Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
12. Máj , 2024, 13:42:12
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Opeth, Viedeň, 7.12.2008  (Prečítané 5010 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« kedy: 11. December , 2008, 23:05:27 »

Zdarec

Na mikuláša som si dal darček v podobe koncertu, ktorý bol spojený s výletom.

Pre fandov Opeth z týchto končín to bol viac menej sviatočný deň, keďže až toľko možností navštíviť ich show v centralnej europe nie je.
My sme dokonca leteli z KE do BA v sobotu, prespali a v nedelu vecer sa dopravili do Viedne, po ktorom nam to rano letelo spat do KE.

Setlist:

Heir Apparent
The Grand Conjuration
Godhead's Lament
The Lotus Eater
Hope Leaves
Deliverance
Demon Of The Fall

The Drapery Falls


Mňa najviac potešil Godhead´s lament, čo myslím nezvyknú nejak stabilne hrávať, pričom ju mám dosť rád.
Všetko bolo fajn, obkec, show aj výkony - maximum. Akurát z Damnationu by som skôr uvítal napr. Windowpane, než neakčnú Hope leaves.

Bol ešte niekto v ten večer na koncerte?

Je to síce extrémnejšia muzika, na čo si ja veľmi nepotrpím, ale Opeth je samostatná kapitola, takže by som neváhal ísť znova :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 12. December , 2008, 12:26:15 »

Viacero ludi z fora tam bolo, okrem ineho aj ja :). Fajn koncert aj ked cely Opeth som nevidel.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 12. December , 2008, 14:16:15 »

Mne sa pacilo :)
Zaznamenané

Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #3 kedy: 12. December , 2008, 17:07:47 »

Kapely miesto aj zvuk boli vynikajúce. Nepáčil sa mi ale spevák zo Cynicu, ani playlist Opethu.
Inak super akcia  Žmurk
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #4 kedy: 12. December , 2008, 17:08:45 »

fajn bolo, cynic super, opeth tiez, mikael je vtipkar :)

a odtahovka tiez cool  ha ha ha
Zaznamenané

stoka!
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 12. December , 2008, 17:54:42 »

The Ocean tiez dobre, len skoda ze hrali aj oni aj Cynic tak kratko. Ale vraj to tak chceli Opeth (aspon tak mi to povedal basak z Cynic).
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #6 kedy: 12. December , 2008, 17:56:15 »

ale ocean mali totalne napicu zvuk, aspon hore kde sme sedeli, nebolo rozumiet nic... za to cynic mal skvely zvuk
Zaznamenané

stoka!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 12. December , 2008, 19:54:06 »

Vobec nie, bol som tak, ze som videl akurat cele podium a The Ocean mali ok zvuk. Celkom som si to uzil a kusok ma to aj strhlo. Ale cakal som viac muzikantov a kusok iny playlist a kusok ine spevy. Ale sympaticka koncertna zostava. A ten pravy gitarista s jednym pohybom Bavím sa skvele
Zaznamenané

evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #8 kedy: 13. December , 2008, 08:07:09 »

The Ocean a Cynic zahrali vyborne,mne sa pacilo...Opeth perfektny, ani playlistu nie je co vycitat...Mikael daval neskutocne hlasky...absolutna spokojnost a splneny sen v podobe najoblubenejsej kapely...VELKA VDAKA SEMISHOVI za odvoz Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 13. December , 2008, 08:59:43 »

ale ocean mali totalne napicu zvuk, aspon hore kde sme sedeli, nebolo rozumiet nic... za to cynic mal skvely zvuk

The Ocean mali dole velmi dobry zvuk a Cynic mal zasa zvuk nic moc. Sranda, hore to muselo hrat uplne inak ako dole pred zvukarom.

Evil: Rado sa stalo, aj nabuduce  Na zdravie!
Zaznamenané
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #10 kedy: 13. December , 2008, 17:42:46 »

Inak ja som mal z The Ocean úplne iný dojem naživo ako z albumu.
Na CD mi to prišlo viac deathové najma vokály a live to malo skor takú hardcorovú atmosféru.
Ničmenej sálala z nich energia ako sa patrí. K Cynicu mi akosi nesedel hlavný spevák, najma keď stále niečo riešil s vokóderom, nech je ako chce zanechali určitý dojem  :)
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 13. December , 2008, 18:10:48 »

The Ocean mali dole velmi dobry zvuk a Cynic mal zasa zvuk nic moc. Sranda, hore to muselo hrat uplne inak ako dole pred zvukarom.

suhlas..inak fajn koncert,ocean ma velmi milo prekvapili,cynic mojli dat viac starsich veci a opeth ok :)
Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
yeah
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 14. December , 2008, 01:05:56 »

No, ja sa musim priznat, ze som cakal skor na Opeth, takze tie kratsie setlisty kapiel mi vyhovovali... nie zeby sa mi nepozdavali prekapely, ale nemam ich tvorbu napocuvanu a navyse, ma pred koncertom nejak rozbolela hlava.. ale Opeth tu bolest prehlusil :D ale ak mam povedat pravdu, Cynic boli ti co ma vcelku zaujali :)
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #13 kedy: 29. December , 2008, 16:06:36 »

Neskoro ale predsa. :)
http://boogiesound.blogspot.com/2008/12/report-opethcynicthe-ocean-viede.html
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.