Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
07. Október , 2024, 12:22:46
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trafo na JCM 800  (Prečítané 4793 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
Sovi
nováčik
*
Príspevkov: 44


Hudbou sa žije :)


« Odpoveď #15 kedy: 23. Október , 2009, 18:20:03 »

hladal som v slovenských internetových a tam som žiadne nevidel, máš aj nejaké skúsenosti z objednávaním z ebay-u ? lebo tam sú aj trafá a takéto vecičky, v podstate aj celá 2203.
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #16 kedy: 23. Október , 2009, 18:20:23 »

Prípadne si pozri toto,tam sa dá nájsť dosť potrebných vecí    
http://www.ges.cz/?page=index&of=1&gcat=XR&inc=browsehttp://
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #17 kedy: 23. Október , 2009, 18:20:51 »

hladal som v slovenských internetových a tam som žiadne nevidel, máš aj nejaké skúsenosti z objednávaním z ebay-u ? lebo tam sú aj trafá a takéto vecičky, v podstate aj celá 2203.
Preco si radsej na stranke www.ceriatone.com neobjednas cele 2203 a doma uz len poletujes ? hm?
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #18 kedy: 23. Október , 2009, 18:21:19 »

hladal som v slovenských internetových a tam som žiadne nevidel, máš aj nejaké skúsenosti z objednávaním z ebay-u ? lebo tam sú aj trafá a takéto vecičky, v podstate aj celá 2203.
Z ebay nemám žiadne skúsenosti.
Zaznamenané
Sovi
nováčik
*
Príspevkov: 44


Hudbou sa žije :)


« Odpoveď #19 kedy: 23. Október , 2009, 18:22:08 »

tam som pozeral, objednal som si odtial nejaké veci, a nakoniec mi to pri spôsobe platby oznámilo že na slovensko nedovážajú
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #20 kedy: 23. Október , 2009, 18:22:47 »

tam som pozeral, objednal som si odtial nejaké veci, a nakoniec mi to pri spôsobe platby oznámilo že na slovensko nedovážajú
Dovazaju.
Zaznamenané

Sovi
nováčik
*
Príspevkov: 44


Hudbou sa žije :)


« Odpoveď #21 kedy: 23. Október , 2009, 18:23:18 »

Preco si radsej na stranke www.ceriatone.com neobjednas cele 2203 a doma uz len poletujes ? hm?
nevedel som, a ani ma nenapadlo v podstate, že také niečo aj može byť  Bavím sa skvele ale dik, jednoznačne sa na to mrknem :)
Zaznamenané
Sovi
nováčik
*
Príspevkov: 44


Hudbou sa žije :)


« Odpoveď #22 kedy: 23. Október , 2009, 18:25:35 »

Preco si radsej na stranke www.ceriatone.com neobjednas cele 2203 a doma uz len poletujes ? hm?
len napríklad šasi si chcem urobiť vlastné a tak, dá sa to tak že len niektoré časti si objednám či musím len celé to objednať?
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #23 kedy: 23. Október , 2009, 18:40:33 »

len napríklad šasi si chcem urobiť vlastné a tak, dá sa to tak že len niektoré časti si objednám či musím len celé to objednať?
Pozri sa sem,ja objednávam odtialto súčiastky,príde to tak max do 3-4 dní,kurier ti to donesie domov,teraz mi došli Hammond trafáky,robia sa v Kanade a vyzerajú zodpovedne a aj ceny sú slušné
http://www.tube-town.net/ttstore/index.php/cat/c22_Transformers-Marshall.html
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sovi
nováčik
*
Príspevkov: 44


Hudbou sa žije :)


« Odpoveď #24 kedy: 23. Október , 2009, 18:43:52 »

Pozri sa sem,ja objednávam odtialto súčiastky,príde to tak max do 3-4 dní,kurier ti to donesie domov,teraz mi došli Hammond trafáky,robia sa v Kanade a vyzerajú zodpovedne a aj ceny sú slušné
http://www.tube-town.net/ttstore/index.php/cat/c22_Transformers-Marshall.html
hej, diki moc  Žmurk , ceny sú dobré a ked sa možem spýtať, koľko ťa stálo poštovné?
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #25 kedy: 23. Október , 2009, 18:46:42 »

hej, diki moc  Žmurk , ceny sú dobré a ked sa možem spýtať, koľko ťa stálo poštovné?
Poštovné je podľa váhy,na tej stránke je tabuľka,ja som platil asi za 10 kg balík 15 evri  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sovi
nováčik
*
Príspevkov: 44


Hudbou sa žije :)


« Odpoveď #26 kedy: 23. Október , 2009, 18:49:29 »

Poštovné je podľa váhy,na tej stránke je tabuľka,ja som platil asi za 10 kg balík 15 evri  Bavím sa skvele
hej to je smiešna suma  Bavím sa skvele vlastne z tej stránky si možem kúpiť aj všetko čo chcem na tú hlavu, diki moc :)
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #27 kedy: 26. Október , 2009, 09:16:23 »

hej to je smiešna suma  Bavím sa skvele vlastne z tej stránky si možem kúpiť aj všetko čo chcem na tú hlavu, diki moc :)
no to môzes a potom ta zosik vide viac ako novy ,ale sak nevadi  Bavím sa skvele
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #28 kedy: 26. Október , 2009, 09:40:56 »

no to môzes a potom ta zosik vide viac ako novy ,ale sak nevadi  Bavím sa skvele
Veď o to ide,že zaplatíš viac  Bavím sa skvele veď preto sme úchyláci a doma sa nám hromadia home made kokotiny  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #29 kedy: 26. Október , 2009, 09:49:21 »

Veď o to ide,že zaplatíš viac  Bavím sa skvele veď preto sme úchyláci a doma sa nám hromadia home made kokotiny  Bavím sa skvele
Je rozdiel hromadit doma kokotiny ,kere sa nedaju kupit a take ,co kupis bars de a lacnejsie.
napr.Plexinu s MASTROM ako mas ty sa ani nevyrabaju  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 23 otázok.