Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 18:09:53
Strán: 1 [2] 3 4 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Slash  (Prečítané 130993 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #15 kedy: 01. Október , 2004, 23:09:26 »

no moj nazor na slasha je asi taky, ze tak chlapi ma vyborne napady..na studiovkach perfektne prevedene..ale ked som videl ten live in tokyo..mi nesedel...obcas az moc falosne sa snazil dotahovat shockingy, a to nielen v jednej skladbe..ako november rain..ale aj v ostatnych pomalych baladach..to mi nanom nesedelo..asi bol chlapec trochu zjety
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 02. Október , 2004, 01:59:46 »

Videl som nejake koncerty Guns n'roses zo zaciatku 90-tych rokov a Slash tam hral velmi pekne, sola hral vacsinou len na motivy toho, co bolo na albumoch... Ale pocul som, ze ked bol s nejakou vlastnou formaciou v BA, bolo to zle, ale sam neviem...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 03. Október , 2004, 09:22:24 »

To bolo s tou jeho kapelou Snakepit, zvuk bol dost hrozny ako z pivnice. Mozno cely dojem kazili aj nevyrazne skladby. Rytmika bola z Pride and Glory/ Zakk Wylde/ a ti slapali pekne. Slash ale nic moc
Zaznamenané
mr.Halen
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 79


« Odpoveď #18 kedy: 24. Október , 2004, 01:42:29 »

podla mna slash je genius ale mam koncert gnr z tokia a tam bol bud ozraty alebo hrozne vykureny.a je to tam dost vydiet.ale vsak to su ti umelci ale salmozrejme nehovorim ze je to zly koncert slash tam ma casti pri ktorych sa idem posrat a zimomriavky behaju po chrbte ale su tam dost neprofesialne chyby
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #19 kedy: 24. Október , 2004, 11:56:39 »

Aj ja mam koncert z Tokya na DVD a podla mna je to uplne super, hlavne na konci je uz trochu vidiet, ze uz ""ma nieco v sebe"" ale hra dobre az moc dobre podla mna. Cely koncert je podla mna perfektne zvladnuty a je super. Ale momentalne sa mi viac zacina pacit Live Era 87-93.
Zaznamenané

Keep rockin´
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #20 kedy: 25. Október , 2004, 13:41:31 »

Mr. Halen bud konkretny:v ktorych situaciach z Tokya hra zle alebo ako ty hovoris robi ""dost neprofesionalne chyby"" - aby som aj ja vedel:)
Zaznamenané

Keep rockin´
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #21 kedy: 27. Október , 2004, 09:41:06 »

Mr.Halen vitaj medzi nami:)..v tokiu hra najlepsie bubenik..to je jasne. Hlavne reagge na knockin on heavens door
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #22 kedy: 27. Október , 2004, 13:15:44 »

Alebo Drum Solo-to je uplne uzasne.
Zaznamenané

Keep rockin´
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 20. November , 2004, 19:56:39 »

[20. 11. 2004 16:46] ""Slash sa v jednom rozhovore priznal, že chcel spáchať samovraždu po tom čo odišiel z Guns ´N´ Roses."" (www.metalmusic.sk)
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #24 kedy: 23. November , 2004, 13:58:56 »

martinLM: pisem k tomu citatu ze Slash chcel spachat samovrazdu,ked odisiel z Guns. ja som ju chcel spachat tiez, ked som pocul Velvet Revolver........slabucke to je :) :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #25 kedy: 23. November , 2004, 18:12:15 »

Nahodou to je dobre.
Zaznamenané

Keep rockin´
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #26 kedy: 23. November , 2004, 21:10:32 »

gunner: dobre to je, ale nema to gule!!! guns to bola sila, aj ked vyzerali jak sasovia, ale vsak dobre. mali imidz, ich skladby mali dobre texty, tie sola bolis kvelle, bubennik sa snazil, proste to cloveka chytilo za tie spravne miesta :) velvet revolver? odvar Guns, ktory zije z mena Slash. to je vse. to ise ako teraz Dio, ked spieva sam a ako ked spieval v Sabbath. zije z toho ze spieval vedla Iommyho. o tom to ale nie je, hudobnik nema zit z mena, ale z napadov. tie mi vo velvet revolver jednoznacne chybaju, nech vravis co chces. ja som tiez fanda do Slasha, ale hento je slabulilinke Smútim
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #27 kedy: 24. November , 2004, 14:46:08 »

OK. Ale musime sa dohodnut ze je to dobre a hotovo(pouzivat vyraz "nema to gule"-no neviem co to znamena, to si asi hovoria 12r. deti a este ten chuj z Kapely na predaj) BTW: Co ale hovoris na "novy" Guns :hm: ? Mne sa zase to velmi nepaci, proste uz to nie je ono, ale AK(nie ked) vyjde Chinesse Democracy, zrejme si ho zaobstaram. Inak s tym starym Gunsom mas uplnu pravdu, so vsetkym s tebou suhlasim(az na tych sasov-to sa vtedy tak nosilo, vsetky skupiny tak chodili, nemozes im za to hned nadavat do sasov:) )
Zaznamenané

Keep rockin´
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #28 kedy: 24. November , 2004, 16:57:22 »

gunner: tie 12 rocne decka si mozes odpustit aj aj toho ""chuja"". myslel somze si dospely clovek a ze sa budes vyjadrovat na urovni a nechytat ma za sloicka. kritike treba podrobity kazdu kapelu, aj ked je tvoja oblubenma. ja tiez nedam dopustit na pecky od Guns, ale toto je proste slabe, ci chcem alebo nie. nejde o to ci mam Slasha rad,alebo nie. ale ked sa na to pozries po technickej strankje, po zvukovej a vsimnes si celkovy hudobny vzhla tak zistis ze to neni ono. ovsem, ak si to dokazes pripustit!
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #29 kedy: 24. November , 2004, 17:04:42 »

a este jedna vec. kapelu na predaj ci co si to povedal nepozeram. ten nazov vravi za vse......nemam za potreby :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Strán: 1 [2] 3 4 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.101 sekund, 22 otázok.