Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Júl , 2024, 14:04:41
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: HAPPYEND  (Prečítané 6215 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« kedy: 11. December , 2005, 16:30:44 »

Takze.Prave sa vo svojej izbe pozeram na moju ukradnutu gitaru.Ano,je spat a to vdaka GPC foru.Na zaklade uverejnenej fotografie sa mi ozval jeden z uzivatelov a povedal mi kde gitara je.Dnej je nastroj opat v mojich rukach.Jej prechodny majitel ju kupil za zlomok jej ceny a pretoze sa nejednalo o velku sumu /skor za taky nastroj az smiesne malu/rozhodol som sa to riesit bez policie a ponuknut odkupenie gitary.Tak sa aj stalo.

Takze dakujem vsetkym ktori mi pomohli na fore /respektujem ich zelanie zostat v anonymite/a aj ked tato tema nie je rozhodne najnavstevovanejsia-svoj ucel plni a dokazuje,ze ak Vam nieco zmizne nie je to este definitivne prec aj ked to moze trvat niekolko rokov.Dolezite je drzat spolu a informovat sa.

Este raz DAKUJEM!
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 11. December , 2005, 16:34:12 »

mozno sa najde aj moja ;-) ale gratulujem Jimmi
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 11. December , 2005, 19:54:22 »

Dobra sprava - gratulujem. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #3 kedy: 11. December , 2005, 19:57:40 »

tak toto ma naozaj potesilo...gratulacia...
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #4 kedy: 11. December , 2005, 20:18:14 »

Vdaka.Chcel by som este poradit vsetkym,ktori kupuju gitary atd...cez inzeraty a pod./cize nepoznaju povod/aby si zapamatali kontakt na predavajuceho,pretoze v pripade,ze ste nevedomky kupili kradnutu vec nikto vam ju nenahradi a taktiez nebudete mat vzniknutu skodu kde vymahat.

ROBERTO-Pokial viem,tak gitaru ti ukradli v Prahe.Skus hodit inzeraty ne Ceske fora....

Naposledy upravil Jimi Cimbala, : 11.12.2005 o 20:19
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #5 kedy: 11. December , 2005, 20:23:15 »

:)
super sprava ze to takto dopadlo! parada.
Zaznamenané

o-yep sro
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #6 kedy: 11. December , 2005, 23:00:23 »

Jimi, ale hej.. dal som to vsade mozne kam sa len dalo. Len Praha nieje BA. :unsure:
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #7 kedy: 11. December , 2005, 23:07:03 »

Stastie v nestasti mas to,ze taka gitara je jedina na svete.Z casu nacas skus dat jej nazov do nejakeho vyhladavaca...mozno sa objavi v niekoho nastrojovom vybaveni....
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 11. December , 2005, 23:15:09 »

Napadlo mi, ze by som si ju daj do galerie clenov, ale to by bol zvlastny for :)

Inak mne tu moju mozu tiez tu na internate ukradnut, kradeze su tu bezne. Preto tajim cislo svojej izby ako sa len da :)

Naposledy upravil martinlm, : 11.12.2005 o 23:16
Zaznamenané

bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #9 kedy: 21. Jún , 2006, 07:26:04 »

parada akurat som sa tu chcel spytat ze ci uz sa nasiel nejaky nastroj vdaka foru a podivaj hned tu je taky prispevok
 No hanbím sa.. (len tak dalej)
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
Dude
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #10 kedy: 21. Jún , 2006, 16:43:10 »

Inak Jimi neposkodila sa gitarka za ten cas?
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 21 otázok.