Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Máj , 2024, 17:13:14
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ban užívateľa - MurkoM  (Prečítané 5347 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Ondskan
okukávač

Príspevkov: 3


« kedy: 23. Október , 2010, 11:45:22 »

Zdar gitaristi,

Sry, že zakladám novú tému, ale téma s banmi je zamknutá a do inzercie (kde som mal napísať msg) sa nedostanem bez toho aby som mal aspoň určitý počet príspevkov, aspoň podľa toho čo som sa dočítal v pravidlách inzercie.

Každopádne ide o to, že momentálne zabanovaný užívateľ MurkoM ma poprosil aby som napísal do jeho témy v inzercií, aby sa administrátori vyjadrili k jeho banu, pretože napísať, že "sorry Murko ale na tomto fóre si skončil" je podľa jeho a i podľa môjho názoru nedostatočná odpoveď. Týmto by som chcel vyzvať kompetentných administrátorov tohoto fóra, aby dali normálnu odpoveď prečo dostal ban a predám mu ho, pretože ako poznám Murka z iných fór, tak vždy jednal s každým na rovinu a vecne, pričom dával vždy normálnu odpoveď . Takže, ak máte niečo čím sa previnil, pošlite mi odkaz do súkromnej správy, resp. celé vysvetlenie prečo dostal ban a tému potom môžte zmazať. 

Ďakujem za ochotu
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 23. Október , 2010, 11:48:05 »

to bude asi nieco s IPckou ze ma taku aka je zabanovana
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #2 kedy: 23. Október , 2010, 12:07:16 »

to nevysvetluje, preco tam je napisane jeho meno v tom dovode
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #3 kedy: 23. Október , 2010, 12:11:57 »

od koho dostal spravu ze na fore konci? v banoch ho nevidim.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 23. Október , 2010, 12:29:29 »

To bude ban na IP adresu, toto presne mi robi ked sa pripojim cez mobil.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 23. Október , 2010, 12:31:35 »

to nevysvetluje, preco tam je napisane jeho meno v tom dovode

ale vysvetluje
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #6 kedy: 23. Október , 2010, 12:50:24 »

tam automaticky dosadzuje meno ? ja ze ten dovod je rozny a zavisi, ci ho tam niekto napise, alebo nie
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #7 kedy: 23. Október , 2010, 13:22:48 »

To robí aj mne, keď behám bookom na rôzne miesta a asi prekročím denný limit ipčiek cez ktoré som pripojený, alebo niečo podobné, treba zmazať šetky cookies a tie dočasné súbory a tak potom to ide znova. Na zdravie!
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 23. Október , 2010, 13:47:57 »

to bude asi nieco s IPckou ze ma taku aka je zabanovana

no lenze oficialne nie je ziadna IPcka zabanovana... ci je ?
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 23. Október , 2010, 13:55:52 »

no lenze oficialne nie je ziadna IPcka zabanovana... ci je ?

cojaviem ja uz niesom davno admin ani neviem preco  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 23. Október , 2010, 16:04:55 »

Zdar gitaristi,

Sry, že zakladám novú tému, ale téma s banmi je zamknutá a do inzercie (kde som mal napísať msg) sa nedostanem bez toho aby som mal aspoň určitý počet príspevkov, aspoň podľa toho čo som sa dočítal v pravidlách inzercie.

Každopádne ide o to, že momentálne zabanovaný užívateľ MurkoM ma poprosil aby som napísal do jeho témy v inzercií, aby sa administrátori vyjadrili k jeho banu, pretože napísať, že "sorry Murko ale na tomto fóre si skončil" je podľa jeho a i podľa môjho názoru nedostatočná odpoveď. Týmto by som chcel vyzvať kompetentných administrátorov tohoto fóra, aby dali normálnu odpoveď prečo dostal ban a predám mu ho, pretože ako poznám Murka z iných fór, tak vždy jednal s každým na rovinu a vecne, pričom dával vždy normálnu odpoveď . Takže, ak máte niečo čím sa previnil, pošlite mi odkaz do súkromnej správy, resp. celé vysvetlenie prečo dostal ban a tému potom môžte zmazať. 

Ďakujem za ochotu

Skus sa ho spytat aku ma IP. IP adresu zisti tak, ze si otvori http://www.whatsmyip.org/ a nejakym sposobom ti ju posle a potom ty nam Pomoooc!
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #11 kedy: 23. Október , 2010, 16:28:31 »

Skus sa ho spytat aku ma IP. IP adresu zisti tak, ze si otvori http://www.whatsmyip.org/ a nejakym sposobom ti ju posle a potom ty nam Pomoooc!
zbytočné si myslím, lebo to nebude v tom, ale v tom čo som písal, kebyže to otvorí v druhom prehliadači na tom isto PC tak mu to ide. Zdravíčko
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Ondskan
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #12 kedy: 23. Október , 2010, 17:02:38 »

Sry, už je to vyriešené, nakoniec to bolo j...m IE. ale neviem prečo to zobrazovalo tú správu.
Môže sa téma zmazať.
Zaznamenané
murkom
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 91


« Odpoveď #13 kedy: 23. Október , 2010, 17:03:40 »

Zdravim. Skusil som mozillu, uz to facha. Diky Ondskan za pomoc a vsetkym, ktori sa vyjadrili. Fakt nechapem, vcera islo vsetko ok, ale dnes sa asi IE rozhodol nespolupracovat. Myslel som si, ze som dostal BAN, tak som chcel vedie za co, bo som snad nic zle nespravil.

Ale ta veta: Nastala chyba!
Ĺutujeme, murkom, ale v tomto fóre máš zákaz!
dovidenia 


« Posledná zmena: 23. Október , 2010, 17:05:47 od murkom » Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 25. Október , 2010, 08:41:46 »

To bude ban na IP adresu, toto presne mi robi ked sa pripojim cez mobil.

mne tiez, ked idem z mobilu cez proxy, tak to fici. nebude zabanovana nejaka verejna IP orange-u?
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 21 otázok.