Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
15. Máj , 2024, 20:22:22
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: EDWARDS // GRECO // LTD EC 1000 DELUXE // GIBSON LP STUDIO  (Prečítané 6007 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 25. Máj , 2015, 11:09:56 »

Ak hovoris, ze tie Edwardsy su skor modernejsieho zvuku vo vintage baleni, to by mohla byt cesta pre mna, lebo ja sa v tom vintage zvuku moc nenachadzam - uznavam, ze Greco. Burny, Tokai, Orville su super gitary a maju svoju trvalu hodnotu, no v mojom pripade sa to mina ucinku, ja to skutocne neviem docenit.

Modernejsi zvuk, nemodernejsi zvuk.... Ti stari Japonci budu pravdepodobne z lepsieho dreva plus mozno budu mat aj fakt fajn snimace, rozumej konkretne a dynamicke. Delit to na moderne a vintage je take trosku smiesne. :)

Proste poskusaj viacero a uvidis, nezavrhuj ziadnu alternativu vopred.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #16 kedy: 25. Máj , 2015, 11:20:51 »

aka je tvoja cenova predstava ?

mas SS
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #17 kedy: 08. Jún , 2015, 12:53:07 »

chystam sa akurat do ameriky na leto tak si tam planujem dake polienko zadovazit na brnkanie a len tak som si siel pozriet ebay a hned ma zaujala aukcia na greco ktore poznam len tu z fora ze su ok preto ma zaujala konecna cena. je to najaky zly rocnik este alebo preco? http://www.ebay.com/itm/Greco-EG-LP-type-Ring-Logo-Old-Used-Japanese-Electric-Guitar-1973-1975-/371341356535?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5675ab6df7&nma=true&si=b4HE9Bj6RHYZcXakXfhfOsIqAx4%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 08. Jún , 2015, 13:02:44 »

neviem, co to ma byt za link... ale nikam nevedie.

Greco az tak lacne nie su, posledne roky isli serioznejsie modely hore. lacne byvaju najnizsie modelove rady a tie su neni ani nic moc, maju oklamanu konstrukciu a kadeco...

neviem, ci sa oplati nosit z Ameriky nieco lacne / stredne drahe... ja by som odtial ked uz, tak privliekol nieco zaujimavejsie...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 08. Jún , 2015, 13:05:12 »

inak ... Harvy - uz si nieco poskusal ? rozhodol si sa ?
Zaznamenané
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #20 kedy: 08. Jún , 2015, 13:08:50 »

Mne ide ten link na vsetkych zariadeniach zvlastne :D Nejdem nic nosit to co tam kupim sa tam aj pokusim predat :D len mi udrelo do oci ze to greco skoncilo na 150e
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #21 kedy: 08. Jún , 2015, 13:10:50 »

Montovaný krk. Japonské les paul s montovaným krkom sa predávajú za facku.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 08. Jún , 2015, 13:21:49 »

Mne ide ten link na vsetkych zariadeniach zvlastne :D...

trebalo rolovat, uz to vidim :)  No hanbím sa..

rocnik 1973-75 je este pred tou slavnou erou, ked odtial chrlili tak presne nastroje. Greco podla vsetkeho vyrabalo este kdesi v inych fabrikach, ako neskorej. ta slavna lawsuit era je cca tesny koniec sedemdesiatych a nasledne roky. to k rocniku.

na obrazku je velmi nizky model so srobovanym krkom - take Les Pauly ozaj nikto nechce. + dalsich kopec konstrukcnych nepresnosti, od pohladu lacne mechaniky, ktovie, co za dreva, atd...

150 dolarov je fakt az extremne malo, ale hento zase neni to "spravne" Greco, o ktorom sa tu tak casto a vela rozprava...
Zaznamenané
harvi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 174


« Odpoveď #23 kedy: 28. August , 2015, 10:50:25 »

inak ... Harvy - uz si nieco poskusal ? rozhodol si sa ?
zobral som ten Edwards co ti presiel rukami :) Dakujem za tip  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 23 otázok.