Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
15. Máj , 2024, 00:59:56
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Valeveking vs bugera 6262 vs 62620 vs 333  (Prečítané 3445 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Wonder
nováčik
*
Príspevkov: 40



« Odpoveď #15 kedy: 22. Máj , 2009, 13:03:09 »

Všetky tieto aparáty (hlavne Bugery) sa začnú za nejaký čas (dosť skoro) posierať...na vine sú lacné súčiastky v nich, preto to stojí tak málo...Heh týpek z CZ písal, že mu to prišlo domov, nejaký čas na tom hral a zrazu mu odtiaľ začala vytekať nejaká tekutina  ha ha ha neviem čo tým myslel :), ale že to dal reklamovať, poslali mu novú a má s tým pokoj...tak neviem...ja som skúšal všetky tri...problém bol len ten, že som všetky skúšal na lacnej Peavey bedni ktorá ma fest hnusný zvuk. Mne najviac sadla 333XL...najväčšie plus pre mňa je to, keď má hlava noise gate :) a presence...to, že má spoločný ekvalizér ma ani tak netrápi, lebo ja mám aj tak oba kanály nastavené s minimálnym rozdielom. Všetky hlavy sú ale good, z každej vytiahneš solídny zvuk, len sa to s tým chce trocha pohrať (až na ten valveking...ten mal skreslenie také divné tranzákové...ani neviem ako by som to popísal... ) Stále však razím ten názor, že je lepšie kúpiť niečo lepšie aj keď z druhej ruky, čo je dosť risk síce, lebo nikto nenapíše ako sa s tým vlastne v skutočnosti zachádzalo, ale keď to poriadne preskúšaš a poprezeráš, myslím že sa dá. Najlepšie je k takémuto aktu prizvať niekoho kto sa tomu dosť vyzná. Ale konečná voľba je aj tak na tebe :-) Všetky tri aparáty sú kópie, takže možno by bolo dobré sa poobzerať po nejakom origináli z druhej ruky ako už tuna chalani písali.
Zaznamenané

Engl Powerball 100 Watt, Laney LX412 A,S Cabinets, Jackson Kelly KE3, Seymour Duncan Pickups (JB TB-4, Jazz SH2N HB), Dean Markley Strings

Ex-Necro Anatomy, Člen Doomed a Increasing Passion
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.093 sekund, 22 otázok.