Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
14. Máj , 2024, 06:34:14
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mind the Gap  (Prečítané 104144 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #150 kedy: 24. December , 2011, 11:43:20 »

Ako som myslim aj po koncerte vravel, gitarista je vacsinou v kapele az ten uuuuplne posledny na ktorom to cele stoji a pada :).
Bez vyrazneho a kvalitneho spevaka, a samozrejme dobrej slapajucej rytmiky bude vzdy kapela nech by mala akehokolvek kvalitneho prepletaca prstov vzdy zla.

presne tak uplny suhlas.. prave preto stale pokladam otazku ze preco je teda dalsi gitarista nutny ked podla tohto vyroku uplne staci jeden? :) my nehrame zas az tak metalovu/riffovaciu hudbu aby sme to vyuzili :)
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #151 kedy: 24. December , 2011, 11:47:37 »

presne tak uplny suhlas.. prave preto stale pokladam otazku ze preco je teda dalsi gitarista nutny ked podla tohto vyroku uplne staci jeden? :) my nehrame zas az tak metalovu/riffovaciu hudbu aby sme to vyuzili :)

pretoze to bolo povedane na gitarovom fore..a co bolo povedane na gitarovom fore...to uz nevymazes :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kuna
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 398



« Odpoveď #152 kedy: 24. December , 2011, 11:54:14 »

Karol este jedna vec ako som pisal drummer hra ako o zivot spevak je proste popici aj hlasovo ale hlavne pohyb proste frontman a zial gitara a basa  vedla nich static
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #153 kedy: 24. December , 2011, 11:56:41 »

pretoze to bolo povedane na gitarovom fore..a co bolo povedane na gitarovom fore...to uz nevymazes :-D

Ja uz sa riadim v zivote uz len radami z tohto fora, tu sa vzdy najdu zasadne zivotne pravdy  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #154 kedy: 24. December , 2011, 12:04:57 »

Karol este jedna vec ako som pisal drummer hra ako o zivot spevak je proste popici aj hlasovo ale hlavne pohyb proste frontman a zial gitara a basa  vedla nich static


basak sa praveze nazivo hybal dost chodil vcelku dost po stagei na kolko mu to dovoloval priestor a aj fakt ze ovlada tie sample prave on ..  uplne vazne.. a zas.. nebude metat hlavou ked by to bolo chore v tejto hudbe :D
co sa mna tyka - bol to moj prvy koncert po asi 5 rokoch, takze nervozita bola na mieste.. na to aby som sa venoval show budem  musiet nadobudnut kapanek vacsiu istotu aj v tej hre atd..  inak ak si mam vybrat ze ci hrat krive kokotiny a robit metalovu show alebo zahrat svoje veci poriadne ale statickejsie tak si vyberam to druhe..  :)
« Posledná zmena: 24. December , 2011, 12:05:34 od kaolko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #155 kedy: 24. December , 2011, 12:13:34 »

hm, to je diskutabilne. hras pre ludi alebo pre tych 5 gitaristov co su v dave?  Bavím sa skvele
ja radsej odpustim nejake technicke chybicky, ako set bez sou.

vzhladom na to ze to bol vas prvy koncert, tak som schvalne nic o tom nepisal. bolo to staticke ano, ale z koncertu na koncert budete vsetci istejsi a uvolnenejsi.

a preco nie metat hlavou? je to v pohode aj v rocku, aj v metali aj v comkolvek medzi tym. vid napr POS, to bola taka sou ze dovidenia.
Zaznamenané

stoka!
kuna
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 398



« Odpoveď #156 kedy: 24. December , 2011, 12:30:01 »

hm, to je diskutabilne. hras pre ludi alebo pre tych 5 gitaristov co su v dave?  Bavím sa skvele
ja radsej odpustim nejake technicke chybicky, ako set bez sou.

vzhladom na to ze to bol vas prvy koncert, tak som schvalne nic o tom nepisal. bolo to staticke ano, ale z koncertu na koncert budete vsetci istejsi a uvolnenejsi.

a preco nie metat hlavou? je to v pohode aj v rocku, aj v metali aj v comkolvek medzi tym. vid napr POS, to bola taka sou ze dovidenia.
plne suhlasim
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #157 kedy: 24. December , 2011, 12:55:19 »

myslim to tak, ze teraz 'na zaciatkoch' :) ze sa radsej budem venovat tomu nech to zahram ako tak ok miesto toho aby som skakal po stagei..
ludia tam idu aj kvoli hudbe, zas nepotrebujem aby to znelo jak polovica tych metalcorov ze vsetci sa sice hybu ale kazdy hra inu pesnicku.. lebo vtedy sa ja hybem vzdy k baru.. a inak opat raz pouzijem priklad.. kapela Lavalier ked hrala prve kolo na emergenze.. vobec sa nepotrebovali nejak extra hybat a bol som z nich v puci.. tieto veci su dost diskutabilne.. mne zas pride staticke to ked vidim tie metale kde sa vsetci cely koncert hybu furt rovnako ze stoja a tocia hlavou a riffuju to mi pride staticke po 3 minutach a priam az unavne sa na to kukat..
kto to robi z nasich kapiel dobre je napriklad Ondree a napriklad aj ty miso, mate obaja vcelku dobry stage presence akle to je otazkou vyslovene vyhratosti, casu a schopnosti sa uvolnit nic viac.. inak neviem o jedinej kapele z BA napriklad na ktoru by sa mi dobre kukalo ked vylezu na stage a mohol som si povedat ze - kks energicke..
 a inak co sa tyka POS videl som ich uz asi 5x.. zatial vzdy najeb jak prasa ale hlavne kvoli Danielovi, ktory je frontman a hybe sa jak jebly furt.. ostatni su staticki.. Klavesak (ex) je podobny jak Myung ze za cely zivot 5 viet a vacsinou ticho stoji a pozera rovno.. Johan (exgitarista teraz uz) tiez.. az na par pohybov celym telom skor stoji pevne pri mikrofone lebo musi spievat.. basak ofina cez ksicht par krokov dolava a doprava a posobi skor ako externista ze je bokom od diania :) to ze to ma energiu je preto lebo Gildenlow
« Posledná zmena: 24. December , 2011, 12:59:46 od kaolko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #158 kedy: 24. December , 2011, 13:47:17 »

toto by som tak striktne neriesil. kapela ma vyzarovat cosi smerom z podia a je uplne jedno, ci to vyzaruje vizualom alebo hra hovadsku nakladacku bez pohnutia... a kludne ak je sympaticka partia na podiu a dobre vyzeraju a posobia, tak mi vobec nevadi, ak hraju aj krivo ci kajlavo...
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #159 kedy: 24. December , 2011, 13:59:57 »

Ale sak nedrbte uz tolko do toho karola :-) podstatne je ze na svojej premiere mali dost ludi, zozalo to ohlas a zahrali ju podla vsetkeho slusne. Po piatich rokoch bez koncertneho podia by bol kazdy vysraty a bol by rad ze dobre zahra a nejaku podiovu prezentaciu by mal asi na haku :-)

Stastne a vesele :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #160 kedy: 25. December , 2011, 02:25:05 »

Ja uz chalanov zacinam aj lutovat, ze sa tu riesia take veci, ktore by mali ostat za dverami ich skusobne.  Je to ich kapela a oni najlepsie vedia kolko budu mat gitaristov, ake dlhe skladby budu pisat a kolko dvojkopov pouzivat.

Btw. basa je natolko zretelne pocut, ze ak by som bol sikovnejsi basak, tak ju z toho jutubu stiahnem po sluchu.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #161 kedy: 25. December , 2011, 13:05:04 »

Nerieste 2. gitaristu...naco, ja som to chcel tiez riesit a potom chalani povedali, ze to nie je potrebne - Karol presne popisal problemy ktore s tym suvisia a nestoja zato...  Pohyb na podiu pride casom, ked sa viac uvolnia... Drzim palce
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #162 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:13:31 »

http://www.rock.sk/clanek/5212-mind-the-gap-vydava-prvy-singel

Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #163 kedy: 25. Apríl , 2012, 11:22:08 »

 Zdravíčko
Zaznamenané
yogz
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137



« Odpoveď #164 kedy: 25. Apríl , 2012, 15:23:20 »

Dík pán Semish  Na zdravie!
Zaznamenané

"If you´re not part of the groove , you´re part of a problem!"
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 23 otázok.