Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 06:28:28
Strán: 1 [2] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Musikmesse 2009  (Prečítané 4220 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #15 kedy: 08. Apríl , 2009, 17:49:11 »

budúci rok musím ísť na Musikmesse... už len splašiť prachy :D už aby som začal šetriť :D
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 08. Apríl , 2009, 19:33:00 »

Potom ma zober zo sebou  Zdravíčko

Pripadne zlomime aj Misa a urobime si vyjazd spod Tatier.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #17 kedy: 08. Apríl , 2009, 23:20:20 »

Potom ma zober zo sebou  Zdravíčko

Pripadne zlomime aj Misa a urobime si vyjazd spod Tatier.

Mna netreba lamat. Idem neni problem. Ale sofera nerobím.  ha ha ha Moc lubim pivo.  Na zdravie!
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #18 kedy: 09. Apríl , 2009, 09:27:37 »

budúci rok musím ísť na Musikmesse... už len splašiť prachy :D už aby som začal šetriť :D

musikmesse je dobra vtedy, ked neviec co chces.. a hladas si gitaru snov ci aparat snov..

pre mna je to vzdy dost velke utrpenie lebo z tisic vystavenych gitar su tak styri lavacke a uplne nezaujimave.

takze ani parat si nemozem vyskusat ziadny, lebo je tam vzdy pristrcena nejaka ohavna pravacka a nechcem sa tam strapnovat.. ale na buduci rok si vybavim potvrdenie a vezmem si tam svoju gitaru :-)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #19 kedy: 09. Apríl , 2009, 09:44:06 »

ta prva foto s gitarkou od Sivcaka.. ta gitara je uplne paradna.. fakt vystavny kusok...
Inak, tie cenovky co na tom Messe byvaju su preco take vysoke? pozeram a na tej schectere C-7 bielej s pevnou kobylou visi cenovka ze 965 Eur.. to je nejak az mooooooooooc vela  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 09. Apríl , 2009, 10:11:12 od kaolko » Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #20 kedy: 09. Apríl , 2009, 09:57:30 »

ta prva foto s gitarkou od Sivcaka.. ta gitara je uplne paradna.. fakt vystavny kusok...
Inak, tie cenovky co na tom Messe byvaju su preco take vysoke? pozeram a na tej schectere C-7 bielej s pevnou kobylou vysi cenovka ze 965 Eur.. to je nejak az mooooooooooc vela  Bavím sa skvele

kusok vedla bola taka ista s cenovkou 480 EUR .. takze to bude zrejme tym, ze ako aj ostani vyrobcovia aj Shecter ma americku a azijsku vyrobu.. ja som fotil len poriadne nastroje..

i ked... hmmm. drviva vacsina gitar co mala pohladove dreviny (spaltovany, fladrovany, quiltovany javor prip ina exotika) mali len tenku dyhu. nie je nic nednoduchsie ako bindingom nasimulovat hrubku topu.
este aj kua drahe nastroje (8-9 tisic euro) to tak mali spravene.. dokonca aj pri tvarovanych hornych vrstvach tam boli nalisovane dyhy..

preto som cvakol aj tu ibanezku s pevnou kobylkou, lebo tam bola poctiva doska a nie tenka dyha.. take gitary su len na okrasu

no a ta Branova gitarka je vysledkom rocneho vyvoja.. je to prototyp... uz sa dokoncauje dalsi model... napriek tomu, ze ma floyd, sustain ma vyborny.. ta druha uz bude s pevnou kobylkou..
« Posledná zmena: 09. Apríl , 2009, 10:15:26 od ondreee » Zaznamenané

Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #21 kedy: 09. Apríl , 2009, 18:04:54 »

Potom ma zober zo sebou  Zdravíčko

Pripadne zlomime aj Misa a urobime si vyjazd spod Tatier.

ech no hej kľudne... ja už vodičák budem mať ale neviem či mi oco požičia auto Bavím sa skvele
miso: to aj ja ale nevidím dôvod piť keď tam pôjdem :)
ondreee: ja presne viem čo chcem len prachy na to nemám  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 09. Apríl , 2009, 18:41:54 »

musikmesse je dobra vtedy, ked neviec co chces.. a hladas si gitaru snov ci aparat snov..

pre mna je to vzdy dost velke utrpenie lebo z tisic vystavenych gitar su tak styri lavacke a uplne nezaujimave.

takze ani parat si nemozem vyskusat ziadny, lebo je tam vzdy pristrcena nejaka ohavna pravacka a nechcem sa tam strapnovat.. ale na buduci rok si vybavim potvrdenie a vezmem si tam svoju gitaru :-)
Pred casom som mal v kapele gitaristu lavaka este sa aj podobne volal ako ty Ondro  Na zdravie! a tomu bolo jedno, otocil gitaru hore znacky a hral aj na pravackej  Bavím sa skvele Samozrejme najlepsie mu to islo ked ju mal na svoj obraz.  Inak zaujmave zistenie, kolko je nas tu lavakov? Ja som tiez lavak, ale radsej som sa ucil hrat normalne aby som mal o problem menej pri vybere gitar.
« Posledná zmena: 09. Apríl , 2009, 18:43:35 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #23 kedy: 09. Apríl , 2009, 23:18:27 »

jop gilbert, aj pan lukather bol a mr. fastfinger,
Aky fastfinger? Sak to je kreslena postavicka,ni?
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #24 kedy: 10. Apríl , 2009, 11:43:01 »

Aky fastfinger? Sak to je kreslena postavicka,ni?

je.. ale zaroven to je aj sved Mika Mike ci nieco take :-) daval tam exhibicie v stanku Huges&Kettner.. fakt ma rychle prsty :D a pekne hral..
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #25 kedy: 10. Apríl , 2009, 14:50:36 »

je.. ale zaroven to je aj sved Mika Mike ci nieco take :-) daval tam exhibicie v stanku Huges&Kettner.. fakt ma rychle prsty :D a pekne hral..

Mika Tyskaa ci dako tak  Na zdravie!
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 10. Apríl , 2009, 15:40:15 »

jop znamy sa tam s nim zoznamil a teraz nahral album a ma ho na stranke k stiahnutiu aj komplet s notovym zapisom i tabs. Mu hovoril ze dal moze mu ktokolvek poslat nahravku, ked do tych veci nieco nahra ...
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #27 kedy: 01. Február , 2011, 11:41:30 »

no konence toho roku by som tam chcel ist, teraz pozeram akurat stranku, ale sa mi zda trochu divny fakt, ze:

Opening Hours
Trade vistor days 06.04. - 08.04.2011 (9 a.m. - 6 p.m.)
Public visitor day 09.04.2011 (9 a.m. - 6 p.m.)

http://musik.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/messebesuch/eintritt_fachbesucher.html

to akoze pre verejnost je iba jeden den otvorene??? alebo tomu zle rozumiem?  Na zdravie!
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #28 kedy: 05. Február , 2011, 19:22:15 »

no konence toho roku by som tam chcel ist, teraz pozeram akurat stranku, ale sa mi zda trochu divny fakt, ze:

Opening Hours
Trade vistor days 06.04. - 08.04.2011 (9 a.m. - 6 p.m.)
Public visitor day 09.04.2011 (9 a.m. - 6 p.m.)

http://musik.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/messebesuch/eintritt_fachbesucher.html

to akoze pre verejnost je iba jeden den otvorene??? alebo tomu zle rozumiem?  Na zdravie!

ono tieto veltrhy su vacsinou obchodneho charakteru.. rozumej velkoobchodneho..
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #29 kedy: 05. Február , 2011, 21:53:50 »

ono tieto veltrhy su vacsinou obchodneho charakteru.. rozumej velkoobchodneho..

takze ako bezny smrtelnik sa tam cez tie prve tri dni ani nedostanem? ci da sa nejako ten trade "vybavit"? :) dik
Zaznamenané

Strán: 1 [2] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.