Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
13. Máj , 2024, 00:38:53
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lacne lampove Peavey komba  (Prečítané 4682 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« kedy: 03. August , 2010, 10:02:50 »

Peavey vypustil novu seriu komb odvodenych od slavnych hlav, konkretne 6505+ a triple XXX.

Konkretne sa jedna o komba s jednym 12'' reprakom, a 2 koncovymi lampami (6L6).

Ujo thomann ich uz aj predava:

Konkretne, PEAVEY TRIPLE XXX SUPER 40 EFX ma za 444 EUR (co je menej ako VK112!!!)
http://www.thomann.de/de/peavey_triple_xxx_super_40_efx.htm

PEAVEY 6505 PLUS 112 ma za 549 EUR (co je menej ako VK212!)

Zaujimava taktika vyrabat vpodstate zname modely v cine, cim vpodstate moze konkurovat aj bugere a pod kopirovatelom,. Tympo vpodstate skopiruju sami seba.

Ma uz niekto osobnu skusenost? Poskulujem po tom super lacnom triple XXX kombe (na stranke peavey o nom nie je ziadna zmienka...)
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #1 kedy: 03. August , 2010, 14:27:45 »

... ja som si povodne chcel kupit to 6505+ kombo kvoli cene a tym srandam okolo a tak, ale vobec sa mi zvuk nepacil. Porovnal som to v predajni aj s inymi vecami. Napriklad s 6505 212 a to bol strasne velky rozdiel. Ta 112-ka pri tom naozaj vyzerala ako detska hracka ...
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #2 kedy: 03. August , 2010, 14:38:32 »

Peavey vypustil novu seriu komb odvodenych od slavnych hlav, konkretne 6505+ a triple XXX.

Konkretne sa jedna o komba s jednym 12'' reprakom, a 2 koncovymi lampami (6L6).

Ujo thomann ich uz aj predava:

Konkretne, PEAVEY TRIPLE XXX SUPER 40 EFX ma za 444 EUR (co je menej ako VK112!!!)
http://www.thomann.de/de/peavey_triple_xxx_super_40_efx.htm

PEAVEY 6505 PLUS 112 ma za 549 EUR (co je menej ako VK212!)

Zaujimava taktika vyrabat vpodstate zname modely v cine, cim vpodstate moze konkurovat aj bugere a pod kopirovatelom,. Tympo vpodstate skopiruju sami seba.

Ma uz niekto osobnu skusenost? Poskulujem po tom super lacnom triple XXX kombe (na stranke peavey o nom nie je ziadna zmienka...)
Akoze hento peavey 6505+ je uz vyse 3/4 roka na trhu :D ak nie tak pol roka 100%... otom triple x som nevdel ale tiez mudry clovek co vymyslel ten nazov :D koli tym 3Xkam mi v robote nejde otvorit link :D tupe pecko
Zaznamenané

Im a little princess
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #3 kedy: 03. August , 2010, 14:44:50 »

... :) ...
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #4 kedy: 03. August , 2010, 15:50:58 »

Akoze hento peavey 6505+ je uz vyse 3/4 roka na trhu :D ak nie tak pol roka 100%... otom triple x som nevdel ale tiez mudry clovek co vymyslel ten nazov :D koli tym 3Xkam mi v robote nejde otvorit link :D tupe pecko
ved ta naha panna na kombe nie je len tak  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #5 kedy: 03. August , 2010, 16:19:15 »

ved ta naha panna na kombe nie je len tak  Bavím sa skvele
ona je hola? :D
Zaznamenané

Im a little princess
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 03. August , 2010, 17:52:18 »

Akoze hento peavey 6505+ je uz vyse 3/4 roka na trhu :D ak nie tak pol roka 100%... otom triple x som nevdel ale tiez mudry clovek co vymyslel ten nazov :D koli tym 3Xkam mi v robote nejde otvorit link :D tupe pecko

Kedysi som mal presne to xxx kombo v tej konfiguracii, akurat Made in USA. Hralo to podla mna fasa. Potom som to predal nejakemu mlademu punkerovi do Blavy, co mu akurat rodicia kupili skaredu Ibanezu... tolko moje spomienky.

A toto ratam je nejaky ostatkovy kus, lebo ta seria sa uz davno nerobi... za tu cenu je to super kauf. Aj ja pouvazujem chvilu, len kde to mam vsetko davat. To 50W 6505 je Cina.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« Odpoveď #7 kedy: 03. August , 2010, 18:29:16 »

To nove triple XXX by malo byt cinske, pisal som do thomannu a vraj je to vsetko new stock made in china, nie USA..
Na peavey stranke som vsak ziadnu zmienku o novom triple XXX nenasiel
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 03. August , 2010, 19:28:58 »

Erhältlich seit: November 2003

To im niekto vratil predpokladam. Napis, ze chces 2 kusy :-D
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
GHS
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 03. August , 2010, 21:40:22 »

 Hral som na 6505 + ... hra to dobre.Aj bugera hra dobre ... su to cinske blbosti ale hra to normalne.Je tu par ´´komplex man´´ ktory ti budu ponukat marsaly a ine ...  ktore zvukom sice maju na tie cinske kokociny ale ... ked si vezmes pomer,cena,vykon,zvuk a zaruka nieje co riesit.Za 2 roky to ´´jebnes do vahu´´ a kupis nieco ine.   Na zdravie!
Zaznamenané
xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« Odpoveď #10 kedy: 04. August , 2010, 08:49:10 »

Erhältlich seit: November 2003

To im niekto vratil predpokladam. Napis, ze chces 2 kusy :-D

Neviem, preco by mi mali klamat. Ked mi napisali ze je China, tak som zacal vahat. Skor by som bral, keby to bol stary kus zapatroseny v sklade, kludne mi to mohol napisat a capol by som po tom.
Tot odpoved, co som dostal z thomannu:

Citácia
Hello Mr Porhincak,
 
this amp is on stock and ready to ship. The deliverey of this amps comes a few days ago. So it´s brand new. Build in China of course.
 

Mit freundlichen Grüßen

Andreas Arneth

Gitarren- Abteilung
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #11 kedy: 04. August , 2010, 14:17:55 »

To nove triple XXX by malo byt cinske, pisal som do thomannu a vraj je to vsetko new stock made in china, nie USA..
Na peavey stranke som vsak ziadnu zmienku o novom triple XXX nenasiel

... mam taky dojem ze XXX uz Peavey nevyraba, pretoze jeho nasledovnikom je JSX ...
Zaznamenané
xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« Odpoveď #12 kedy: 03. September , 2010, 09:08:58 »

Takze, novinky ohladom triple xxx

Kombo z nemenovaneho nemeckeho obchodu mam uz doma, este som na nom ale nehral, lebo som este mimo mesta,takze zvukovo zreferujem neskor.

Na margo dezinformacii od predajcu, jedna sa o USA verziu, nie cinu, ako uvadzali a mali skladom len 1 kus, nakolko po objednani toto kombo zmizlo zo stranky. Kto zavaha, nezere.

Ultra seriu zvukovo poznam, podla mna dobry kauf :-D
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 03. September , 2010, 10:08:51 »

Takze, novinky ohladom triple xxx
Kombo z nemenovaneho nemeckeho obchodu mam uz doma, este som na nom ale nehral, lebo som este mimo mesta,takze zvukovo zreferujem neskor.
Na margo dezinformacii od predajcu, jedna sa o USA verziu, nie cinu, ako uvadzali a mali skladom len 1 kus, nakolko po objednani toto kombo zmizlo zo stranky. Kto zavaha, nezere.
Ultra seriu zvukovo poznam, podla mna dobry kauf :-D

To je to, co som mal, takze je to ako som pisal. Ked sa Ti zunuje, tak pouvazujem o nom  Na zdravie!

Btw to je to s efektami alebo bez?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« Odpoveď #14 kedy: 03. September , 2010, 10:23:52 »

S efektami. Este som na nom ani nehral, ale ako sa poznam, ked sa mi zunuje, tak to budem chiet predat drahsie ako som kupil...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.131 sekund, 23 otázok.