Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 17:24:00
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 41 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Top 5 slovenski gitaristi  (Prečítané 126139 krát)
0 užívateľov a 40 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #495 kedy: 18. Marec , 2011, 21:10:41 »

vikur styriocy je taký dobrý to ma musíš sním zoznámit ale to sa musím najprv zoznamit s Tebou  Som frajer , podla mna top 5 na tomto fore podla rozhladu Jayvalker /skúsenosti sustain/- mr redvine /ticha voda brehy mije/ - pito /aký má nick áááá/ - rastiš /niečo z neho ide/ - Rob g /osobnost bez debaty/ - progy /ma svoj nazor vie priznat farbu/...... a to som ešte nikoho z nich nepočul hi - ale kto aký je človek taku hudbu robí...... ni

co ti uz uplne jebe? ale vazne.. top 5 gitaristi.. nepocul si ich. ale ked ti pomazu kkt maslom tak musia byt popici to je jasne.. ty si podla mna geneticky vnutri komunista.. vlastne cela ta ideologia ked sa odtialto vyhnala tak sa uchylila do nejakej ludskej schranky a myslim ze to je tento pripad ja uz neverim co dokazes vypustit z tej tlamy fakt.. presne ako vravis sam niekedy je menej viac .. tak prosim ta.. trochu menej dik
« Posledná zmena: 18. Marec , 2011, 21:15:06 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #496 kedy: 18. Marec , 2011, 21:12:52 »

Pretože gitaristi si len dokazujú kto má väčší kkt :-D tak ako klávesák si o tom čítam a bavím sa :-D a občas rozsúdim :-D a okrem toho som aj amatérsky gitarista, ktorého gitarové umenie nebude nikdy rozlúsknuté :-D

hej.. a po tejto hlaske si spomeniem na Fera klavesaka jak si kazdy den na FB zvysuje ze jaky je krasny a uzasny a jak vyskladal etudy .. a precitam si potom tvoj post ze '' moja hudba ju kua dobra'' a hned mi volako to s tym porovnavanim kktov u gitaristov nejak nesedi  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #497 kedy: 18. Marec , 2011, 21:25:00 »

koalko , prepáč na Teba som zabudol a mrzí ma to , Ty si tu vždy mutil vody ...... a vedel som že mi niečo chýba  .... fakt sorrry a a aaaaaaa ešte Mišo koolo    ved to sa nedá do piatich ....
inak ale ja fakt komunizmus možem ono to malo niečo v princípe do seba - bez triedna spoločnost žiadne peniaze - chceš gitari chod zober so a hraj ---- vav --- to je idela ale ludia to skurvili
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #498 kedy: 18. Marec , 2011, 21:29:09 »

koalko
ha ha ha
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #499 kedy: 18. Marec , 2011, 21:35:46 »

radsej dvakrat po sebe koalko nez j*ebnuty bezprizorny mantak tolko asi z mojej strany.. ja som nazoru ze ludia ako ty stevy by mali byt zamknuti, lebo to celkovo uplne narusa konzistenciu spolocnosti.. nieco jak napoleon.. na svatu helenu a arzenove tapety na teba
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #500 kedy: 18. Marec , 2011, 21:39:57 »

maximalna čierna sa meni na bielu , aby sme raz neboli kamoši Kaolko ,fakt neviem ako som mohol na Teba zabudnut , nikoho z Vas nepoznám to je fakt a fakt je že narušam bežne dogmi ale nič v zlom vážne.... akože otnite mu hlavu nech nevitrča z davu -TAK KTO JE TU KOMUNISTA
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #501 kedy: 18. Marec , 2011, 21:48:24 »

my kamarati nebudeme to viem na 100% lebo byvas niekde uplne v krajine fantazia.. ludi ako ty vacsinou totalne ignorujem pretoze debata s nimi nieje nikdy ziadna a vzdy melu svoje 3 vety jehovisticke a je to takmer monolog z ich strany :)
my tu na fore mame vela ludi kde sa casto nezhodneme s nazormi a mozes to nazvat ze vytrcaju z radu, len ten rozdiel oproti tebe je ze vsetci su normalni.. ty niesi normalny a na tom trvam a uz tomu nasvedcuje viac veci nez len tvoja komunikacia tu na fore.. seriozne si myslim ze bud by si mal prestat fetovat alebo zacat.. jedno z toho urcite

moji top 5 slovenski gitaristi prihliadnuc na sposob kategorizacie za poslednych 24 hodin  su:

5. mn lebo  ticha voda brehy myje a lebo tu takmer neprispieva ani sa mu nedivim uz
4. dugo lebo je kontroverzna osobnost a ide proti prudu a keby tu bol tak by ta miloval
3. vikur lebo mi vzdy odpise na moje jebnute sukromne spravy
2.  pito lebo atkeho tu nemame
1. balaz z elanu lebo zlozil voda co ma drzi nad vodou (kebyze ta voda bola ticha tak by som nevedel lebo by boal dilema ci mn alebo ty)
« Posledná zmena: 18. Marec , 2011, 21:49:55 od kaolko » Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #502 kedy: 18. Marec , 2011, 21:51:01 »

 koalko Ty si len kulko dehonestuješ sa sam dehonestoavním iných , ale aj tak Ta rešpektujem ako umelca aj ked ty mna nie  Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #503 kedy: 18. Marec , 2011, 21:54:10 »

ja niesom umelec ale chapem ze ty ano. tento jav vidam velmi casto hlavne u umelcov.. inak ta podobnost s desperadom tu totalne je.. kebyze je tema ze top 6 slovenski gitaristi, urcite by som ta respektoval a patrilo by ti 6te miesto v mojom rebricku  Zdravíčko mna hlavne desi ze clovek  ako ty pouziva terminy ako dehonestacia lebo vtedy prave zacinam rozmyslat ci ide o sociopata alebo buduceho serioveho vraha..
« Posledná zmena: 18. Marec , 2011, 21:54:58 od kaolko » Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #504 kedy: 18. Marec , 2011, 21:58:40 »

to vieš socilogiska sinusoida  , 60 percent stred bruško a po 20 extremi al ja chcem robit bielu magiu fakt nič v zlom , som rád že Vás všetkých poznam a vela som sa naučil , keby bola polovica s toho čo trepem pravda aj tak je to ešte ok , teraz ma mrzí že nie som ba a neklebetíme normálne
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #505 kedy: 18. Marec , 2011, 22:10:55 »

ubuntu a hramony strka moja yeeeeaah
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #506 kedy: 18. Marec , 2011, 22:53:29 »

najlepsi gitarista na slovensku je palo chodelka a kto tomu neveri ten si moze dat so mnou mortal kombat v kalnem ranu u hrbitova ...  ha ha ha
« Posledná zmena: 18. Marec , 2011, 22:53:49 od fataljoe » Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
stevino179
Hosť
« Odpoveď #507 kedy: 18. Marec , 2011, 23:00:27 »

mna normalne dneska ohuril ked pustili v skušobni miki hladkeho a starí gladiator -že aký zvuk mal ten čo som si myslel že je .... no nič moc   
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #508 kedy: 18. Marec , 2011, 23:07:32 »

najlepsi gitarista na slovensku je palo chodelka a kto tomu neveri ten si moze dat so mnou mortal kombat v kalnem ranu u hrbitova ...  ha ha ha
vies co.. podla mna ani nie.. ten chlapec z vychodu co ho tak strasne  kopiruje od vlasov, stylu hry , UPG gitaru az po pozy pri rhani a ma len 20 rokov ci kolko ho uz davno prestal .. Jakub Tirco myslim sa volal  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #509 kedy: 18. Marec , 2011, 23:08:58 »

Pre mna neexistuje najlepsi gitarista nikde. Sak muzika neni beh na 100 metrov.  ?§!.

Kazdy lepsi gitarista je vynimocny svojou hrou. Od Sebana po Totha.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 41 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 21 otázok.