Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 02:39:23
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Wolf Hoffman  (Prečítané 4819 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Recon
nováčik
*
Príspevkov: 19



« kedy: 22. September , 2006, 10:42:02 »

Wolf Hoffman - ex Accept

Wolf Hoffmann - Classical
1. Prelude
2. In Hte Hall Of The Mountain King
3. Habanera
4. Arabian Dance
5. Moldau, The
6. Bolero
7. Blues For Elise
8. Aragonaise
9. Solveig\'s Song
10. Western Sky
11. Pomp & Circumstance

http://rapidshare.de/files/23284649/Wolf_Hoffmann_-_Classical_-_192kbps.rar

Žmurk krasa http://gitaristi.sk/components/com_simpleboard/uploaded/files/BluesForElise.mp3
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 14:55:32 od Martinlm » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 22. September , 2006, 13:13:39 »

Uz som o nom zakladal temu davnejsie. Dnes uz menej zname meno, ale skvely gitarista. Ziadny extra rychlik, ale perfektna stavba sol, perfektny sound, drive...

Zaujimavy blues :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 27. September , 2006, 11:17:21 »

Prave pocuvam album Wolf Hoffman - Classical. Princip je v tom, ze Wolf si hra sola postavene na motivy klasickych diel. Treba povedat, ze album je velmi vkusne zaranzovany. Wolf neoslnuje ziadnymi extra technickymi kuskami, ale hra velmi pekne. Krajsie, ako si pamatam za cias Accept. Hra evidentne na Stratocaster (predtym hraval predovsetkym na Gibson Flying V), najskeorej s nejakym HB pri kobylke.

Vysoka skola intonacie a prace so zvukom. Vysoka skola vytahovanych tonov a vibrata. Poznam aj najnovsi album Davida Gilmoura a musim konstatovat, ze Wolf Hoffman hra na tomto albume krajsie, ako Gilmour na svojej solovke (kde bohuzial casto neladi).
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 27. September , 2006, 11:24:53 »

Noo, vypocul som si daco, taketo hranie a zvuk veru mozem. Prijemne sa to pocuva.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 27. September , 2006, 11:44:19 »

Blues for Elise zneje vežmi príjemne, na môj vkus zas trochu málo vibráta, je tam až vežmi poriedko, ale počúva sa to fajn. Už som zvedavý na celý album.
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #5 kedy: 27. September , 2006, 12:38:11 »

No preletel som si album cely a musim povedat, ze sa mi to uz pozdavalo ovela menej. Takychto adaptacii klasiky mam kopu a zaujimavejsie spracovanych aj zahratych podla mna. Ako gitarista je dobry, ale ine na tom albume nie je zaujimave. Ani jeho zvuk ma moc nenadchol, akurat najviac sa mi pacil prave v tej Eliske, inde je uplne tuctovy. Skratka dobra hudba do auta alebo v robote, ale doma by som si to nepustil.

Takato verzia In The Hall Of The Mountain King sa mi lubi ovela viac, akurat zvukova kvalita mohla byt lepsia:

http://gitaristi.sk/components/com_simpleboard/uploaded/files/bergkonig.mp3
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 14:54:59 od Martinlm » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #6 kedy: 27. September , 2006, 22:02:27 »

progrocker napísal:
Citácia
No preletel som si album cely a musim povedat, ze sa mi to uz pozdavalo ovela menej. Takychto adaptacii klasiky mam kopu a zaujimavejsie spracovanych aj zahratych podla mna. Ako gitarista je dobry, ale ine na tom albume nie je zaujimave. Ani jeho zvuk ma moc nenadchol, akurat najviac sa mi pacil prave v tej Eliske, inde je uplne tuctovy. Skratka dobra hudba do auta alebo v robote, ale doma by som si to nepustil.

Takato verzia In The Hall Of The Mountain King sa mi lubi ovela viac, akurat zvukova kvalita mohla byt lepsia:
http://gitaristi.sk/components/com_simpleboard/uploaded/files/bergkonig.mp3
Hmm..trosku ako ELP,trosku ako JT,co ja viem?Popiskujem si
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 14:55:58 od Martinlm » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #7 kedy: 27. September , 2006, 22:14:24 »

Hoffman Nehoffman,na Gilmoura nemaB) a ani na jeho poslednu solovku;)
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 27. September , 2006, 22:18:41 »

zvuk napísal:
Citácia
Hoffman Nehoffman,na Gilmoura nemaB) a ani na jeho poslednu solovku;)


Na poslednej solovke Gilmour zatahoval, az to tahalo za usi - sorry David :)
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #9 kedy: 27. September , 2006, 22:26:07 »

Mne tam intonacne nic nevadilo a to som pocuval dost pozorne.Vsetko v  ramci normalu.Ale asi si to napeciem este raz a budem sa pekelne:evil: Ja som čert.. Ja som čert..  sustredit.
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #10 kedy: 26. Október , 2007, 06:46:07 »

Wolfové nové diela nepoznám. Zato nám všetky accepty. Tak ako je udo pre mna number one tak aj wolf a celý accept.  Ak by mal niekto nacvičené sóla accept, mohli by sme si ich spolu zahrať na nejakom jam koncertíku.
Zaznamenané

vid
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 141


« Odpoveď #11 kedy: 26. Október , 2007, 16:17:05 »

Accept je tiez jedna z mojich najoblubenejsich kapiel. Classical je tiez super, ale mne osobne viacej sedia metalove aranze v povodnom Accepte.

Lubochlast: Myslim ze na YouTube je video kde wolf spomalene hra moje oblubene solo z Screaming For a Love Bite, skus pohladat.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.