Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
05. Júl , 2024, 11:25:42
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Skúšobne pre kapely - Music House  (Prečítané 38372 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #90 kedy: 30. Apríl , 2006, 12:06:11 »

Zda sa mi to celkom fajn. Samozrejme to nie je pre kapelu ,ktora maka a berie hranie vaznejsie ,ako len \"sport nas uz nebavi, teraz budeme muzikanti\". Ten najom: Kolko minie rocker za vykend po krcmach? (punker za to krabicove vino a rozky vela neminie :) -to je len ftip!!!). A ak to ma niekto minut za najom, tak uz je to strasne vela. Ale co uz so Slovenskou náturou?
  Vybavenie sa mi na tento ucel (zacinajuce neprofesionalne kapely, alebo profesionaly ktory hraju po zabavach) celkom pozdava. Chcelo by to ale titanove potenciometre :)

inak pocul som Line6 Spider (hlava + bedna 4x12) nazivo a bol som milo prekvapeny.

Vznešené + je ,že ktokolvek ,kto chce vyskusat hrat s kapelou, nemusi prekonavat tu prvu skusku a to zohnat aparaty skosobnu atd... Ked si spomeniem na casi zaciatkov bez aparatu.. a tak... urcite by som tam isiel.

tak teda drzim palce a vela zdaru
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #91 kedy: 30. Apríl , 2006, 12:09:25 »

Da sa tam doniest komplet svoju vybavu?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #92 kedy: 01. Máj , 2006, 16:05:40 »

Hlavne preboha upustite od argumentov, ze kolko kto preslope a minie za vikend. To nikto o nikom druhom NEVIE a je to uplne scestne spominat !
Zaznamenané
Melvin
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #93 kedy: 23. Máj , 2006, 21:00:21 »

Mnooo zaujmalo by ma cim to tam maju po bokoch odzvucnene???MOzno take nieco poobim do nasej skusobnicky...Ozaj a co odpurate vy na zvukovu izolaciu skusobne Huh!?  Stare dobre vajcaky ?
Zaznamenané

DArk SiDE of my guitar Si píš!!!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #94 kedy: 23. Máj , 2006, 23:43:29 »

Na to by sa hodila nová táma - napr. aká zvuková izolácia do skúšobne. Založ. Žmurk
Zaznamenané

5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #95 kedy: 24. Máj , 2006, 09:41:07 »

niekde sa tu o tom uz pisalo.

Veduci, ako sa dari skusobniam ?
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
Hosť
« Odpoveď #96 kedy: 26. Máj , 2006, 13:16:17 »

Dlhsi cas tu na tejto teme chcipol pes, tak som sem nechodil....
no my mame ako zvukovu izolaciu v Music House polyuretan cize molitan 8cm a funguje vyborne problem je len s tymi najnizsimi frekvenciami z basgitary. No a ako sa dari ..... prvy mesiac sa to rozbiehalo pomaly, ale tento druhy mesiac je ovela vyssi zaujem.
A este by som chcel oznamit, ze mame vikendove zlavy - takze za 150Sk/h si to uz hadam moze dovolit kazdy kto ma zaujem.

Naposledy upravil pitu, : 28.05.2006 o 13:31
Zaznamenané
izi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 163



« Odpoveď #97 kedy: 29. Máj , 2006, 12:37:43 »

Bol som tam mrknut a moje dojmi su velmi pozitivne. Prijemne priestori, sice este nie vsetky miestnosti uplne dokoncene. Karis je v pohode chalanisko aj kavu sme dostali :-).  Boli sme dve akustiky a spev, takze neviem uplne posudit kvalitu izolacie. Miestnost bola trocha pretlmena (co na skusobnu vobec nevadi), ale chytalo to trocha divnu vazbu v spodkoch. Inac velmo v pohode. Vazne dobry napad nieco taketo ponuknut, budeme vyuzivat castejsie. Vrelo odporucam aj vecnym skeptikom.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #98 kedy: 29. Máj , 2006, 13:20:14 »

Mozem si tam dotrepat vlastnu aparaturu?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Hosť
« Odpoveď #99 kedy: 29. Máj , 2006, 13:29:01 »

Ak sa ti chce nosit, tak samozrejme, ze mozes.
Zaznamenané
Dude
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #100 kedy: 06. Jún , 2006, 15:28:46 »

dost to prehanaju s tym \"profesionálne vybavené skušobne\" nie?
Zaznamenané
Duri112
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


WWW
« Odpoveď #101 kedy: 11. August , 2006, 20:06:22 »

mna by strasne zaujimalo, ze kde sa tie priestory nachadzaju - lebo dnes som bol s kamaratom odhodlany, ze si pozrieme tie skusobne a nikde ziadna tabula ani len kusok papiera ze tam je Music House. Na Kriznej 56 je lekaren a nic ine co by sa dalo vidiet. Viete mi pls niekto poradit kde to najdeme? dakujem
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #102 kedy: 11. August , 2006, 21:23:24 »

http://mapy.zoznam.sk/index.pl?mp_id=474182
Zaznamenané
Duri112
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


WWW
« Odpoveď #103 kedy: 11. August , 2006, 21:29:54 »

to viem kde je, tam sme boli , ale nikde nie je napisane MUSIC HOUSE - ziadna tabula ani nic
Zaznamenané
izi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 163



« Odpoveď #104 kedy: 12. August , 2006, 15:52:21 »

Duri112 napísal:
Citácia
to viem kde je, tam sme boli , ale nikde nie je napisane MUSIC HOUSE - ziadna tabula ani nic


tabula tam nieje, ale je to v tom vchode ako je lekaren. musis zavola vopred Karolovi
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 20 otázok.