Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. September , 2024, 21:19:23
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Metal Attack in Randal-23.1.2009  (Prečítané 13273 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 24. Január , 2009, 00:39:01 »

Popici chalani!!!! O milion percent lepsie ako pred tym!!!! Som sice trochu opity, ale koncert bol naozaj super!! Hlavne ked poznam vase pesnicky
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 24. Január , 2009, 02:12:44 »

indian sa najebal :D hurikan a vadim tiez :D ale v pohode akcia , dakujem vsetkym zucastnenym :)
« Posledná zmena: 24. Január , 2009, 02:15:59 od swordy » Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 24. Január , 2009, 10:34:54 »

Indian v tom prípade iba dobiehal ostatných Strigulákov, ktorí boli na šrot už uprostred akcie.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Martinko, ako si vlastne dopadol?

Inak samozrejme ďakujem aj ja všetkým, ktorí prišli, či už hrali, alebo fandili. Ďakujem Signákom, že si spomenuli na svojho ex-gitaristu a zo všetkých najviac ďakujem Swordymu, že som mohol svoju časť setu odohrať cez jeho aparát.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 24. Január , 2009, 11:59:01 »

Iggy plays Acoustic exclusively

A druha fotka nieco pre znackofetisistov - japonsky lawsuit Burny a Golem


* DSC01568.JPG (76.02 KB, 400x533 - prehliadnuté 312 krát.)

* DSC01569.JPG (111.64 KB, 600x450 - prehliadnuté 305 krát.)
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #34 kedy: 24. Január , 2009, 12:09:40 »

Som rad. Neposrali ste moju oblubenu pasaz vasej tvorby.   Bravooo
Nerozumel som ale jednej veci. To co mala byt ta reakcia, ked prisiel Peto na podium? On ma svoj fanklub ci co?   ha ha ha
A ten koniec a klanacky ...... fajn pocit som z toho mal. Dufam teda, ze si len davate dlhsiu pauzu a nekoncite.
« Posledná zmena: 24. Január , 2009, 17:12:23 od Misko » Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 24. Január , 2009, 12:29:21 »

Som rad. Neposrali ste moju oblubenu pasaz vasej tvorby.   Bravooo
Nerozumel som ale jednej veci. To co mala byt ta reakcia, ked prisiel Peto na publikum? On ma svoj fanklub ci co?   ha ha ha
A ten koniec a klanacky ...... fajn pocit som z toho mal. Dufam teda, ze si len davate dlhsiu pauzu a nekoncite.
No ja nekoncim, mam tu rozrobeny experiment a najeb  Bavím sa skvele
myslim, ze som to dostatocne cele zhrnul tu na nasom webe, tak kto ma zaujem, si klikne...

Inak teda diky za navstevu, jak som vedel, ze na mna kuka Vadim, Progac, Rastis, Indian popri tych neviemkolkych dalsich ludoch, mal som tremu jak skolkar zase  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 24. Január , 2009, 12:32:20 »

Inak teda diky za navstevu, jak som vedel, ze na mna kuka Vadim, Progac, Rastis, Indian popri tych neviemkolkych dalsich ludoch, mal som tremu jak skolkar zase  Bavím sa skvele
ja ked som videl rastika , hned som dojebal apreiggia Smútim takze chapem semisha uz ked t dojebal on, lebo neni chaba v gitaristovi ale rastikova pritomnost vyznamne ovplyvnuje  kvalitu arpeiggii  Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #37 kedy: 24. Január , 2009, 12:39:18 »

ja ked som videl rastika , hned som dojebal apreiggia Smútim takze chapem semisha uz ked t dojebal on, lebo neni chaba v gitaristovi ale rastikova pritomnost vyznamne ovplyvnuje  kvalitu arpeiggii  Bavím sa skvele
netreba hrat arpeoggia stejne su taka lacna jednoduchá  finta Bavím sa skvele a ked zbadaš rasta už netreba hrat vobec ,treba pit Bavím sa skvele
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 24. Január , 2009, 12:40:52 »

ja ked som videl rastika , hned som dojebal apreiggia Smútim takze chapem semisha uz ked t dojebal on, lebo neni chaba v gitaristovi ale rastikova pritomnost vyznamne ovplyvnuje  kvalitu arpeiggii  Bavím sa skvele

:), krasne :). Rasto prosim tam uz nechodievaj na koncerty, lebo pri tebe aj Gilbert zahra arpeggia zle :).

Ospravedlnujem sa, ale fakt som vcera nestihal sa zastavit aj ked som velmi chcel.
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #39 kedy: 24. Január , 2009, 12:43:26 »

bolo to fajn...len som tam bol strasne dlho uz od siestej takze ma to tam moc nebavilo..sign sa mi lubil iked som tam moc dlho nepobudol..bolo to fakt dost dobre nato ze ste nehrali nejaky cas...klobuk dole Zdravíčko
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #40 kedy: 24. Január , 2009, 12:48:58 »

Iggy plays Acoustic exclusively

A druha fotka nieco pre znackofetisistov - japonsky lawsuit Burny a Golem
pri vsetkej ucte mu ten golem aj tak hral(ak je to ten aprat cez ktory hral gitarista z catastrofy)
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #41 kedy: 24. Január , 2009, 13:58:42 »

hlavne tie koncerty v randali by nemuseli fakt zvucit tak nahlas..cloveka to dost unavi ked to ma pocuvat..  nechapem preco tomu zvukari tak vyjebavaju, straca to na konkretnosti..alebo to je zamer, aby to ludia pretrpeli ak je kapela nahodou uplne katastrofalna.. radsej nech ani nepocujeme co lezie von..ach a aby som nezabudol.. ja som omylom kupil CD Penxu..fakt som nechcel.. bola to zrada na mna usita
« Posledná zmena: 24. Január , 2009, 14:08:39 od kaolko » Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #42 kedy: 24. Január , 2009, 14:14:14 »

hlavne tie koncerty v randali by nemuseli fakt zvucit tak nahlas..cloveka to dost unavi ked to ma pocuvat..  nechapem preco tomu zvukari tak vyjebavaju, straca to na konkretnosti..alebo to je zamer, aby to ludia pretrpeli ak je kapela nahodou uplne katastrofalna.. radsej nech ani nepocujeme co lezie von..ach a aby som nezabudol.. ja som omylom kupil CD Penxu..fakt som nechcel.. bola to zrada na mna usita

 Bavím sa skvele ale ak ti to pomoze, nebol si jedina obet postihnuta podobnym nestastim  ha ha ha
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #43 kedy: 24. Január , 2009, 14:24:14 »

Bavím sa skvele ale ak ti to pomoze, nebol si jedina obet postihnuta podobnym nestastim  ha ha ha

touto cestou zdavim polarized.. :D pre nezainteresovanych.. CD som kupil nasledovnym sposobom: prichadza neznama blondata slecna s narucou plnou CD Penx v doprovode s dalsou za inych okolnosti isto prijemnou slecnou.. po 3 minutach stereo zvuku z ich strany hovorim: ok, kupim si to, ak uhadnes moje meno (martinko klingacik mi nevysiel) ..fail.. platil som 5 Eur 70 centov a chcem vediet kto ma zradil :D a este som si to nepustil.. prisaham ak ma niekto nahneva, tak mu to darujem
« Posledná zmena: 24. Január , 2009, 14:26:18 od kaolko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #44 kedy: 24. Január , 2009, 14:37:39 »

jo - karol, ty si nam tusim kupil piva, ze ? ci to nie ty ?

priatelia z Penx - som jediny, co nema Vase CD  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.069 sekund, 22 otázok.