Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Máj , 2024, 10:31:25
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TT obchod skacel a spol  (Prečítané 48548 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #45 kedy: 23. Marec , 2011, 13:44:07 »

Mozno som tam nekupil nic drahe, ale to este neznamena, ze by som tam nieco nekupil neskor (teraz uz nekupim). Alebo niekto, koho tam poslem.

Kazdy, kto vojde do obchodu je potencialny zakaznik.


jo len ja si stale myslim ze kazdy kto vojde do obchodu 15krat za rok a nic nekup ze je skor hobbista/dreamer nez potencialny zakaznik, ine je ked dojde uplne novy clovek a ine ked vojde niekto na koho pozru a ze - ach. .zas je tu jozo, prsty ma este od pastiky a urcite bude chciet PRS do engla   Bavím sa skvele  a podla toho co vravis vlastne ten obchod neprisiel o zakaznika.. lebo si si nic nekupil.. a ani nekupis, takze pre nich to strata logicky nieje
« Posledná zmena: 23. Marec , 2011, 13:45:00 od kaolko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #46 kedy: 23. Marec , 2011, 13:47:27 »

presne ako pise karol
Zaznamenané

stoka!
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #47 kedy: 23. Marec , 2011, 13:50:13 »

Karol..v Klangfarbe sú veľmi ochotný, môžeš hrať na čom chceš,  akurát do CUSTOM Shopu čo má Wolf s Tebou niekto pojde.....
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #48 kedy: 23. Marec , 2011, 13:53:37 »

ale zas netreba tiez robit tragediu ja zatial kam som prisiel boli vsade vpohode na slovensku v tej trnave som kludne mohol skusat  triple aj roadking s esp .... zas ked je clovek slusny, neposobi jak koko*t(to mi vzdy robi velky problem) a trochu sa s predavacmi porozprava aby pochopili ze nejsom uplny retard a ze som im to neprisiel omlatit tak som nemal problem
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #49 kedy: 23. Marec , 2011, 13:55:09 »

Karol..v Klangfarbe sú veľmi ochotný, môžeš hrať na čom chceš,  akurát do CUSTOM Shopu čo má Wolf s Tebou niekto pojde.....
Take veci sa daju lahko poriesit... staci skocit predtym na mileticku kupit si Dolče Armani sako s nejakymi krokodilkami a este si nasadit na kluce od auta klucenku Ferrari. A ked si ides skusit neco drahe tak treba nahodit Francuzsko/Taliansky prizvuk a si bohaty okamzite  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
vojco
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 305


Treba hrať hrať hrať


« Odpoveď #50 kedy: 23. Marec , 2011, 13:55:38 »

v Skalceli som skusal Blackstar a ziadny problem,  mozem doporucit   Žmurk
Zaznamenané

Mesa/Boogie čo iné a možno že aj oné
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #51 kedy: 23. Marec , 2011, 13:56:45 »

ja mam taky dojem ze momentalne panuje taka nejaka verejna mienka ze tym ze je hospodarska kriza tak predajcovia by mali vitat ludi s otvorenymi narucami a kvetinou pri vstupe..
ze ked dojdem dnu, tak ze sa pojdu posrat z toho ze chcem skusat 6 aparatov.. v skutocnosti je ta psychologia ale prave uplne opacna.. tym ze nikto dnes nic nekupuje, neni dovod aby boli tak ustretovi, ze niekomu budu kazdy mesiac s usmevom vesat zo steny nastroje a zosiky zhavit.. neni dovod, lebo 99% serioznych veci ci uz gitar alebo zosikov sa u nas kupuje aj tak cez net.. kebyze sa spravi realne prieskum ze kto si kupil za posledne 3 roky v obchode gitaru alebo zosik povedzme v cenovej relacii od 1000e vyssie nech sa teda bavime aspon o strednej triede tak zistime ze vacsina z nas si isla akurat tak nieco do obchodu vyskusat aby to nasledne mohli lacnejsie kupit z netu
kebyze som predavac napriklad v made tak ..za prve.. poviem brankovi ze je j*ebnuty vychodniarsky.. jaj ci o tom nebola rec  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 23. Marec , 2011, 13:57:32 od kaolko » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #52 kedy: 23. Marec , 2011, 13:58:42 »

 Bavím sa skvele

Zas na druhej strane by prave v tomto pripade mali tlacit ceny dolu a snazit sa zakaznikovi co najviac navtierat, aby aspon cosi predali. Ci nie?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #53 kedy: 23. Marec , 2011, 14:00:51 »

Bavím sa skvele

Zas na druhej strane by prave v tomto pripade mali tlacit ceny dolu a snazit sa zakaznikovi co najviac navtierat, aby aspon cosi predali. Ci nie?

jasne mali by mu vtierat indulonu do riti
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #54 kedy: 23. Marec , 2011, 14:03:11 »

a podla toho co vravis vlastne ten obchod neprisiel o zakaznika.. lebo si si nic nekupil.. a ani nekupis, takze pre nich to strata logicky nieje
Viem, co tym myslis, ale to nie je logika obchodnika.
Nekupil som si tam ziadny aparat ani gitaru. To je fakt. Len male veci. Ale to este neznamena, ze sa maju hentak spravat. Prisli o moje drobne utraty a pokazili si meno, takze ani moji kamarati tam nenechaju prasule. Cele je to retazova reakcia a tazko sa kvantifikuje dosah.

Teraz uz nechodim omakavat gitary a aparaty do obchodov (Klangfarbe je vynimka). Radsej zorganizujem stretko  Na zdravie!
Zaznamenané

matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #55 kedy: 23. Marec , 2011, 14:05:01 »

Ja musim chalanov zo skacelu pochvalit. Cez leto som tam prvy krat prisiel s tym, ze si vyberiem konecne schopnu elektriku a chalani boli ochotni, este sa ma pytali jaky mam aparat, nacom to budem skusat, ze kludne aj na lapmovom nejakom mozem...poskusal som asi 6 gitar, co som si sam bral ako som chcel. Proste velka pohoda. Odvtedy som tam bol vela krat a vzdy boli velmi ochotni, este kamosovej frajerke vysvetlovali preco stoji ta gitara 4000 eur a tie ostatne o dost menej  Bavím sa skvele U mna zatial bez problemov  Žmurk
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #56 kedy: 23. Marec , 2011, 14:07:47 »

v amerike maju taku tabulu v obchode ze zakaz hrat stairway to heaven, smoke on the water a paranoid
to v klangfarbe a ak to zahraš musiš zobrat každemu v obchode pivo
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #57 kedy: 23. Marec , 2011, 14:12:04 »

Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #58 kedy: 23. Marec , 2011, 14:12:13 »

mam napad ked tam pojdem o tyzden tak dojdem za nimi ze hello guys, dosli sme tuto aj s basakom a radi by sme skusili ktory aparat hra najlepsie starway to hoven
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #59 kedy: 23. Marec , 2011, 14:32:43 »

ja mam taky dojem ze momentalne panuje taka nejaka verejna mienka ze tym ze je hospodarska kriza tak predajcovia by mali vitat ludi s otvorenymi narucami a kvetinou pri vstupe..
ze ked dojdem dnu, tak ze sa pojdu posrat z toho ze chcem skusat 6 aparatov.. v skutocnosti je ta psychologia ale prave uplne opacna.. tym ze nikto dnes nic nekupuje, neni dovod aby boli tak ustretovi, ze niekomu budu kazdy mesiac s usmevom vesat zo steny nastroje a zosiky zhavit.. neni dovod, lebo 99% serioznych veci ci uz gitar alebo zosikov sa u nas kupuje aj tak cez net.. kebyze sa spravi realne prieskum ze kto si kupil za posledne 3 roky v obchode gitaru alebo zosik povedzme v cenovej relacii od 1000e vyssie nech sa teda bavime aspon o strednej triede tak zistime ze vacsina z nas si isla akurat tak nieco do obchodu vyskusat aby to nasledne mohli lacnejsie kupit z netu
kebyze som predavac napriklad v made tak ..za prve.. poviem brankovi ze je j*ebnuty vychodniarsky.. jaj ci o tom nebola rec  Bavím sa skvele

toto je trosku kokotina cele ...

takto to mozno za komunizmu fungovalo ze predavac ta ma v pici lebo aj tak nemas si to kde inde kupit. Dnes v dome netu a internetovych obchodov niekto kto ma kamenny obchod ak chce nieco predat MUSI mat kvalitny
tzv personal servis. To je ze keby si tam aj s hovnom na hlave prisiel tak ma usmev od ucha k uchu lebo si zakaznik ..mne sa stalo milion krat ze som prisiel do ochodu len tak kukat ale ochodnik bol mily a neviem co a ani som sa nenazdal a bol som vonku z obchodu s vecou a blockom v ruke a ze ..dpc to co som urobil  :) JA osobne pojdem velmi rad podporit hocikajeho obchodnika ak viem ze sa ku mne sprava milo a poradi mi atd. aj ked musim o par korun dat viac ako v internetovom obchode...a to nie len o hudobninach ..to je v kazdom obore sluzieb ..u nas to takto prijebane funguje ze obchodik vie vacsinou o veci picu , je pre to zapaleny asi ako dochodca do pocitacovych hier a citim z neho ze ho otravujem ..takemu zarobit nedam ani keby som si vytieral rit 500 euroukami ...na slovensku je komunizmus a kto proste nebude lepsi kvalitnejsi ten vykape a tak to ma byt ..
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.