Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
17. Jún , 2024, 15:37:16
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Minčove nádobíčko  (Prečítané 8106 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #45 kedy: 08. Január , 2010, 17:52:17 »

a co je vlastne to fefe ?

Fefe je gitarista HEXu, o neho tu nejde samozrejme. Mna len zaraza odkial chlapik nabral tieto bludy co tu porozpraval.

2 Rastis; maly by si to tu premazat, toto nikam nevedie a nema to uroven, dik
« Posledná zmena: 08. Január , 2010, 17:53:21 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #46 kedy: 08. Január , 2010, 17:53:50 »

Branko je chalos, ne chlapik  :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #47 kedy: 08. Január , 2010, 17:57:34 »

Fefe je gitarista HEXu, o neho tu nejde samozrejme. Mna len zaraza odkial chlapik nabral tieto bludy co tu porozpraval.
Bavím sa skvele Ach jaj...  Bavím sa skvele
Pozri, poviem Ti to tak... normalne. Hex hral neraz na vychode. Kopec krat sa stalo, ze sme mali spolocne koncerty - v ramci festov a neraz sme kecali spolu. V debate mi NERAZ spomenul, ze nie je velmi spokojny s tou Mesou, pretoze je to velmi tvrdy aparat a s tym Marshall boxom sa mu to nepaci. Vraj toho poskusal vsetko mozne, coby mu seklo jednak do Hexu a jednak, co by sa mu pacilo. Az natrafil na Orange - nikoho, (aspon mna nie) nezaujima, ako sa k Orange dostal - ci uz cez Muziker ako reklama, alebo spokojnost, alebo ... :) Asi v lete sme naposledy spolu kecali a povedal, ze je OMNOHO spokojnejsi s Orange, nez s tou Mesou - a ostatok som uz pisal v predoslych prispevkoch. Cize to, ze si bol, ci si, ci co si jeho je uplne jedno, ale to, co povedal si dobre pamatam, lebo ma to v tu dobu zaujimalo. Dufam, ze to pochopis a dalsie Tvoje prispevky nebudu smerovane na to, odkial som to JA zobral, a pod., kedze zdroj som Ti uviedol. Snad si inteligentny clovek a pochopis, odkial to viem. :)  Na zdravie!
Pokoj ludom dobrej vole.  Zdravíčko
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #48 kedy: 08. Január , 2010, 18:00:22 »

a co je vlastne to fefe ?
dokonale odzbrojujuce  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #49 kedy: 08. Január , 2010, 18:07:14 »

Bavím sa skvele Ach jaj...  Bavím sa skvele
Pozri, poviem Ti to tak... normalne. Hex hral neraz na vychode. Kopec krat sa stalo, ze sme mali spolocne koncerty - v ramci festov a neraz sme kecali spolu. V debate mi NERAZ spomenul, ze nie je velmi spokojny s tou Mesou, pretoze je to velmi tvrdy aparat a s tym Marshall boxom sa mu to nepaci. Vraj toho poskusal vsetko mozne, coby mu seklo jednak do Hexu a jednak, co by sa mu pacilo. Az natrafil na Orange - nikoho, (aspon mna nie) nezaujima, ako sa k Orange dostal - ci uz cez Muziker ako reklama, alebo spokojnost, alebo ... :) Asi v lete sme naposledy spolu kecali a povedal, ze je OMNOHO spokojnejsi s Orange, nez s tou Mesou - a ostatok som uz pisal v predoslych prispevkoch. Cize to, ze si bol, ci si, ci co si jeho je uplne jedno, ale to, co povedal si dobre pamatam, lebo ma to v tu dobu zaujimalo. Dufam, ze to pochopis a dalsie Tvoje prispevky nebudu smerovane na to, odkial som to JA zobral, a pod., kedze zdroj som Ti uviedol. Snad si inteligentny clovek a pochopis, odkial to viem. :)  Na zdravie!
Pokoj ludom dobrej vole.  Zdravíčko

 .. pozri, v zasade je to debata uplne o nicom. Chcel Orange, ano. Vlastne hral na to roky preto, lebo to nenavidel :) Co mi chces dokazat ? ze sa s tebou stretol trikrat, povedal, ze je to totalny kram a ja tu nemam co namietat, nerozumiem

S orange je velmi spokojny, tak ako vsetci endorseovani hudobnici po celom svete. Minimalne rovnako spokojny, ako Kotzen so svojim zoomom.

A nie som inteligentny clovek, mam v tej hlave vlastne dost nasrane aby som pravdu povedal  :)
Chudak Minco, potesi sa kolko pozitivnych ohlasov ma vo svojej teme na amp a jedine co zisti je ze hra na totalnu zlobu  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 08. Január , 2010, 18:09:33 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #50 kedy: 08. Január , 2010, 18:09:26 »

.. pozri, v zasade je to debata uplne o nicom. Chcel Orange, ano. Vlastne hral na to roky preto, lebo to nenavidel :) Co mi chces dokazat ? ze sa s tebou stretol trikrat, povedal, ze je to totalny kram a ja tu nemam co namietat, nerozumiem

S orange je velmi spokojny, tak ako vsetci endorseovani hudobnici po celom svete. Minimalne rovnako spokojny, ako Kotzen so svojim zoomom.

A nie som inteligentny clovek, mam v tej hlave vlastne dost nasrane aby som pravdu povedal  :)
1. Vobec nie, ak si si to zas tak zle vysvetlil, tak ja uz zato nemozem. Myslel som, ze vedieme normalnu debatu. Skoda, ze netova komunikacia je tak napicu, ze hned vytvara hnev.  Smútim Nic Ti nechcem dokazat a nikdy nepovedal, ze je to totalny kram, namietat mozes. :)
2. Jop.
3. Ja uz zato nemozem... Kazdy sme nejaky... Smútim

 Na zdravie!
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #51 kedy: 08. Január , 2010, 18:14:14 »

1. Vobec nie, ak si si to zas tak zle vysvetlil, tak ja uz zato nemozem. Myslel som, ze vedieme normalnu debatu. Skoda, ze netova komunikacia je tak napicu, ze hned vytvara hnev.  Smútim Nic Ti nechcem dokazat a nikdy nepovedal, ze je to totalny kram, namietat mozes. :)
2. Jop.
3. Ja uz zato nemozem... Kazdy sme nejaky... Smútim

 Na zdravie!

Ja sa vobec nehnevam Branko, nemam dovod .. len nemam rad, ked sa trepe do vetra.  :)
 
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #52 kedy: 08. Január , 2010, 18:19:34 »

prave som volal s Fefem a naozaj netusi kto je Branko
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #53 kedy: 08. Január , 2010, 18:22:09 »

zavolaj aj Henrymu
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #54 kedy: 08. Január , 2010, 18:26:11 »

uz vies kto bol virsik? ak nie tak neviem co tolko spamujes  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #55 kedy: 08. Január , 2010, 18:26:48 »

uz vies kto bol virsik? ak nie tak neviem co tolko spamujes  Bavím sa skvele

Henry bol virsik???
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #56 kedy: 08. Január , 2010, 18:30:54 »

uz vies kto bol virsik? ak nie tak neviem co tolko spamujes  Bavím sa skvele

viem to rovnych 5 minut. odkial vies ?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #57 kedy: 08. Január , 2010, 18:32:54 »

odkial vies ?
fefe mu povedal
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #58 kedy: 08. Január , 2010, 18:57:06 »

 ha ha ha
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 24 otázok.