Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
11. Máj , 2024, 11:26:41
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Na com momentálne makáte?  (Prečítané 80262 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #270 kedy: 10. Január , 2008, 23:01:33 »

Lebo ja som hral okrem takej tvojej  :) aj klasicku upravu pre jednu gitaru. Žmurk
Viem asi co myslis. Pocula som to hrat niektorych na youtube. Nemas k tomu nahodou spolahlive taby? :)
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #271 kedy: 10. Január , 2008, 23:05:21 »

Viem asi co myslis. Pocula som to hrat niektorych na youtube. Nemas k tomu nahodou spolahlive taby? :)
Mam k tomu spolahlive noty Popiskujem si
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #272 kedy: 10. Január , 2008, 23:06:03 »

Mam k tomu spolahlive noty Popiskujem si
No, tak nic. Dik  Popiskujem si
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #273 kedy: 10. Január , 2008, 23:33:12 »



tento fesak to hra celkom pekne Žmurk
Teda ja sa do toho nevyznam neucil by som sa to ani z neviem Žmurk ale ak to budes vediet zuzka velmi rad sa dojdem  kuknut Žmurk
Zaznamenané

Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #274 kedy: 11. Január , 2008, 14:06:27 »



tento fesak to hra celkom pekne Žmurk
Teda ja sa do toho nevyznam neucil by som sa to ani z neviem Žmurk ale ak to budes vediet zuzka velmi rad sa dojdem  kuknut Žmurk

Akordy uz celkom ovladam, takze ked chces.  Beeee

Mimochodom. Ked to niekto hrava a vie, ktory styl tam v band in box je na to najlepsi, tak mi prosim napiste. :)
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #275 kedy: 11. Január , 2008, 14:32:17 »

Akordy uz celkom ovladam, takze ked chces.  Beeee

Mimochodom. Ked to niekto hrava a vie, ktory styl tam v band in box je na to najlepsi, tak mi prosim napiste. :)
Myslim, ze bossanova alebo latino, ale skor ta bossanova. Nemam vsak band in box, no ta skladba je v tomto style.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #276 kedy: 11. Január , 2008, 14:38:26 »

Myslim, ze bossanova alebo latino, ale skor ta bossanova. Nemam vsak band in box, no ta skladba je v tomto style.
Viem, ze je to bossa nova. Ale myslim kontretne, ktoru tu haluz mam vybrat, aby sa to podobalo co najviac. Skusala som tam nejake tie bossa, ale moc sa mi to nepodoba.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
jasomto
Hosť
« Odpoveď #277 kedy: 11. Január , 2008, 20:42:26 »

trosku odveci ale neviem si poradit. pred casom som tu niekde nasiel odkaz na slovenske guitar pro taby. bolo tam dost tabov od jaromira nohavicu...jeho hudbu mam dost rad ...ale hladam a niekde to zmizlo..neviete co ,kde a preco?Huh!
no a aby to bolo aj k teme tak povedzme ze teraz momentalne makam na hladani tejto spominanej temy
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #278 kedy: 11. Január , 2008, 23:44:53 »

trosku odveci ale neviem si poradit. pred casom som tu niekde nasiel odkaz na slovenske guitar pro taby. bolo tam dost tabov od jaromira nohavicu...jeho hudbu mam dost rad ...ale hladam a niekde to zmizlo..neviete co ,kde a preco?Huh!
no a aby to bolo aj k teme tak povedzme ze teraz momentalne makam na hladani tejto spominanej temy
zmiznut to mohlo z dovodu autorskych prav :) a kde?:) no tak to snad dojdes na to aj sam :)
ale akordy sa daju v pohodicke zohnat volne na nete, a pri nich byvaju aj taby niekedy, cize v tomto nejaky vleky problem nevidim
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #279 kedy: 11. Január , 2008, 23:47:14 »

Akordy uz celkom ovladam, takze ked chces.  Beeee

ked chcem, tak mi to zahras, alebo ako ? :)
inac pekne ze ta v sestnastich zaujimju taketo veci Žmurk
Zaznamenané

Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #280 kedy: 11. Január , 2008, 23:53:43 »

ked chcem, tak mi to zahras, alebo ako ? :)
inac pekne ze ta v sestnastich zaujimju taketo veci Žmurk
Jasne, akordy mi uz idu v pohode. Uz si len prisposobujem nauceny rytmus trosku, aby to bolo co najkrajsie :). A mozem Ti to zahrat  Beeee
Hej, pred rokom by som na to este povedala, ze: to co ste mi pustili? Cim dlhsie hram, tym viac sa rozvijam a vazim si hudbu :).
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #281 kedy: 12. Január , 2008, 00:53:11 »

zmiznut to mohlo z dovodu autorskych prav :) a kde?:) no tak to snad dojdes na to aj sam :)

Neviem o tom, ze by zverejnovanie akordov, pripadne notacie (samozrejme, ak to niekto nevydal knizne) bolo porusovanie autorskeho prava
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #282 kedy: 12. Január , 2008, 00:55:14 »

Neviem o tom, ze by zverejnovanie akordov, pripadne notacie (samozrejme, ak to niekto nevydal knizne) bolo porusovanie autorskeho prava
no myslim ze je.. lebo z tohto dovodu boli zakazane guitarpro a aj z www.powertabs.net museli stiahnut powertaby, neviem akoto ze na ultimate-gutiar to moze stale byt:)
kvoli guitarpro bola aj peticia, tie stiahli z mysongbook kedysi davnejsie , priznam sa ze neviem aky je momentalny stav..
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #283 kedy: 12. Január , 2008, 00:57:34 »

no myslim ze je.. lebo z tohto dovodu boli zakazane guitarpro a aj z www.powertabs.net museli stiahnut powertaby, neviem akoto ze na ultimate-gutiar to moze stale byt:)
kvoli guitarpro bola aj peticia, tie stiahli z mysongbook kedysi davnejsie , priznam sa ze neviem aky je momentalny stav..

Ale to plati pre USA...
my sme , pokial dobre viem, na Slovensku
Zaznamenané
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #284 kedy: 12. Január , 2008, 02:22:36 »

presne tak..a pokial ja viem, ultimate funguje na zaklade toho, ze servre maju v rusku ha ha ha
Zaznamenané
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.