Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. Máj , 2024, 13:26:11
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako na PayPal???  (Prečítané 120860 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #300 kedy: 20. Marec , 2012, 10:39:00 »

ja nemam nalinkovany ucet, ale kartu a tam je ten rozdiel

okay, potom som si tu formulaciu asi zle vysvetlil, teraz mi to uz je jasne. tak druha otazka, preco nemas nalinkovany ucet. ved je to v kazdom ohlade jednoduchsie
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #301 kedy: 21. Máj , 2012, 09:10:47 »

Nemate niekto problemy s PP? Ešte včera som platil vacsiu sumu uplne bez problemov a dnes mi nejde zaplatit vec za 10 dolarov.
Je pravda ze vcera som to posielal priamo na mail cez PP a teraz to kupujem cez Bay, ale aj tak. Ostatnym vam ide? Nekupovali ste nieco dnes? Dakujem  Zdravíčko Stale mi to vyhadzuje ze platba nemoze byt spracovana.
« Posledná zmena: 21. Máj , 2012, 09:11:14 od kubog » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #302 kedy: 27. November , 2012, 23:40:32 »

zas ja a zmateny ..

chce poslat love - pri gift to dava na vyber kto plati poplatky a pri goods nespomina poplatky a pise, ze full suma je ta ktoru davam. neviete niekto kto teda plati poplatky v pripade goods - je moznost, ze je to totalne free ?

JE TO URGENT !! DIK
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #303 kedy: 27. November , 2012, 23:59:59 »

zas ja a zmateny ..

chce poslat love - pri gift to dava na vyber kto plati poplatky a pri goods nespomina poplatky a pise, ze full suma je ta ktoru davam. neviete niekto kto teda plati poplatky v pripade goods - je moznost, ze je to totalne free ?

JE TO URGENT !! DIK
gift je bez poplatku iba v ramci krajiny, ak sa nemylim.

pri goods stiahne poplatok prijimatelovi
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #304 kedy: 28. November , 2012, 00:05:33 »

gift je bez poplatku iba v ramci krajiny, ak sa nemylim.

pri goods stiahne poplatok prijimatelovi

a nevies, ci aj take iste percento, ako stahuje v pripade gift? tym padom by to bolo jedno..

(Dik !)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #305 kedy: 28. November , 2012, 00:14:56 »

a nevies, ci aj take iste percento, ako stahuje v pripade gift? tym padom by to bolo jedno..

(Dik !)

Gift je lacnejsi, stiahne menej, tusim max do 50 USD. Len potom ak by si potreboval reklamaciu, tak sa na Teba Paypal vyserie, gift vobec neriesia.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #306 kedy: 28. November , 2012, 08:11:28 »

a nevies, ci aj take iste percento, ako stahuje v pripade gift? tym padom by to bolo jedno..

(Dik !)
maju to urcite na stranke napisane - je tam niekde odklik na "Fees" a su tam rozpisane percenta, uz nepamatam presne  Smútim
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #307 kedy: 26. Júl , 2013, 12:32:50 »

Kolko tak trva kym mi pride ta potvrdzujuca platba kreditky na vypis uctu? Mam 2, slovenska prisla hned, ceska este vobec, linkoval som vcera... Smútim Na zdravie! Dakujem
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #308 kedy: 26. Júl , 2013, 12:59:28 »

spravidla do 2dni
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #309 kedy: 26. Júl , 2013, 13:47:19 »

kludne aj 4 dni
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #310 kedy: 14. Október , 2013, 11:17:01 »

ludia, s tymi nigerijskymi ojebovacmi sa este stretavate? ozval sa mi "zaujemca" z UK na inzerat, ale nie som si celkom isty ze o co tu ide, ale vyzera to samozrejme na nejaky zufaly pokus o ojeb, ale rad by som aspon vedel, ako by k tomu teoreticky mohlo dojst. email je: chrisx45454@gmail.com
mail 1:
hello ,
please is it still available? i am interested.
Thanks

mail 2:
Thanks for your response , I am having a serious interest in the item and i ready to pay the price and i hope its in a good condition ? , but i am currently in London(Uk)  ,so  please get back to me with your address so that i can confirm with the shipping company if they can pick up at your area,  so after the shipping company confirms that they can reach your area we will arrange payment , and  after the payment is completed, the shipping courier will come for the pick up

Regards

mail 3:
The shipping company just confirmed they will be able to pick up at your given address, so i will be making the
payment now to your Paypal account now in advance , as it is the fastest and most secured way to receive payment online, so if you don't have an account with Paypal , you can login to there website now www.paypal.com and sign up it takes just 5 minutes, so get back to me with just your Paypal email id for the transfer.

Awaiting your reply
Greetings

nepyta sa na detaily ohladom predavanej veci, dopravu chce zabezpecit sam, platba vylucne cez paypal, inzerovanu vec nazyva len "item". o co tu podla vas ide? ako sa teoreticky da v tejto situacii urobit podvod, ak by som nepodnikol nic pokial by peniaze neboli na paypal ucte?
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #311 kedy: 14. Október , 2013, 11:33:04 »

Scam.
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #312 kedy: 14. Október , 2013, 12:25:32 »

pošle peniaze, kurier pride po vec a potom požiada o refund
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #313 kedy: 14. Október , 2013, 12:49:37 »

odpis, ze paypal gift only  Bavím sa skvele
Zaznamenané

korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #314 kedy: 14. Október , 2013, 13:01:29 »

Ked mu napises ze chces za tu vec 20000eur stale to bude chciet  Žmurk
su to ojebavaci. a stale vela ludi im este naleti. preto s tym neprestali.
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.