Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
13. Máj , 2024, 23:51:56
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Robert KODYM  (Prečítané 10546 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #30 kedy: 06. Jún , 2008, 15:15:43 »

Naopak Branko  :) ... k hraniu treba muzikantov, nie mudrlantov  Je to frajer

Ale no, ved ma nemusite stale brat uplne vazne.  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #31 kedy: 06. Jún , 2008, 15:30:13 »

Ale no, ved ma nemusite stale brat uplne vazne.  Žmurk

teba tu uz asi neberie nik vazne, len hrstka pivniciakov a fandov pivnic  ha ha ha Na zdravie!

kodym je velikansky pozer, ale na podiu s lucie to boli vzdy fajn koncerty, bol som na 5 - 6, ani si uz nepametam kolko. ani jeden nebol zly.
Zaznamenané

o-yep sro
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #32 kedy: 06. Jún , 2008, 16:01:12 »

Ale no, ved ma nemusite stale brat uplne vazne.  Žmurk
ja sa snazim brat kazdeho vazne a seriozne  Je to frajer
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 06. Jún , 2008, 16:12:36 »

Do Lucie boli "natlačene " tolke prachy,že aj uplni srači by museli byt uspešni. Prachy ich rozhadali,potom zase spojili. Ich hudba ma nikdy neoslovila. Je to vlastne kalkul zapačit sa širokemu spektru posluchačov a v istom obdobi silno tlačeny v mediach. Na zdravie! Kodym-ako gitarista nič moc. Ako skladatel-zopar dobrych veci,vela "vykradačiek". V rozhovoroch trepe sprostosti podla vzoru niektorych "zapadnych old rockerov". Na zdravie!
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #34 kedy: 06. Jún , 2008, 18:26:49 »

Je to vlastne kalkul zapačit sa širokemu spektru posluchačov

...  ?§!. ...
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 06. Jún , 2008, 18:44:25 »

Do Lucie boli "natlačene " tolke prachy,že aj uplni srači by museli byt uspešni.

Toto rozved. Podla mna trepes dve na tri.

Prachy ich rozhadali,potom zase spojili. Ich hudba ma nikdy neoslovila. Je to vlastne kalkul zapačit sa širokemu spektru posluchačov a v istom obdobi silno tlačeny v mediach. Na zdravie! Kodym-ako gitarista nič moc. Ako skladatel-zopar dobrych veci,vela "vykradačiek". V rozhovoroch trepe sprostosti podla vzoru niektorych "zapadnych old rockerov". Na zdravie!

S Dvorakom bol tusim jeden problem, ze on v kapele neskladal, ale zhanal "ksefty"... a ci je Kodym uspesny skladatel kvoli peniazom z inej galaxie, tak to su take pubertacke reci... s takymi skladbami by bol uspesny kazdy... teda takmer kazdy... ci poznas dalsich 500 hudobnikov, co maju podobne skladby v zasuvke a zly hudobny biznis ich nechce "natlacit" tupym posluchacom do hlavy?  Som frajer

PS na temu hudba pre baby: ja som zil v tom, ze 96% kapiel vznika kvoli baleniu bab, tie zvysne 4% su vieme co  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #36 kedy: 06. Jún , 2008, 18:50:21 »

nemam problem s ydurom cisatocne suhlasit... je pravda, ze v ranom kapitalizme bola Lucie aspon z pohladu nezainteresovaneho laika jednou z prvych "vyrobenych" kapiel... respektive kapela sa vyrobila a hral sama aj predtym, ale to medialno okolo nej co bolo si osobne dost pamatam a bolo to prilis nebyvale na dovtedajsie pomery... a vykalkulovane ta muzika posobi aj na mna... pseudosilne refreny typu ohen - ohen - bude svitit a spol... vsak to ludia tak miluju, to sa bude dobre ziapat aj po rokoch - a mali pravdu... pritom ... aaaale, co tam potom.... vacsie sracky povznikali, Lucie to za tie roky robi aspon na TOP muzikantskej urovni... aj ked Kodym by sa do sol mal pustat minimalne, viacej mu svedci gitara nizko a ventilator vo vlasoch :)
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #37 kedy: 06. Jún , 2008, 18:52:34 »

tie vlasy mal popici dobre. prvy pouzival sampon wash and go. po slashovi druhe najlepsie vlasy v triangli jano dunas.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 06. Jún , 2008, 19:00:11 »

spyros prekrucaš a pišeš "mimo" mojho prispevku,ktory si "citoval": nikde som nepisal,že Kodym je uspešny skladatel kvoli peniazom a tobôž z inej galaxie. To sa tykalo popularity a uspešnosti  Lucie.Takže, bud pozorne čitaj, reaguj na to čo pišem alebo sa na to vyser. Na zdravie!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 06. Jún , 2008, 19:03:26 »

Toto rozved. Podla mna trepes dve na tri.



čitaj rastisov prispevok. Odpovedal by som velmi podobne. / dik rastis/
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 06. Jún , 2008, 19:05:03 »

...  ?§!. ...
   "Troubit na trumpety by se nam libilo"..... Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #41 kedy: 06. Jún , 2008, 19:09:15 »

teba tu uz asi neberie nik vazne, len hrstka pivniciakov a fandov pivnic  ha ha ha Na zdravie!

Ved to mi staci, to je najsilnejsia mienkotvorna a marketingova skupina na tomto fore.  Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 06. Jún , 2008, 19:22:49 »

nemam problem s ydurom cisatocne suhlasit... je pravda, ze v ranom kapitalizme bola Lucie aspon z pohladu nezainteresovaneho laika jednou z prvych "vyrobenych" kapiel... respektive kapela sa vyrobila a hral sama aj predtym, ale to medialno okolo nej co bolo si osobne dost pamatam a bolo to prilis nebyvale na dovtedajsie pomery... a vykalkulovane ta muzika posobi aj na mna...

Podla mna PBCH, Kodym a Koller su uspesni skladatelia, ktori sa stretli v jedenej superkapele. Stale netusim na ukor koho sa stali "vyrobeni", lebo ak niekto bol vyrobeny, tak niekto bol nevyrobeny  Žmurk

Ja Lucii tiez nepocuvam okrem albumu Cerni kocky mokri zaby, ktory je uplne uzasny a tusim ani Dugo by sa za neho nehanbil. Cisty rock´n´roll!  Na zdravie!

pseudosilne refreny typu ohen - ohen - bude svitit a spol... vsak to ludia tak miluju, to sa bude dobre ziapat aj po rokoch - a mali pravdu...

No ale to je rock´n´roll! Mam Ti prelozit texty Beatles, Presleyho alebo Rolling Stones?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #43 kedy: 06. Jún , 2008, 19:57:52 »

spyros - bavime sa o prisne pocitovych veciach, ktore sa asi po nete nedaju vyjadrit, mozno pri pive pri osobnom rozhovore... ale je to jedno  Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #44 kedy: 06. Jún , 2008, 20:56:05 »

spyros - bavime sa o prisne pocitovych veciach, ktore sa asi po nete nedaju vyjadrit, mozno pri pive pri osobnom rozhovore... ale je to jedno  Na zdravie!

Ja len stale nepochopim preco je hriech byt u nas uspesny a vidiet za tym vzdy zakulisne tahy priam slobodomurarov, zidobolsevikov a Madarov (napr. ten uspech Susedov s Ildiko nemoze byt nahoda, za tym su tiez mraky penazi madarskych sovinistov etc...)

ale OK. Inak ma napadlo k tomu Ohen ohen bude svitit, ze podobna pesnicka v refrene je aj od Doors, Come on baby light my fire...


Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 23 otázok.