Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. Máj , 2024, 00:38:57
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Palo Drapák: Smutný pád jednej legendy?  (Prečítané 25121 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #15 kedy: 22. September , 2008, 08:48:08 »


aj toto je slovenska spicka



človek by neveril že najnižšia latka sa da ešte podliezat
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #16 kedy: 22. September , 2008, 08:49:17 »


On bol ci je legenda?  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #17 kedy: 22. September , 2008, 08:50:29 »

joe: kto z brandze tam bol?
ako varvim, kapela hrala dobre, slapalo im to, akurat Drpaak miestami nestihal. ako jak som pisal, som rad ze zacal hrat znovu stare songy
neviem kto mi to hovoril ale hovoril o nom kto tam ešte hral???ja sa denne rozpravam s x muzikantami a vačšinou funkčnymi nie pseudo Bavím sa skvele
mohol tam byt aj nejaky vydavatel manager ...
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 22. September , 2008, 09:29:16 »

joe: kto z brandze tam bol?
ako varvim, kapela hrala dobre, slapalo im to, akurat Drpaak miestami nestihal. ako jak som pisal, som rad ze zacal hrat znovu stare songy

Bol som sa mrknúť v Harley na krste posledného CD. Kapela viac metalová ako rocková, chalanov poznám všetkých, škoda že príšerný zvuk, lebo si nezabezpečili poriadny aparát a zvukára a viac investovali do iných vecí okolo krstu. Mohol by to byť návrat k normálnej muzike, ale neviem, či im to vydržalo. Aspoň teda nič som o ňom odvtedy nepočul. Pesničky boli poslabšie a Palo nestíha už spievať ako kedysi. Ale určite lepšie ako "každá trampota má svou mez"..
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #19 kedy: 22. September , 2008, 09:47:44 »

ja by som radšej tu Trampotu" to je aspon dobra pesnička a zrobila viac ako metalinda aj s palom za celu karieru Bavím sa skvele
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 22. September , 2008, 09:54:14 »

ja by som radšej tu Trampotu" to je aspon dobra pesnička a zrobila viac ako metalinda aj s palom za celu karieru Bavím sa skvele

Tuším sa ti mení vkus..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #21 kedy: 22. September , 2008, 10:15:18 »

Nejde mi ten odkaz na ten článok. Čo to stiahli? Alebo len mne to nejde?
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #22 kedy: 22. September , 2008, 10:15:52 »

alebo nevkus Bavím sa skvele
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #23 kedy: 22. September , 2008, 11:42:13 »

Presne, ako to tu niekto spomenul: Palo Drapak podla mna urcite nie je legenda... Na titul "legenda" treba trochu viac. Metalinda svojho casu, mala celkom slusny sound, ale podla mna nikdy neboli na tom muzikantsky/hracsky tak dobre, aby mohli urobit zadost zanru, akym hlavne v tom obdobi bol heavy metal. Zopar celkom vydarenych pesiciek a spusta balastu nerobi z muzikanta legendu. Mal som tu "cest" s nimi zotrvat vo viachodinovom rozhovore pocas jednej protidrogovej akcie a musim povedat, ze ani osobnostne a ani nazorovo mi chlapci (vcitane samozrejme Drapaka) nepripadali ako legendy... To su skor take ucelove naboptnane reci. Povedal by som, ze dopadli tak ako si zasluzili, plne v intenciach vlastnych moznosti Zdravíčko
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #24 kedy: 22. September , 2008, 11:57:38 »

Tu ma LEGENDA svoju stranku na myspace  Bavím sa skvele

http://www.myspace.com/skrachovanyumelec



* m_b.jpg (5.07 KB, 170x170 - prehliadnuté 508 krát.)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #25 kedy: 22. September , 2008, 12:22:38 »

slusny bizar
Zaznamenané
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #26 kedy: 22. September , 2008, 12:50:03 »

Tu ma LEGENDA svoju stranku na myspace  Bavím sa skvele
http://www.myspace.com/skrachovanyumelec

WTF???Si píš!!!
Zaznamenané

one more solo?
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #27 kedy: 22. September , 2008, 13:14:26 »

Neviem, ci sa tu na tomto fore o tom pisalo, ale Metalinda si za Meciara poriadne prisla na svoje. Svoju aparaturu si nakupila za prachy zo statneho fondu s odovodnenim, ze sa venuju protidrogovej problematike...Neviem, ci je mozne (asi vtedy bolo) takto priamociaro spojit protidrogovu kampan a nakup roznych veci...Pokial si pamatam, tak zhrabli niekolko milionov. V tom case ten pripad dost putal pozornost, vyvolalo to burku nevole...pravdepodobne im neskor Dzurindova vlada sliapla na kurie oka, lebo si pamatam taky dost trapny klip, v ktorom ho parodizovali a vtexte bolo nieco o tom, ze ich (akoze clenov Metalindy) mozu kludne zabasnut...presne si ten klip nepamatam, ale bola to riadna sprostost...To pisem len ako pikosku...ale inac aj tento pripad dost pekne odzrkadluje ich mentalnu uroven.
S Metalindou mam este jednu skusenost, boli u nas v meste niekedy koncom 80-tych rokov, ako zaskok za Tublatanku, ktora na posledny moment pravdepodobne odriekla svoje vystupenie. Koncert (este vtedy bez "legendy" Drapaka) bol celkom slusny, musim povedat, ze som mal z nich lepsi pocit, ako ked prisiel Drapak a potom to "roztocili"...
Co sa vsak tyka sposobu prejavu, show, alebo gitarovej show, tak podla mna nikto neprekonal vystupenie Demikatu, ktore som zazil v roku 1986, kedy vystupovali s Pecim Uhercikom a Durom Kupcom. Oni sa vsak nikdy nehrali na legendy...
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #28 kedy: 22. September , 2008, 13:31:44 »

netocil sa ten klip v Bratislave v podchode na tranvskom myte?
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #29 kedy: 22. September , 2008, 13:34:13 »

To sa mna pytas ohladne tej parodie na Dzurindu? Neviem, tocilo sa to niekde na zeleznicnej stanici tusim, "Dzurinda" tam figuroval ako vypravca:-) Ale je mozne,ze to nakrucali aj tam, kde pises. Ja Blavu nepoznam, takze neviem...
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.