Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
11. Máj , 2024, 23:29:41
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vlado Hudec - ukážky  (Prečítané 95676 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #120 kedy: 13. Jún , 2007, 15:21:05 »

Hm, mozne tie basy ducduc by mohli byt posadene hlbsie.

Ale ono je to zlozite, vsak spolu s tou hudbou budu urcite zniet aj zvuky motorov a splechy vody, mozno nejaky kriciaci ludi z obecenstva a pod :) Takze spravit to perfektne moze byt problem, ak nie je hotova hra, nie?
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #121 kedy: 13. Jún , 2007, 15:33:20 »

Hm, mozne tie basy ducduc by mohli byt posadene hlbsie.

Ale ono je to zlozite, vsak spolu s tou hudbou budu urcite zniet aj zvuky motorov a splechy vody, mozno nejaky kriciaci ludi z obecenstva a pod :) Takze spravit to perfektne moze byt problem, ak nie je hotova hra, nie?

presne tak..bude tam este kopa inych zvukov,hlavne tie motory..preto sa aj hudba v hrach robi viac roztahana do stran,lebo v strede su vacsinou dialogy a kopa inych zvukov a efektov..potom by bol z toho riadny gulas.
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #122 kedy: 14. Jún , 2007, 07:59:22 »

No ano, to gitarové sólo je volajaké satrianovské alebo podobné, asi džamjské nie :)
Dychy sú už lepšie, ale sám musím skonštatovať, že často krát autentické sample dychových sekcií znejú dosť umelo, tak je ťažké urobiť dobré plechy. Tie glissandá a trilky to oživili. Zaujímalo by ma - ten spev si aj intonačne upravoval, alebo ako? Alebo čo si s ním robil? Hovor! Inak to van-tu-čri nemá chybu! To je jak vietmamská amgličtina,heheheh
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #123 kedy: 14. Jún , 2007, 08:09:27 »

No ano, to gitarové sólo je volajaké satrianovské alebo podobné, asi džamjské nie :)
Dychy sú už lepšie, ale sám musím skonštatovať, že často krát autentické sample dychových sekcií znejú dosť umelo, tak je ťažké urobiť dobré plechy. Tie glissandá a trilky to oživili. Zaujímalo by ma - ten spev si aj intonačne upravoval, alebo ako? Alebo čo si s ním robil? Hovor! Inak to van-tu-čri nemá chybu! To je jak vietmamská amgličtina,heheheh

no neviem,ale to solo ma podla mna velmi daleko od satrianiho ha ha ha

cele tie trumpety su poskladane tusim z 3 alebo 4och artikulacii a aj to boli uplne obycajne,neboli vrstvene ako to byva v dnesnych modernych knizniciach,ze tam mas sample od p cez mf az po f..preto to neznie realisticky,ale podla mna tu o to ani tak nejde.

Tie vokalne sample som upravoval iba tak,ze som ich kombinoval,aby mi to sedelo do tempa tej skladby. Mal som asi tri rozne taketo vokalne sample a robil som to tak,ze som napr. z prveho zobral prvu polovicu a pripojil som tam koniec z ineho sampla,lebo inak by to rytmicky nesedelo.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #124 kedy: 14. Jún , 2007, 09:57:02 »

Vlado, normalne musim uznat, ze si velmi sikovny a ze ukazky su super. Prajem ti, aby sa ti v tejto oblasti otvorili dvere. Mas na to.
S tymi trumpetami je to tak, ze zneju umelo na dlhych tonoch. Pri trilkocha a glisandach su v pohode.
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #125 kedy: 14. Jún , 2007, 10:38:19 »

tiez sa mi to paci Vlado, viem si to dobre predstavit v hre... fajn!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #126 kedy: 14. Jún , 2007, 11:37:48 »

Majo,Mato - vdaka,cloveka to potesi,ked ho pochvalia ludia ako vy  Žmurk
Zaznamenané
Sulo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


without hope you cannot start a day


WWW
« Odpoveď #127 kedy: 14. Jún , 2007, 11:55:10 »

V pohode song aj keď to zrovna niejemoj cup of tea viac sa mi páčili tvoje skoršie veci tuším battle. Z toho som mal aj pocit aj sa mi páčil zvuk.
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #128 kedy: 14. Jún , 2007, 13:22:45 »

V pohode song aj keď to zrovna niejemoj cup of tea viac sa mi páčili tvoje skoršie veci tuším battle. Z toho som mal aj pocit aj sa mi páčil zvuk.

tiez to nie je moj cup of tea,ale toto neni volna tvorba..ja musim robit,co vyhovuje im,nie mne. :)
Zaznamenané
Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #129 kedy: 05. Júl , 2007, 19:41:50 »

Vlado,si talent.Niekde si napisal,ze nepoznas ani noty.Ako sa potom orientujes vo svojich relativne zlozitych(formalne,harmonicky) kompoziciach?Minimalne v jednom z minulych zivotov si musel byt hudobnik...(pridal by som smajla,ale neviem ako...)
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #130 kedy: 05. Júl , 2007, 20:08:52 »

Vlado,si talent.Niekde si napisal,ze nepoznas ani noty.Ako sa potom orientujes vo svojich relativne zlozitych(formalne,harmonicky) kompoziciach?Minimalne v jednom z minulych zivotov si musel byt hudobnik...(pridal by som smajla,ale neviem ako...)


to je fajn,ak si to myslis,ale ver tomu,ze ja poznam vela ludi a ovela viac talentovanych ako ja Žmurk..ja robim vsetko viacmenej podla sluchu,samozrejme,ze zas viem,co je akord,co sa s cim da kombinovat a tak..ale fakt je,ze noty nepoznam,uz som sa to chcel aj naucit,ale nejako sa neviem k tomu dotlacit.

Smajla pridas velmi jednoducho..staci,ked na neho kliknes  :)
Zaznamenané
Cundo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #131 kedy: 05. Júl , 2007, 20:19:40 »

Aj ja poznam mnoho talentovanych ludi,ale u teba je zrejma este aj pracovitost.Vela supertalentov zdaleka nezuroci svoj potencial.Takze nam,obycajnym smrtelnikom nakoniec nezostava nic ine,ako pracovat a ucit sa(3).Ak z tej prace este mame navyse aj radost,nie je co riesit...  :)
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #132 kedy: 05. Júl , 2007, 21:00:04 »

Aj ja poznam mnoho talentovanych ludi,ale u teba je zrejma este aj pracovitost.

tak s tou pracovitostou to si trafil dost vedla ha ha ha..ale vazne,som dost lenivy,musim sa polepsit.
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #133 kedy: 10. Júl , 2007, 17:45:56 »

Trvalo mi dlhsiu dobu kym som to vsetko napocuval, nechcel som pisat respons hned ale az s odstupom casu, ale vlado, co viac dodat... Zdravíčko Žmurk Nech Ti to ide dalej takto, ak nie viac. Prajem stale kvalitnejsie napady a sample Popiskujem si Na zdravie!
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #134 kedy: 10. Júl , 2007, 17:51:04 »

vdaka..no veru,tie sample by sa mi zisli,to si trafil  :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.