Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 12:04:39
Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tomgunny: Nechapem....  (Prečítané 20349 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #15 kedy: 12. September , 2008, 08:53:39 »

iba jedna otazka: brigadujes niekde?
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #16 kedy: 12. September , 2008, 09:01:57 »

boze, nejebte terat do neho s tymi brigadami stale, je to predsa jeho vec, zas neni blby, aj sameho ho urcite napadne ze ked chce prachy tak nech brigaduje..
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #17 kedy: 12. September , 2008, 09:03:16 »

Brigádujem, jasné...tento rok som nemohol, lebo som mal zlomený členok v zime a stále ho mám slabý... vlastne všetko čo mám, mám z brigád a ako vidím, tak asi aj vy... moj problém je ten, že moc manuálne nemožem makať koli škole... no ale brigády mám...
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #18 kedy: 12. September , 2008, 09:04:36 »

Brigádujem, jasné...tento rok som nemohol, lebo som mal zlomený členok v zime a stále ho mám slabý... vlastne všetko čo mám, mám z brigád a ako vidím, tak asi aj vy... moj problém je ten, že moc manuálne nemožem makať koli škole... no ale brigády mám...
no my hovor, casu neni vobec, ja mam vysoku skolu, treningy + kapelu, cize posledna vec co ma trapi je nejaka robota... ha ha ha
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 12. September , 2008, 09:05:57 »

Ja mam obe gitary cisto vdaka rodicom :) Ked som mal 17 rokov, tak mi tatko slubil, ze ak budem mat 1,5 priemer, tak bude. To bola prva. Mal som 1,67, ale nevadi Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 12. September , 2008, 09:07:46 od Martinlm » Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 12. September , 2008, 09:08:38 »

Brigádujem, jasné...tento rok som nemohol, lebo som mal zlomený členok v zime a stále ho mám slabý... vlastne všetko čo mám, mám z brigád a ako vidím, tak asi aj vy... moj problém je ten, že moc manuálne nemožem makať koli škole... no ale brigády mám...

mas komp, nauc sa programovat
Zaznamenané
Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #21 kedy: 12. September , 2008, 09:11:37 »

mas komp, nauc sa programovat

Programovať... nie zlý nápad, ale to sa nenaučí človek za rok a navyše tie vaše zdrojové kody ma nikdy nebavili...ale vdaka za typ
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #22 kedy: 12. September , 2008, 09:15:43 »

Ja mam obe gitary cisto vdaka rodicom :) Ked som mal 17 rokov, tak mi tatko slubil, ze ak budem mat 1,5 priemer, tak bude. To bola prva. Mal som 1,67, ale nevadi Bavím sa skvele
1,67?? to neni nejake moc dobre?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
zakky
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 12. September , 2008, 09:16:58 »

1,67?? to neni nejake moc dobre?  Bavím sa skvele

sak preto ani nedostal gibson Žmurk
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 12. September , 2008, 09:21:51 »

tommygun nie, nie sme milionari (az na par jedincov)..  to co tu povacsinou vidis su bud stari rockeri, ktori tam leju vsetky financie a byvaju este u rodicov, alebo chalani co pracuju na velmi dobrom poste, alebo typci z VS co cez leto idu makat von na 4 mesiace lebo maju sen ze si nieco kupia, alebo ako ja - clovek co sa vyjebal na vysku, ma 22, pracuje na normalnom mieste,  splaca fotrovcom 120 000 dlh (uz len rok mi ostava :D ) .. proste ked sa che tak sa da.. kazdy ma sancu, len vsetci nariekaju.. proste vzdy je cesta mlady padawan.. nikdy nic nedostanes zadarmo
« Posledná zmena: 12. September , 2008, 09:24:14 od kaolko » Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #25 kedy: 12. September , 2008, 09:34:21 »

no my hovor, casu neni vobec, ja mam vysoku skolu, treningy + kapelu, cize posledna vec co ma trapi je nejaka robota... ha ha ha

to mas v pohode...u mna je skola, potom ucty, a az potom ked ostanu nejake peniaze a cas tak hudba...

tommygun: ber to tak ze niekto si na nieco nasetri za dva mesiace a niekto za dva roky...sem tam nepojdes na pivo, sem tam si nekupis rifle alebo triko a pomaly si setris a mas to...
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #26 kedy: 12. September , 2008, 09:50:27 »

Podla mna taky student si skorej kupi drahu gitaru ako pracujuci clovek, ktory ma rodinu :) Kym som pocas vysky brigadoval, zarabal som zlomok toho co teraz, ale vsetky peniaze som mohol minut na svoje konicky. Teraz som sa odstahoval do vlastneho, platim ucty bla bla a cakam na premie a firemne akcie, kedy si mozem nieco kupit :) A ked si mozem kupit co chcem, uz z toho vobec nemam radost ako niekedy, ked som na vsetko musel cakat a spekulovat ako to co najlacnejsie zohnat.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #27 kedy: 12. September , 2008, 10:26:55 »

Podla mna taky student si skorej kupi drahu gitaru ako pracujuci clovek, ktory ma rodinu :) Kym som pocas vysky brigadoval, zarabal som zlomok toho co teraz, ale vsetky peniaze som mohol minut na svoje konicky. Teraz som sa odstahoval do vlastneho, platim ucty bla bla a cakam na premie a firemne akcie, kedy si mozem nieco kupit :) A ked si mozem kupit co chcem, uz z toho vobec nemam radost ako niekedy, ked som na vsetko musel cakat a spekulovat ako to co najlacnejsie zohnat.

absolutny suhlas.. neuhadnes co prave robim - pisem si kolko mi odide tento mesiac z uctu a akym nozstvom fiancii mozem najblizsie 4 tyzdne disponovat a kolko si mozem odlozit na nieco co by som chcel..   
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 12. September , 2008, 10:31:29 »

Teraz som sa odstahoval do vlastneho, platim ucty bla bla a cakam na premie a firemne akcie, kedy si mozem nieco kupit :) A ked si mozem kupit co chcem, uz z toho vobec nemam radost ako niekedy, ked som na vsetko musel cakat a spekulovat ako to co najlacnejsie zohnat.

Presne si to vystihol, mame asi rovnaky zivot :). Hlavne zistujem ze cim viac penazi mam, tym menej casu a energie mi zostava na taketo zabavky.
A uz som si aspon tisickrat povedal ze uz mam vsetko a nic nepotrebujem, ale stale je nieco nove co "surne potrebujem" :)
Ked som mal 7 gitar a dva zosilovace , tak som si povedal, ze toto uz je viac ako kedy budem vobec potrebovat a pouzivat, teraz budem mat gitar uz asi 20 a coskoro aj 4 zosilovace :), koniec tejto sialenosti je v nedohladne :).
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 12. September , 2008, 10:32:48 »

Neda sa pracovat len tolko, aby si mal akurat peniaze na vsetko (a nie zbytocne dalsie gitary Bavím sa skvele) a nesedel v robote viac ako 8 hodin denne? Snad sa mi to raz podari :)
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.104 sekund, 22 otázok.