Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. Máj , 2024, 13:11:54
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Schecter  (Prečítané 10439 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 19. Máj , 2009, 17:31:51 »

Len tak pre zaujimavost vsetky Schectery su vyrabane v Azii.

PS: Sice existuje nejaky Custom Shop, ale z neho som teda nevidel este nikdy nic.


a pritom Schecter je stara USA firma, zaciatkom 80tych sa o nej aj bezne vedelo, potom sa na nu zabudlo...
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #31 kedy: 19. Máj , 2009, 19:06:14 »

tak tak, mal som v ruke dva USA modeli za tazke prachy
(jeden z nich bol od Fera Griglaka, teraz je v TN)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #32 kedy: 19. Máj , 2009, 19:12:55 »

custom modely robia v USA...postupne plnia stranku, nejako im to dlho trva odkedy ju celu nahodili do flashu


Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 19. Máj , 2009, 19:48:53 »

custom modely robia v USA...postupne plnia stranku, nejako im to dlho trva odkedy ju celu nahodili do flashu

Rozlisuj Custom a Custom Shop. HAdam nechce spovedat, ze toto je USA http://www.musicmarket.sk/638-schecter-tempest-custom-black-elektricka-gitara/ , ako som uz pisal maju Custom Shop, ale z neho som v Europe nevidel ani makke F.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #34 kedy: 19. Máj , 2009, 19:53:15 »

Rozlisuj Custom a Custom Shop. HAdam nechce spovedat, ze toto je USA http://www.musicmarket.sk/638-schecter-tempest-custom-black-elektricka-gitara/ , ako som uz pisal maju Custom Shop, ale z neho som v Europe nevidel ani makke F.
a ty si aspon pozri stranku schecteru, ked tvrdim, ze ju updatli o nove info  Bavím sa skvele ako tak lepsie pozeram, tak nie len custom modely maju USA.. custom shop je este ina kategoria a o tom zatial nemaju zmienku na stranke. ak si si mozno dobre vsimol, tak privlastok custom sa zvykne pouzivat na oznacenie najvyssej rady nejakej modelovej serie  :)
« Posledná zmena: 19. Máj , 2009, 19:53:33 od styrioci » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #35 kedy: 19. Máj , 2009, 22:27:31 »

Rozlisuj Custom a Custom Shop. HAdam nechce spovedat, ze toto je USA http://www.musicmarket.sk/638-schecter-tempest-custom-black-elektricka-gitara/ , ako som uz pisal maju Custom Shop, ale z neho som v Europe nevidel ani makke F.



ja mam pocit ze pri tejto gitare sa to custom vztahuje akurat na tu ciernu farbu mozno tak :D ze reku ako im sadol nater
Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #36 kedy: 20. Máj , 2009, 09:53:01 »

Na ich stranke to oznacuju ako model USA Tempest Custom a ma to EMG snimace. To nie je ten Tempest Custom.

BTW Uz tu stranku konecne upravili. Ten kolotoc bol nenormalny. Ked je nejaka stranka prehladna, tak ju musi nejaky curak posrat. Neser ma!
« Posledná zmena: 20. Máj , 2009, 09:54:45 od mcmaros » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #37 kedy: 20. Máj , 2009, 16:03:35 »

 Na zdravie!
Na ich stranke to oznacuju ako model USA Tempest Custom a ma to EMG snimace. To nie je ten Tempest Custom.
www.schecterguitars.com -> guitars -> tempest series -> tempest custom (toto dal spyros - to je made in korea)
www.schecterguitars.com -> customs -> usa tempest custom (made in usa)
Zaznamenané
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #38 kedy: 21. Máj , 2009, 14:18:31 »

Gratulujem , super nastroj  Žmurk Koncom leta planujem 7micku ,ale stale neviem aku zvolit, ci C7 hellraiser, Loomisa alebo Ibanez RG1527 . Budem musiet ist uz dakde do sveta vyskusat asi  ha ha ha
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #39 kedy: 21. Máj , 2009, 15:52:59 »

Gratulujem , super nastroj  Žmurk Koncom leta planujem 7micku ,ale stale neviem aku zvolit, ci C7 hellraiser, Loomisa alebo Ibanez RG1527 . Budem musiet ist uz dakde do sveta vyskusat asi  ha ha ha
Karol by Ti hned povedal...
Moj osobny nazor je taky, ze na Ibanez sa hra lahsie, pohodlnejsie, ale zvuk ako Schecter nedostanes, resp. taky tucny zvuk urcite nie.
Schecter mozem smelo prirovnat ku Gibsonu, teda aspon ten Hellraiser.  Žmurk
 Na zdravie!
Zaznamenané

buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #40 kedy: 21. Máj , 2009, 16:15:35 »

Budem to musieť spraviť tak že s avyberiem osobne vyskúšať. Lebo potom niečo predávať za polovicne ceny a kupovať niečo nové aby som zistil že to čo som mal predtým mi vyhovuje viac nemam v plane rpbiť
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #41 kedy: 21. Máj , 2009, 16:16:36 »

Budem to musieť spraviť tak že s avyberiem osobne vyskúšať. Lebo potom niečo predávať za polovicne ceny a kupovať niečo nové aby som zistil že to čo som mal predtým mi vyhovuje viac nemam v plane rpbiť
Samozrejme. Ja to hovorim na zaklade skusania. Sice osobitne, ale na zvuk a pocit sa pamatam.  Na zdravie!
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #42 kedy: 21. Máj , 2009, 16:18:46 »

ten HELLREISER je jedna z najhustejšie znejúcich gitár čo som počul..rátam do toho všetky značky na trhu... Na zdravie!
Zaznamenané
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #43 kedy: 21. Máj , 2009, 16:30:28 »

Jasne, ja som to myslel ako že je lepšie si skúsiť co lepšie komu sadne do uši a do rúk osobne,lebo každý má iný vkus. Aj Tomax mi vravel ze Hellraiser ma mohutnejší zvuk ako Ibanez...
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #44 kedy: 21. Máj , 2009, 16:41:38 »

aby sa tu len nechvalilo, tak mne vadi na tej gitare ta prijebana kobylka, struny su moc vysoko od tela tym padom a ja hravam tak, ze mam malicek oprety o telo gitary, takze tym padom sa mi hra dost napicu, je to nezvyk
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.