Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
08. Jún , 2024, 20:44:30
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zoom R16  (Prečítané 1208 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mr.zakk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« kedy: 09. Január , 2011, 12:39:11 »

http://www.musicmarket.sk/965-zoom-r16-multistopovy-sd-rekorder/
zdravim, chcel by som sa opytat ci je tu niekto kto ma s tymto recorderom skusenosti, pripadne niekto kto by mi vedel odporucit nieco ine v tej cenovej hladine, Btw. multitracking znamena ze nahravam viac nastrojom naraz kazdy do zvlast stopy? teda ked napr nahravam naraz dve gitary a druha sa mi nepaci tak ju vymazem?.... diky
Zaznamenané

Groove...
mr.zakk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #1 kedy: 10. Január , 2011, 16:36:29 »

http://www.musicmarket.sk/965-zoom-r16-multistopovy-sd-rekorder/
zdravim, chcel by som sa opytat ci je tu niekto kto ma s tymto recorderom skusenosti, pripadne niekto kto by mi vedel odporucit nieco ine v tej cenovej hladine, Btw. multitracking znamena ze nahravam viac nastrojom naraz kazdy do zvlast stopy? teda ked napr nahravam naraz dve gitary a druha sa mi nepaci tak ju vymazem?.... diky
To mi fakt nikto neporadi? ani co sa tyka toho multitrackingu?  ?§!.
Zaznamenané

Groove...
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #2 kedy: 10. Január , 2011, 16:43:14 »

no lebo ho nikto asi nema  :) multitrack je samovysvetlujuce slovo = viacej stop, ani nejde o to ze ked sa ti nepaci vymazes (to je dost jasne, nie) ale ze mozes po stopach nahrat celu kapelu, henta vec uz aj bicie zvladne s tolkymi vstupmi
Zaznamenané
mr.zakk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #3 kedy: 10. Január , 2011, 16:45:58 »

no lebo ho nikto asi nema  :) multitrack je samovysvetlujuce slovo = viacej stop, ani nejde o to ze ked sa ti nepaci vymazes (to je dost jasne, nie) ale ze mozes po stopach nahrat celu kapelu, henta vec uz aj bicie zvladne s tolkymi vstupmi
Dakujem, ja som to aj tak bral, no chcel som sa len uistit, a niekto mohol zareagovat aspon na ten multitracking,,,, alebo sem chodi kazdy len checkovat inzerciu a frflat na ceny....Huh!? hm...
Zaznamenané

Groove...
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #4 kedy: 10. Január , 2011, 16:51:07 »

asi to bola prilis elementarna (blba) otazka. najprv si to hod do googlu a potom az pridu normalne otazky
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #5 kedy: 10. Január , 2011, 22:07:23 »

My chceme v kapele kupit ten Zoom Q3 HD, ak by to niekto mal, tak nech posunie referencie. :)
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.024 sekund, 21 otázok.