Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. Máj , 2024, 18:32:58
Spojené udalosti
  • Zavedenie pravidiel inzercie: 23. Január , 2007
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: PRAVIDLÁ INZERCIE  (Prečítané 14371 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #45 kedy: 29. Apríl , 2009, 13:56:01 »

A pokial sa predavajuci obava/nežela si OT ohladne ceny,nech požiada o zamknutie.
kazdy uzivatel ma pravo zaknut si temu, ktoru vytvori  Žmurk
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 29. Apríl , 2009, 14:07:46 »

No ale prečo si mam ja/ či už ako kupujuci alebo predavajuci/  komplikovat život pisanim/odpisovanim  PM,mailov,pripadnym telefonovaním ? Ja si myslim,že cena nie je žiadne "obchodne tajomstvo" a ku každemu inzeratu patrí.Ja už v 99,9% pripadov na take inzeraty-a nie len tu na fore- kde nie je cena  nereagujem. Po skusenostiach,kde predavajuci odpisal/ prip.telefonicky udal pre mna neakceptovatelnu cenu a ešte ma presviedčal aka je to super kupa,super vec a blabla-proste mi to nestoji za pisanie, pripadne minanie penazí za telefon. A pokial sa predavajuci obava/nežela si OT ohladne ceny,nech požiada o zamknutie.

Neda cenu nekupis od neho, da cenu kupis, tak mozno niekto na zaklade toho zmeni nazor, ale je to na slobodnej voli kazdeho. A ty ak budes mat super zaujem o nieco, tak sa ho opztas, tak ci tak. Niekto tu tusim pisal, tusim Gila, ze on pise cenu zase vyssiu aby bolo z coho davat dole... kazdy ma vlastne predstavy o inzeratoch...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #47 kedy: 06. Október , 2009, 15:21:14 »

najhorsie ale je ked natrafite na inzerat bez ceny,napisete dotycnemu kolko by asi tak chcel,a on odpise  "zdravim tak cena je vec dohodou ak je vazny zaujem da sa robit s cenou"  ako pekne mi to napisal ale on chce predat,tak ked sa ho uz slusne opytam na cenu,mal by vediet priblizne za co,s cim chcel robit ked cenu nepovadal,ako mam vediet ci je moj zaujem vazny,ked nepovie ani orientacnu cenu  Huh!  Bavím sa skvele...takto by som sa snim nedohodol nikdy...som kaslal na to  Popiskujem si cena by skratka mala byt...
« Posledná zmena: 06. Október , 2009, 15:22:50 od br4nik » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #48 kedy: 06. Október , 2009, 15:28:15 »

najhorsie ale je ked natrafite na inzerat bez ceny,napisete dotycnemu kolko by asi tak chcel,a on odpise  "zdravim tak cena je vec dohodou ak je vazny zaujem da sa robit s cenou"  ako pekne mi to napisal ale on chce predat,tak ked sa ho uz slusne opytam na cenu,mal by vediet priblizne za co,s cim chcel robit ked cenu nepovadal,ako mam vediet ci je moj zaujem vazny,ked nepovie ani orientacnu cenu  Huh!  Bavím sa skvele...takto by som sa snim nedohodol nikdy...som kaslal na to  Popiskujem si cena by skratka mala byt...
Presne tak. Suhlasim.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #49 kedy: 06. Október , 2009, 15:29:12 »

najhorsie ale je ked natrafite na inzerat bez ceny,napisete dotycnemu kolko by asi tak chcel,a on odpise  "zdravim tak cena je vec dohodou ak je vazny zaujem da sa robit s cenou"  ako pekne mi to napisal ale on chce predat,tak ked sa ho uz slusne opytam na cenu,mal by vediet priblizne za co,s cim chcel robit ked cenu nepovadal,ako mam vediet ci je moj zaujem vazny,ked nepovie ani orientacnu cenu  Huh!  Bavím sa skvele...takto by som sa snim nedohodol nikdy...som kaslal na to  Popiskujem si cena by skratka mala byt...

tiez si myslim  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #50 kedy: 06. Október , 2009, 15:30:14 »

vsak mu navrhni.. napriklad typek predava PRS ameriku povie ti nech navrhnes cenu.. ty zadelis ze: 100 evri a on povie ze ok je to tvoje.. easy nie? :D
Zaznamenané

br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #51 kedy: 06. Október , 2009, 15:32:06 »

vsak mu navrhni.. napriklad typek predava PRS ameriku povie ti nech navrhnes cenu.. ty zadelis ze: 100 evri a on povie ze ok je to tvoje.. easy nie? :D


 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele skratka ja som ho dalej neriesil...predal a kupil som toho uz vela ale tento clovek bol vrchol mojho obchodovania...  Je to frajer
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #52 kedy: 06. Október , 2009, 15:32:36 »

vsak mu navrhni.. napriklad typek predava PRS ameriku povie ti nech navrhnes cenu.. ty zadelis ze: 100 evri a on povie ze ok je to tvoje.. easy nie? :D


on povie ze to je malo... ty mu musis napisat znova a triafat cenu a ak trafis tak sa mu mozno uraci ti to predat... ja neviem... ked chcem nieco predat tak dam dobru cenu a vsade to roztrubim... ale ja fakt neviem ako mozu tito dohodaci tie veci aj predat... mozno za pol roka hej ked sa najde jeden debil ktoremu sa bude chciet s nimi polemizovat Zdravíčko
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #53 kedy: 06. Október , 2009, 15:33:00 »

vsak mu navrhni.. napriklad typek predava PRS ameriku povie ti nech navrhnes cenu.. ty zadelis ze: 100 evri a on povie ze ok je to tvoje.. easy nie? :D

Karolko, ale to nie je ako to, ze my sa dohodneme, kedy ideme von, kápeš ?  Žmurk ha ha ha
Zaznamenané

br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #54 kedy: 06. Október , 2009, 15:34:49 »

on povie ze to je malo... ty mu musis napisat znova a triafat cenu a ak trafis tak sa mu mozno uraci ti to predat... ja neviem... ked chcem nieco predat tak dam dobru cenu a vsade to roztrubim... ale ja fakt neviem ako mozu tito dohodaci tie veci aj predat... mozno za pol roka hej ked sa najde jeden debil ktoremu sa bude chciet s nimi polemizovat Zdravíčko

tu cenu nikdy netrafis lebo budes tolko hadat ze ta vec zostarne a strati cenu...  Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #55 kedy: 06. Október , 2009, 15:36:07 »

tu cenu nikdy netrafis lebo budes tolko hadat ze ta vec zostarne a strati cenu...  Na zdravie!

samozrejme ak ta to dovtedy neprestane bavit  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 22 otázok.