Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
10. Jún , 2024, 09:16:37
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: čo hovorite na tragediu na POHODE???  (Prečítané 18183 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« kedy: 21. Júl , 2009, 14:31:17 »

dost ma zaujima či aj tu sa najdu hyeny ktore sa pomali tešia z neštasia Zdravíčko
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 21. Júl , 2009, 14:33:05 »

Je to smutne, ze najvacsi fest a takto dopadne...  Smútim
Je mi luto tych ludi.  Je mi do plaču
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #2 kedy: 21. Júl , 2009, 14:35:34 »

dost ma zaujima či aj tu sa najdu hyeny ktore sa pomali tešia z neštasia Zdravíčko

nikto sa netesi ze zodpovedneho za to zase nenajdu.  Je mi do plaču   12 rokov nepodmienecne dostane vietor.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 21. Júl , 2009, 14:43:47 »

nestastia sa deju aj inde ako na festivaloch..  otazne je, kto je za to zodpovedny, ja si myslim, ze organizator, kedze stan bol proti dazdu a nie proti vetru, kebyze je proti vetru, tak je aj dole uzavrety aby ho nepodfukli a nic takeho by sa nestalo.. organizatori mali dostatocne vopred meteorologicke predpovede, mali minimalne vyhlasit, ze sa blizi burka a ze ludia, ktori tam zotrvaju tak robia na vlastne riziko.. a este k tomu na letisku - ovorena plocha.. vyrobca stanu s tym moc nema.. stan ma presne udanu vydrz kolko znesie.. na letisku moze byt v narazoch sila vetra ovela vyssia ako uz niekde spominanych 60km/h
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #4 kedy: 21. Júl , 2009, 14:44:47 »

dost ma zaujima či aj tu sa najdu hyeny ktore sa pomali tešia z neštasia Zdravíčko

ak Kascak naozaj o 15.00 na hlavnych stejdzoch vyhlasil, ze festak je preruseny na 3 hodiny a hentam fical koncert, tak to jednoznacne nejakeho vinnika ma by sim povedal...
Zaznamenané
marowak
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 21. Júl , 2009, 14:45:05 »

čo hovorite na tragediu na POHODE???
K tomu nie je prilis co dodat. Stalo sa, isti ucastnici mali proste smolu, ze sa v kritickom okamihu nachadzali tam, kde boli.
Podla statikov udajne poveternostne podmienky neboli natolko kriticke, ze by im neodolala konstrukcia stanu. Statisticky nastala zhoda okolnosti s nizkou pravdepodobnostou. Zdravíčko
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 21. Júl , 2009, 14:45:37 »

Smola. Druha smola, ze je to atraktivna tema pre media.

IMHO tam nemala byt produkcia, roztrhlo v tych poryvoch vetra aj dalsie stany a hlavne podium vyzera na videach ako reseto.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #7 kedy: 21. Júl , 2009, 14:45:51 »

... stan ma presne udanu vydrz kolko znesie..

kdesi v novinach som cital, ze by mal zniest 80 alebo zeby az 90? ... Km/h
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 21. Júl , 2009, 14:50:45 »

tak to potom dojebali ti, co to kotvili a robili za malo penazi.. vinna je nasa vlada si myslim.. kebyze maju ludia dobre platenu pracu, tak sa to nestane..  zrejme im to podmila voda tie ukotvenia a sa to vytrhlo zo zeme..
Rastis.. moze byt ze to malo vydrzat aj viac..
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #9 kedy: 21. Júl , 2009, 14:52:09 »

na STV2 bol včera sudny odhadca na tieto stany a hovoril že má okolo 100km/h.

a co to meral niekto vedla ze 98kmh chlapci hrajte dalej este je rezerva Huh!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #10 kedy: 21. Júl , 2009, 14:53:06 »

nestastia sa deju aj inde ako na festivaloch..  otazne je, kto je za to zodpovedny, ja si myslim, ze organizator, kedze stan bol proti dazdu a nie proti vetru, kebyze je proti vetru, tak je aj dole uzavrety aby ho nepodfukli a nic takeho by sa nestalo.. organizatori mali dostatocne vopred meteorologicke predpovede, mali minimalne vyhlasit, ze sa blizi burka a ze ludia, ktori tam zotrvaju tak robia na vlastne riziko.. a este k tomu na letisku - ovorena plocha.. vyrobca stanu s tym moc nema.. stan ma presne udanu vydrz kolko znesie.. na letisku moze byt v narazoch sila vetra ovela vyssia ako uz niekde spominanych 60km/h
za hento co tvrdis nie je zodpovedny organizator, ale technik stanu od firmy, ktorej ten stan patri, ktory vie co ten stan znesie a ako s nim narabat a ktory tam mal byt. na rizika burky boli ludia upozorneni a vystupenia na otvorenom priestranstve sa zrusili, v stane pokracovalo len preto, ze organizatori podla dostupnych informacii boli v tom, ze to pocasie nemoze nijak ohrozit dianie v stane...

dalsia vec je, ze podla JPP (jedna pani povedala) a ludi, ktori tam boli a maju skusenosti s konstrukciou takychto stanov, ten konkretny stan nebol uplne v poriadku a nebol ukotveny tak ako mal byt.
« Posledná zmena: 21. Júl , 2009, 14:58:06 od styrioci » Zaznamenané
marowak
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 21. Júl , 2009, 14:57:51 »

Este som pocul verziu, ze nejake predmety, ktore uchytil vietor zasiahli a tak poskodili kotviace lana stanu a tym sa zacala cela ta paseka, lebo sa narusila statika konstrukcie...
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #12 kedy: 21. Júl , 2009, 15:01:55 »

....každopádne je to veľmi smutné čo sa stalo.....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #13 kedy: 21. Júl , 2009, 15:06:34 »

zase sa neposerme len preto, ze to bola Pohoda... minuli rok zajebal blesk dvoch ludi na Hardfeste a ziadnu temu sme tu o tom nemali...
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #14 kedy: 21. Júl , 2009, 15:08:18 »

zase sa neposerme len preto, ze to bola Pohoda... minuli rok zajebal blesk dvoch ludi na Hardfeste a ziadnu temu sme tu o tom nemali...

ozaj Rastis vy ste tam nehrali ? preco ? ved ste nehravate pre politicke strany tak ste mali povolene.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 21 otázok.