Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
07. Jún , 2024, 05:52:32
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Moj Džír  (Prečítané 50853 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #225 kedy: 14. Október , 2010, 13:30:10 »

Yugi aj ja som bol, tiež nemam elektro školu ale kupil som si letovačku a naučiš sa. Teraz mam všetky kable vlastne, neni problem. Ani snimače vymenit a podobne kraviny :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #226 kedy: 14. Október , 2010, 13:38:31 »

Miso.. pocuj.. ja som drzal pajkovacku prvkrat v ruke ked som si pajkoval tie kable :D samozrejme 3/3 nehrali ale to len preto, lebo som sa ponahlal a spravil to uplne narychlo napucu.. druhykrat no problem...
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #227 kedy: 14. Október , 2010, 13:44:34 »

No fu... uz sa vidim ako JA letujem  Bavím sa skvele ja mam stastie na taketo veci... ked som raz vyberaval sietovu kartu z kompu tak neviem akym sposobom som odpalil zdrojak... alebo jediny raz som letoval nejake stare joypady na NES ale aj to dopadlo ze som okrem kablov poletoval aj cely joypad  Bavím sa skvele Bavím sa skvele ja zato nemozem... ja normalne ani origami neposkladam normalne  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 14. Október , 2010, 13:46:02 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #228 kedy: 14. Október , 2010, 15:26:43 »

No fu teraz cez tyzden to uz nekuknem ale cez vikend sa nato mrknem... a myslis si ze koli tomu akurat ten stred gitary je taky ohnuty? To len par tyzdnov dozadu som si to vsimol po vymene strun ze to takto zacalo Beeee... ja som skorej podozrieval tie ladiacie kamienky na bridge.
Jaaaj.
Moze byt ze tie nove struny maju mänsi tak a tym padom ide ten hmatnik do negativu.
To je tiez jeden s faktorov ,ktore vyrobca neudava a pritom je dost podstatny.
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #229 kedy: 14. Október , 2010, 15:32:43 »

No fu... uz sa vidim ako JA letujem  Bavím sa skvele ja mam stastie na taketo veci... ked som raz vyberaval sietovu kartu z kompu tak neviem akym sposobom som odpalil zdrojak... alebo jediny raz som letoval nejake stare joypady na NES ale aj to dopadlo ze som okrem kablov poletoval aj cely joypad  Bavím sa skvele Bavím sa skvele ja zato nemozem... ja normalne ani origami neposkladam normalne  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
No ... a preto sa predavaju hotove prepojovacie kabliky,aby aj taky grablaci jak si ty si vedeli pozapajat efekty,tak ze radsej si kup hotove,alebo ukecaj niekoho co ti ich za malu uplatu  Na zdravie! poletuje :D
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #230 kedy: 14. Október , 2010, 15:33:01 »

Jaaaj.
Moze byt ze tie nove struny maju mänsi tak a tym padom ide ten hmatnik do negativu.
To je tiez jeden s faktorov ,ktore vyrobca neudava a pritom je dost podstatny.
No jo mozno ak si kupim nove struny roznych velkosti tak otestujem... ak by bol problem v tych kamenoch tak este stym sa pohram... ale ak ani jedno tak skusim napravit ten krk ale toho sa obavam najviac. Na starej squiery sa mi stalo ked som napravoval ze uz po prestaveni som to nevedel dat nejak do poriadku a uz drncali aj ine prazce XD Ale na Jacksone to slo v pohode. Ale tym ze tato moja je momentalne Set neck tak neviem vobec ako sa to bude spravat.
Zaznamenané

Im a little princess
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #231 kedy: 14. Október , 2010, 15:34:54 »

No ... a preto sa predavaju hotove prepojovacie kabliky,aby aj taky grablaci jak si ty si vedeli pozapajat efekty,tak ze radsej si kup hotove,alebo ukecaj niekoho co ti ich za malu uplatu  Na zdravie! poletuje :D
Idem ceknem do Made... MMM mi spominal ze tam maju za 4ecka nejake tak uvidime.... v auparku som sa pytal a tam maju nejake shity za 1,50. Inac ako je to teda so zvukom v slucke? 
Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #232 kedy: 14. Október , 2010, 15:35:32 »

zvuk v slucke je.. ked ju zapnes.. ci to nebola otazka?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #233 kedy: 14. Október , 2010, 15:36:41 »

zvuk v slucke je.. ked ju zapnes.. ci to nebola otazka?  Bavím sa skvele
Mal som namysli RETURN a SEND ze ci to tie kable ovplynuju aj modulacne efekty  Pomoooc!
Zaznamenané

Im a little princess
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #234 kedy: 14. Október , 2010, 16:37:05 »

Ja nemám v slučke žiadne efekty napr, ale nemam bypass takže tam mavam strčený patch kábel, na počudovanie to pridáva presence/výšky a istú formu jasnosti. Čim to je nechápem
« Posledná zmena: 14. Október , 2010, 16:37:21 od kubog » Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #235 kedy: 14. Október , 2010, 17:35:41 »

Ake kable by ste odporucili na prepojovanie efeketov? Nemam ich nejak extra vela ale urcite by som potreboval 8-9 max 15cm. Nerad by som za kratky kabel dal 10eu/ks. Ako velmi by ovplyvnilo zvuk kebyze mam lacne prepojovacie a nejake lepsie do gitary? Alebo napriklad aky rodziel by spravil lacny kabel ktory ide do Slucky? Diks
Na krátke prepoje môžeš požiť akékoľvek káble, v sľučke tiež, ale z gitary do prvého pedálu použi kvalitný s malou kapacitou (aby nežral výšky) a pevný (aby sa neroztrhol uprostred sóla).
Kdesi mali za dobrú cenu sadu desať krátkych káblikov, tuším v Revieli, neviem iste.
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #236 kedy: 14. Október , 2010, 18:51:58 »

Na krátke prepoje môžeš požiť akékoľvek káble, v sľučke tiež, ale z gitary do prvého pedálu použi kvalitný s malou kapacitou (aby nežral výšky) a pevný (aby sa neroztrhol uprostred sóla).
Kdesi mali za dobrú cenu sadu desať krátkych káblikov, tuším v Revieli, neviem iste.
ja som nevem uz ni kde ale nasiel sadu warwick prepoj. Kablob za 20eu bolo tam xy farieb a mohlo ich tam byt asi za 15. Mozno aj viac Bavím sa skvele ale tak ked si to aj zratam ze v Made maju za 4e kabel a ja ich potrebujem do 10 tak mi to vyslo sakra skoro 40€ Smútim((
Zaznamenané

Im a little princess
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #237 kedy: 18. Október , 2010, 12:04:49 »

Vratim sa predsa len k mojmu problemu s prazcom alebo prazcami  Bavím sa skvele Dosiel som na vikend domov kde momentalne mam gitaru a ako som spominal ze mi drncia struny na 11-12 prazci odrazu prestali... ze WTF Bavím sa skvele Este som dokonca pre istotu zmenil struny na 10-52 a nic  Bavím sa skvele Niekto spominal ze to drevo zije... no asi je to pravda
Zaznamenané

Im a little princess
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #238 kedy: 18. Október , 2010, 12:49:57 »

Vratim sa predsa len k mojmu problemu s prazcom alebo prazcami  Bavím sa skvele Dosiel som na vikend domov kde momentalne mam gitaru a ako som spominal ze mi drncia struny na 11-12 prazci odrazu prestali... ze WTF Bavím sa skvele Este som dokonca pre istotu zmenil struny na 10-52 a nic  Bavím sa skvele Niekto spominal ze to drevo zije... no asi je to pravda
no jasne ,sak som ti to hovoril  :)
Ako som uz asi spominal,mam uzdhsie niekolko tych istych nastrojov a robia to vsetky a viac mnej v tu istu dobu...leto / jesen. a struny nannich uz ani nemenim ,lebo to by som sa asi zblaznil.Co balicek ,to iny tah a cakat mesiac ,kym si to sadne ma nebavi a sak na base to neni az take dramaticke.
Na gitare ,kde tie struny menis castejsie ,treba pouzivat tie iste,lebo ti to bude robit presne to co ti to spravilo.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #239 kedy: 18. Október , 2010, 14:35:14 »

Idem ceknem do Made... MMM mi spominal ze tam maju za 4ecka nejake tak uvidime.... v auparku som sa pytal a tam maju nejake shity za 1,50. Inac ako je to teda so zvukom v slucke? 
vsak si kup solderless a nemusis nic letovat, ja pouzivam gro len tie
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.