Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
03. Jún , 2024, 13:53:58
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 4 dni a stačilo mi  (Prečítané 9475 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 21. Marec , 2009, 09:42:35 »

reagujem len na jednu vec z tvojich 6 riadkov blbosti ... nemam so sebou problem, problem mam len s takymi ludmi ktorych zorne pole siaha po Les Paul a Marshall a to je alfa aj omega

Prepac ale na toto mozem naozaj napisat len tolko: Nic netusis a hotovo.

Moje zorne pole je len Les Paul a Maršal ? Fasa tak konecne viem ake zorne pole mam.

Hlavne ze Ty ho mas asi lepsie.
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 21. Marec , 2009, 09:43:40 »

reagujem len na jednu vec z tvojich 6 riadkov blbosti ... nemam so sebou problem, problem mam len s takymi ludmi ktorych zorne pole siaha po Les Paul a Marshall a to je alfa aj omega

A ako vies ze LP+maršal je pre man alfa a omega ? A aj ked hej, co je na tom zle ?

Problem na tomto fore su skor ludia ako Ty.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #17 kedy: 21. Marec , 2009, 09:46:13 »

dost uz. ja neviem co sa v tej teme stalo, ale idem si to precitat. mna by tiez nasralo, keby mi niekto napisal taku reakciu, ale zoberem ju s nadhladom maximalne si toho uzivatela prestanem vsimat. zas nerobme z kazdej ostrejsej poznamky velku vec. myslim, ze niekori novacikovia hlavne nechapu styl pisania na tomto fore. napriklad ja ked som sem regol, tak som asi polroka si cital a prezeral temy a zistil, ze komuniacia tu ide s nadhladom a ked aj niekto napise nejaku vec bez smajla, tak to neznamena, ze to nie je z jeho strany ironia.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 21. Marec , 2009, 09:46:51 »

reagujem len na jednu vec z tvojich 6 riadkov blbosti ... nemam so sebou problem, problem mam len s takymi ludmi ktorych zorne pole siaha po Les Paul a Marshall a to je alfa aj omega

Kero nic v zlom, Dejvo predsa na nikoho neutoci, praveze je velmi umierneny.
A len tak mimochodom, osobne ho poznam dost dlho a VZDY mi ochotne pomohol a vela ma naucil, ver mi ze jeho rozhlad nekonci len pri Marshalloch a Les Pauloch.
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 21. Marec , 2009, 09:47:46 »

Kero nic v zlom, Dejvo predsa na nikoho neutoci, praveze je velmi umierneny.
A len tak mimochodom, osobne ho poznam dost dlho a VZDY mi ochotne pomohol a vela ma naucil, ver mi ze jeho rozhlad nekonci len pri Marshalloch a Les Pauloch.

Za to Ti objednam tu EP9...  Som frajer
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 21. Marec , 2009, 09:49:03 »

 Zdravíčko Paci sa mi tato hi-gain debata  Na zdravie!
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 21. Marec , 2009, 09:51:13 »

Zdravíčko Paci sa mi tato hi-gain debata  Na zdravie!

 ha ha ha  Som frajer gain uz je za polovicou myslim
Zaznamenané
B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #22 kedy: 21. Marec , 2009, 09:53:12 »

ked som zakladal tuto temu nešlo mi o  hádky ale o to že prečo tu nemože fungovat normal komunikacia nič viac ,som omylný ako každý iný a ked spravim chybu tak si ju priznám sory styrioci ale nejako to bola obranná reakcia. Zdravíčko
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #23 kedy: 21. Marec , 2009, 09:55:09 »

veď komunikuj s tými, s ktorými sa dá, tí ktorí sú na nič, tích si nevšímaj
« Posledná zmena: 21. Marec , 2009, 09:55:35 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #24 kedy: 21. Marec , 2009, 09:55:32 »

ked som zakladal tuto temu nešlo mi o  hádky ale o to že prečo tu nemože fungovat normal komunikacia nič viac ,som omylný ako každý iný a ked spravim chybu tak si ju priznám sory styrioci ale nejako to bola obranná reakcia. Zdravíčko

nazvat niekoho prijebancom je skor na zamyslenie na tvojej strane a nie na nasej.
Zaznamenané

B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #25 kedy: 21. Marec , 2009, 09:57:09 »

Dejvo -ty si to schytal uplne zbytočne sorry.............................................
Zaznamenané
B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #26 kedy: 21. Marec , 2009, 09:59:13 »

xixixixixixi Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #27 kedy: 21. Marec , 2009, 10:00:59 »

sory styrioci ale nejako to bola obranná reakcia. Zdravíčko
neviem naco, mozno som skleroticky, ale nepamatam, ze by som ta nejako urazil

ak si narazal na tuto reakciu:
pochopil som ta velmi dobre radšej hraj a nešpekuluj a hlavne   /nevyrypuj/  takých tady je dost .Chcel efekt aj nejaký ojazdený oki,,,,,,,,,?Huh!Huh!?
spekulujes hlavne ty, to co naspekuluje pri nastavovani multaku, to iste naspekuluje pri kompe s nastavovanim amplitube (alebo inej SW simulacie)...tvoje argumenty su dost mimo  Zdravíčko

IMHO bola uplne v poriadku, ci som sa ta tym nejako dotkol? a hlavne mam dojem, ze ten, kto tu prisiel s utocenim a obvinovanim kazdeho za spekulanta a niemanda, co nic nevie, si bol ty.  Zdravíčko vy zahoraci ste zvlastna natura :)

a hlavne, ked sa tu bijes za diskusiu na urovni, tak tvojou obrannou reakciou v diskusii by mali byt nejake padne protiargumenty a nie osocovanie a nadavanie Žmurk
« Posledná zmena: 21. Marec , 2009, 10:02:48 od styrioci » Zaznamenané
B.B.Kingblues
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #28 kedy: 21. Marec , 2009, 10:05:48 »

je to možne že nič neviem nenarodil som sa ako bohém.....
Ale o gitarách a aparátoch niečo troška viem aj ked je to málo ale stačí mi to ja vždy presadzujem že najlepší je system gitara+kabel+combo nič viac,hm ale mylit sa možema o zahorákoch hmm to si nehaj na niekoho druheho na mna to neskušaj oki..............
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 21. Marec , 2009, 10:09:37 »

Dejvo -ty si to schytal uplne zbytočne sorry.............................................

Pohoda...
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.