Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 07:02:28
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rory Gallagher  (Prečítané 21005 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 28. Máj , 2009, 06:47:58 »

Skoda, ze tu na fore pozna Roryho tak malo gitaristov...
  No to vieš,nehra na sedmičku ani osmičku,neni podladení do cis,nereve do mikrofonu jak tur,neskače po podiu jak africky šaman  .........  Bavím sa skvele  No ale snad si ho niekto občas vypočuje   Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #16 kedy: 28. Máj , 2009, 09:32:27 »

  No to vieš,nehra na sedmičku ani osmičku,neni podladení do cis,nereve do mikrofonu jak tur,neskače po podiu jak africky šaman  .........  Bavím sa skvele  No ale snad si ho niekto občas vypočuje   Na zdravie!

Hlavne nie je hajGEJnista, a to sa tu nenosi.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #17 kedy: 28. Máj , 2009, 09:46:45 »

Fajny gitarista... mam od neho zivak Irish Tour  Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #18 kedy: 28. Máj , 2009, 09:53:05 »

Hlavne nie je hajGEJnista, a to sa tu nenosi.  Bavím sa skvele
škoda že sa uchlestal asi mal nejaky slovensky komlex a musel byt na šrot ked išiel  na javisko Na zdravie!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #19 kedy: 28. Máj , 2009, 09:56:42 »

škoda že sa uchlestal asi mal nejaky slovensky komlex a musel byt na šrot ked išiel  na javisko Na zdravie!

Iri chlascu celkovo dost. Na javisku sa mi ani nezdal nejako moc najebany co som videl jeho koncerty. Vacsinou hral aj na koncertoch dost cisto. Co si u neho cenim, ze sa mi pacia aj jeho neskorsie veci z konca 70tych rokov a potom.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #20 kedy: 28. Máj , 2009, 10:07:10 »

Iri chlascu celkovo dost. Na javisku sa mi ani nezdal nejako moc najebany co som videl jeho koncerty. Vacsinou hral aj na koncertoch dost cisto. Co si u neho cenim, ze sa mi pacia aj jeho neskorsie veci z konca 70tych rokov a potom.
po ksefte išiel na full do kolien každy den a nestačila ani vymena pečene prepil aj druhu Na zdravie! tiež som si všimol že hral relativne triezvy ale .....
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #21 kedy: 28. Máj , 2009, 14:41:21 »

neviete niekto ake pouzival aparaty? Na zdravie!
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #22 kedy: 28. Máj , 2009, 14:52:04 »

No to vieš, nehra na sedmičku ani osmičku, neni podladený do cis, nereve do mikrofonu jak tur, neskače po podiu jak africky šaman  .........  Bavím sa skvele  No ale snad si ho niekto občas vypočuje   Na zdravie!

Ale vsetky tieto veci nahradzal jednou ovela dolezitejsou....vedel hrat.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #23 kedy: 28. Máj , 2009, 14:59:06 »

http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Rory-Gallagher-Home-Coming~07~cerven~2008/http://
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #24 kedy: 28. Máj , 2009, 15:12:33 »

neviete niekto ake pouzival aparaty? Na zdravie!

Spociatku este v Taste hral na Marshall, potom hral vacsinu 70tych rokov na staruckom Fender Bassman a od konca 70tych rokov na Vox AC30.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #25 kedy: 28. Máj , 2009, 15:32:49 »

  No to vieš,nehra na sedmičku ani osmičku,neni podladení do cis,nereve do mikrofonu jak tur,neskače po podiu jak africky šaman  .........  Bavím sa skvele  No ale snad si ho niekto občas vypočuje   Na zdravie!

vynikajuce  Zdravíčko
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #26 kedy: 30. Máj , 2009, 17:28:45 »

To je vonco . :)
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 09. August , 2010, 10:59:58 »

ja som si teraz upiratl live in Montreux 1975, asi 3/4 hodinove vystupenie, colekom dobry zvuk to ma, este keby bolo stereo :)

samozrejme nakladacka jak hovado, cela kapela slapala, jak malokedy sa vidi aj pri znamych menach. Rory mal tu gitaru permanetne rozladenu, lebo nebolo kedy doladit, kedze sli jak stroj vkuse :) snazil sa chytat jak sa dalo, bolo vidno, jak o tom vie, este mu aj v kuse brumeli single. ale dojem neskutocny, ani to nebolo tak poznat, ze nema naladene :) zvuk, technika, pravacka, spev, dokonale !

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #28 kedy: 09. August , 2010, 13:51:55 »

Furt nejake stariny davas, kto ma kukat na tie smiesne oblecenia co vtedy nosili. Bleee Nikoho uz dnes take nezaujima, zbytocne sa snazis, je to smiesne.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 09. August , 2010, 14:24:51 »

chod si svoje higainove ego inde lestit  Bleee
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.121 sekund, 22 otázok.