Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 08:20:52
Strán: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 292983 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #885 kedy: 11. Júl , 2011, 17:17:17 »

Tak mimochodom k debate, X-core tocia album u Rolanda Grapowa, vyzera to ze to bude celkom slusne :

Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #886 kedy: 11. Júl , 2011, 17:17:59 »

Tak potom kde je problem?
Preco potom mame na Slovensku tak malo dobrych nahravok tvrdej muziky?


problem je podla mna v tom najdolezitejsom faktore a to si myslim, ze je vzdelanie v tejto oblasti ako take... ked to mam takto laicky povedat, na Slovensku neviem o tom, zeby bol nejaky vobec kurz, na mixovanie, mastering, atd a nie to este nejake metalove "figle"....mozno nieco na VSMU sa najde, ale do nejakej brutalnej, ze metalovej orientacie to neni mozne :D  
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #887 kedy: 11. Júl , 2011, 17:53:14 »


Prosim ta kde to tocili? To je cele zle zosnimane, nepresne zahrate, rozladene  Bleee

v jednom studiu na slavine myslim :) ak fakt chces vediet zistim
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #888 kedy: 11. Júl , 2011, 17:57:16 »

Nespravna otazka... To ako keby si sa opytal preco na Slovensku nikto nenavrhol mrakodrapy. Žmurk

Lebo proste tu nie je metalove zazemie, malo ludi sa tomu venuje, mala republika - kazdy robi nieco hromadnejsie, napr. pop a tak. A ked uz tu su nejaki metalisti, tak bud uplne sracky ala 16 rocne decka alebo zopar jedincov naprstochrukspocitanych ako napr. vy, ktori sa tomu venujete velmi slusne. :)

suhlas :) u nas ten methal je uplne malinky, a v tom malinkom metale je aj ten moderny metal uplne minimalinky.. vacsinou sa tu stale este hra ina hudba co sa undergroundu tyka..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #889 kedy: 11. Júl , 2011, 17:58:52 »

Tak mimochodom k debate, X-core tocia album u Rolanda Grapowa, vyzera to ze to bude celkom slusne :



nechyba im basa? :D lebo co tam hra na zaciatku nejak to netlaci nie? som inak nevedel ze xcore presedlal na metalcore som myslel ze hrali skor taky HC crossover a oni tam hraju normalne agro melodie :) ale hovada su to.. aj zbory aj slaky vsetko nazivo :)
« Posledná zmena: 11. Júl , 2011, 18:04:09 od kaolko » Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #890 kedy: 11. Júl , 2011, 18:31:27 »

Tak mimochodom k debate, X-core tocia album u Rolanda Grapowa, vyzera to ze to bude celkom slusne :



tu sa mi natiska ina otazka ..vsetko vymakane ..grapow , laboga , esp, skusenosti ,zbory , usielie , cernoch s blondivou na gauci ,  piplacky s kazdou milisekundou ..proste remeselne uplny max ..no mne osobne sa tisne az taka slza do oka  Bavím sa skvele ..ze sa najviac setrilo na originalite ..zas sa mi to zlieva v hlave s milion metalcorovymi kapelami a nejak tam necitim nic take fakt ze originalne ..znalci metalcoru nech ma opravia ak sa mylim. V dnesnej dobe si myslim ze je pre kapelu ktora to fakt mysli vyzne ..chce mat kvalitne cdcko so svojou hudbou a chce to robit aj pre ludi ..tak sa urcite da poskladat ..nasporit co ja viem co ...aj za 2-3 roky na nahravanie v profi studiu s profi clovekom ktory tomu fakt rozumie ..ako doma na kolene daco smolit (pokial to cloveka fakt ze nebavi) ..a radsej cas ktory clovek zajebe na zvukarskych a nahravacich a inych forach ..by sa mal vyuzit na kvalitne napady ..fakt ze nie ze jeb ..dzn dzn ..ale fakt si to riadne prefiltrovat ...riadne poskladat v hlavach ..ziadne sa zohrat ..a potom ked u kazdy povie ze "dpc tak to sme dali taku jebu ze metalika moze ist dopitchee  Bavím sa skvele" ...tak vtedy ist nahrat a pokoj. Si myslim ze najlepsie riesenie s uplne najlepsim vysledkom ak teda su tam nejake ambicie a ak teda uvizim kantov kategoricky imperativ  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #891 kedy: 11. Júl , 2011, 18:34:07 »

jop je to genericky gaycore :) ale zvuk to ma dobry
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #892 kedy: 11. Júl , 2011, 18:36:59 »

jop je to genericky gaycore :) ale zvuk to ma dobry
dobry, ale tiez genericky, trosku uz taka Rolandova sablona. Som zvedavy ako nalozite nam, ked zverejnime nahravku  :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #893 kedy: 11. Júl , 2011, 18:37:55 »

uz mam predpisany template pracoval som na nom zatial co ty si sa jebal v dansku :D
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #894 kedy: 11. Júl , 2011, 18:42:28 »

dobry, ale tiez genericky, trosku uz taka Rolandova sablona. Som zvedavy ako nalozite nam, ked zverejnime nahravku  :)
Ja ti nalozim, aj duplu.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #895 kedy: 11. Júl , 2011, 18:50:10 »

inak to video z auta co ste natocili..  hrozne mi to pripomina toto
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #896 kedy: 11. Júl , 2011, 18:51:51 »

inak to video z auta co ste natocili..  hrozne mi to pripomina toto
Bavím sa skvele Bravooo
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #897 kedy: 19. Júl , 2011, 23:36:06 »


Akurat mi prisiel z Danska od Tue Madsena finalny master nasho albumu a je to zverina  Bacha na vec kamo!
Pri vsetkej ucte k slovenskym fachmanom, takyto zvuk by sme tu asi nedosiahli.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #898 kedy: 19. Júl , 2011, 23:43:27 »

this goes to eleven :D
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #899 kedy: 21. Júl , 2011, 12:13:33 »

Akurat mi prisiel z Danska od Tue Madsena finalny master nasho albumu a je to zverina  Bacha na vec kamo!
Pri vsetkej ucte k slovenskym fachmanom, takyto zvuk by sme tu asi nedosiahli.

musim so semim suhlasit.. aj ked bez pomoci Misa Kolejaka by to nikdy takto neznelo..

velky respekt bratmmmm

P.S. ty SMAJDA!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 21 otázok.