Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
12. Máj , 2024, 11:20:51
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vlado Hudec - ukážky  (Prečítané 95681 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #90 kedy: 12. Jún , 2007, 11:08:48 »

už som si myslel, že som počúval niečo iné, ale vážne mi to pripomína Maxim Turbulenc, hlavne ten klavírik, alebo čo to tam je.
Tým hlasným klávesom som myslel tie akože dychy..  A je to rytmicky trochu rozhádzané. Perkusie si nahrával sám, aj tie ostatné veci? Alebo si to naťukal do MIDI?
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #91 kedy: 12. Jún , 2007, 11:17:45 »

už som si myslel, že som počúval niečo iné, ale vážne mi to pripomína Maxim Turbulenc, hlavne ten klavírik, alebo čo to tam je.
Tým hlasným klávesom som myslel tie akože dychy..  A je to rytmicky trochu rozhádzané. Perkusie si nahrával sám, aj tie ostatné veci? Alebo si to naťukal do MIDI?

len upozornujem,ze toto neni nieco,co som vymyslel len tak pre vlastne potesenie,ale je to do jednej hry,kde sa bude jazdit na motorovych clnoch v Karibiku,takze odomna chceli karibsku hudbu. Teraz fakt nechapem,ako si mozes pomylit klavir s trumpetami,ale ok :)...perkusie som nahraval normalne na syntaku cez MIDI.

A ten klavirik - ak myslis ten nastroj vlavo - tak to sa vola Steel Drum a je to typicky nastroj pre karibsku oblast.
« Posledná zmena: 12. Jún , 2007, 11:19:16 od vlado hudec » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #92 kedy: 12. Jún , 2007, 11:26:38 »

Nepomylíl som si klavír s trumpetami. Žmurk  Písal som o nástupe strašne hlasného klávesu, čo aj bol, neboli to živé trumpety. :)  Trochu by si ich mal dať tichšie (ešte upraviť pomery a niečo urobiť s tým rozhádzaným rytmom. Inak by som proti tomu nemal nič, len mi to neevokuje takú pohodovú letnú náladu, lebo mi to naozaj vo veľa momentoch pripomína MT. :)   Ale slušná práca. Žmurk
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #93 kedy: 12. Jún , 2007, 11:29:26 »

su to zive trumpety,pretoze su to sample,ktore nahravali zivi ludia,ako ty a ja a potom ich dali na CD :)..mozno to neznie az tak zivo,to je zas druha vec,pretoze s par samplami sa to asi ani neda. A mne sa tie vokaly vobec hlasno nezdaju,tak neviem.

Cakam na Rastisov nazor :D
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #94 kedy: 12. Jún , 2007, 11:43:29 »

A mne sa tie vokaly vobec hlasno nezdaju,tak neviem.

Aké vokály??  Nič s vokálmi som nespomínal...
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #95 kedy: 12. Jún , 2007, 12:04:56 »

A mne sa tie vokaly vobec hlasno nezdaju,tak neviem.

Aké vokály??  Nič s vokálmi som nespomínal...

spominal si slovo "evokuju..."  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #96 kedy: 12. Jún , 2007, 12:05:52 »

resp "neevokuje..."  ha ha ha
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #97 kedy: 12. Jún , 2007, 12:22:12 »

resp "neevokuje..."  ha ha ha

Aha..   ha ha ha
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #98 kedy: 12. Jún , 2007, 12:30:35 »

S Maxim T. to ma spolocne tie lacno znejuce klavesove sample, nie?
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #99 kedy: 12. Jún , 2007, 13:03:12 »

ok,pracujem na oprave,vydrzat  ha ha ha
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #100 kedy: 12. Jún , 2007, 13:19:49 »

S Maxim T. to ma spolocne tie lacno znejuce klavesove sample, nie?

Neviem, nejako to vo mne evokuje :) tá nálada, čo z toho ide, zvuk. Mám z toho podobný pocit ako z MT..  Nemám z toho pocity a predstavy ležania na pláži, počúvanie domáckej kapelky (nie MT) , popíjania drinkov a zábavy s kamarátmi niekde v Karibiku. Aj keď sa na to nešlo zle. Žmurk
« Posledná zmena: 12. Jún , 2007, 15:44:21 od Pitu » Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #101 kedy: 12. Jún , 2007, 14:43:43 »

tu je nova verzia,upravoval som hlavne tie trumpety,teraz to hadam hra lepsie  Popiskujem si :)

* carrib2.ogg (3327.99 KB - stiahnuté 154 krát.)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #102 kedy: 12. Jún , 2007, 15:15:36 »

v zasade dobra robota. zneje to dobre, ma to aj spodky, aj stredy, aj vysky. dokonca sa mi tam aj niektore kusky hudobne lubia.

k zvuku - moc roztahane do stran a v strede je to derave. a vsetky nastroje si hraju vo svojej izbicke, malo su spojene dokopy. to by mozno poriesil nejaky spolocny naznakovy verb. trumpety nie su samozrejme trumpety, ale syntak z 80-tych rokov (mame v kapele trumpetu, takze to viem naprosto presne :) ), ale na to srat, osobne mi to neprekaza

k hudbe - trochu karibiku v tom je, ale cosi tomu este chyba. tie hlasy z toho robia takmer jamajske ska. uvodny kontrabas tiez nevyznieva az tak stylovo. ale na druhe pocutie si clovek zvykne a zneje to lepsie. nie som si isty ani tym solom na gitare, ci dotvara pravy karibik. hlavne to ma chciple tempo podla mna - trochu rychlejsie a viac dopredu by to potrebovalo

ale ako hovorim - dobra robota aj tak
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #103 kedy: 12. Jún , 2007, 15:20:23 »

vdaka Rastis...ja vobec nie som doma v takychto ska a podobnych styloch,takze to treba tak brat :)...v tej druhej ukazke som tie trumpety dost zmenil,podla mna uz zneju "ludskejsie"
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #104 kedy: 12. Jún , 2007, 15:23:00 »

no pravdu povediac, keby som mal ja robit na zadanie karibik, asi by som obslahol nejak nenapadne zvucku k vrazednemu pobreziu  :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 23 otázok.