunlips-dlho-h-adan-voxup

+ clanok

http://www.mojamuzika.sk/novinky/sunlips-sa-hlasia-bezstarostnou-pesnickou-dlho-hladani
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #176 kedy: 16. Marec , 2012, 16:15:05 »

fajne to je, moze z toho byt pokojne aj letny hit
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #177 kedy: 16. Marec , 2012, 16:34:23 »

Dosť v pohode. Bola by škoda, keby sa to nepredá.

Celé si to naklikal alebo si použil nejaký controller?
« Posledná zmena: 16. Marec , 2012, 16:35:42 od BrokenWings » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #178 kedy: 16. Marec , 2012, 16:49:54 »

Dosť v pohode. Bola by škoda, keby sa to nepredá.

Celé si to naklikal alebo si použil nejaký controller?

Ja som naklikal syntakove veci (bez controlleru) a doniesol stopy, bubny sa najprv nahravali zive, ale nakoniec sme to porovnavali so samplovanou stopou a pouzili tu + zo zivych len overheady. Plus v refrene som v Melodyne ladil artificial vocal harmonies a nahraval gitary na nejakom Brankovom aparate. Okrem zivej basy (pekne pocut na slapovanych castiach) som pouzil moogacku basu. Vsetko ostatne sa robilo v studiu 7 recordings http://www.facebook.com/RecordingStudio7

Vdaka za pozitiva  :)
« Posledná zmena: 16. Marec , 2012, 17:01:13 od Pablo Woozy » Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #179 kedy: 16. Marec , 2012, 17:05:45 »

Dobré, dobré.
Počuť, že ste sa stým vyhrali. Aranže sú veľmi dobre spravené.
« Posledná zmena: 16. Marec , 2012, 17:06:20 od BrokenWings » Zaznamenané
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 21 otázok.