Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
14. Máj , 2024, 12:40:21
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Test - Mesa Boogie Express 5:50  (Prečítané 33676 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #45 kedy: 14. November , 2008, 14:46:05 »

Já som radšej za nové so zárukou.....Daju sa nové flašky.Za mesiac trafo-za další mesiac ktoviečo.Nemôžeš vediet kde to všade povláčili,v akej vlhkej pivnici to rok stálo a čo do toho budeš musiet navražat.Navrážaš do toho pár tisíc a nakoniec sa toho budeš chciet cez inzerát zbavit aspon za to čo si za to dal.A kupi to taký čo si povie-ved tam len vymením dve flašky........  ha ha ha
0

ked kupujes z vonka tam je trochu ina kultura a stav  veci. nikto sa do toho nerype a nerozobera ako u nas. nechcem sa vyjadrovat ke tej pivnici....  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #46 kedy: 14. November , 2008, 15:06:01 »

Já som radšej za nové so zárukou.....Daju sa nové flašky.Za mesiac trafo-za další mesiac ktoviečo.Nemôžeš vediet kde to všade povláčili,v akej vlhkej pivnici to rok stálo a čo do toho budeš musiet navražat.Navrážaš do toho pár tisíc a nakoniec sa toho budeš chciet cez inzerát zbavit aspon za to čo si za to dal.A kupi to taký čo si povie-ved tam len vymením dve flašky........  ha ha ha

nemas pravdu, ale vies si to vynahradit peniazmi  Žmurk
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #47 kedy: 14. November , 2008, 15:18:39 »

nemas pravdu, ale vies si to vynahradit peniazmi  Žmurk

To bohužial už neviem.Dobre už bolo.Nemám nič proti starším hraným aparatom ale vždy je to riziko.Jeden si roky chváli ako dobre kupil a druhý si trieska hlavu o pár dní o stenu že čo to kupil.Aj také sa stáva.Najlepšie ked už tak od kamarata alebo dobrého známeho ktorý ta neobabre a vieš v akom je to stave.Ked si Rišo povie -už nechcem mesu-tak ju predá.Mám aj pár nových mesa koncových lamp ktoré dam automaticky k tomu aj ked by tie čo tam su este dva roky bezchybne fachčili.Najradšej mám ked niekto v inzeráte píše-nové lampy.Len datum na nich ako na jogurte nieje :)
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #48 kedy: 14. November , 2008, 15:28:00 »

to je skor slovenska specialita  ako som uz pisal ja som kupil cez ebay vela veci z rakuska, nemecka, anglicka a niektori mi pribalili aj nove elektronky tam nie su az tak odkazani na odrbavanie maju trochu ine zvyky ako u nas.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #49 kedy: 14. November , 2008, 15:32:05 »

to je skor slovenska specialita  ako som uz pisal ja som kupil cez ebay vela veci z rakuska, nemecka, anglicka a niektori mi pribalili aj nove elektronky tam nie su az tak odkazani na odrbavanie maju trochu ine zvyky ako u nas.

Poznám prípad-jeden známy tiež cez ebay LP kupil.Nakoniec bol rad že ju predal.Možno su kulturnejší ale aj tam sa zmetci najdu ako všade.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #50 kedy: 14. November , 2008, 15:36:54 »

Poznám prípad-jeden známy tiež cez ebay LP kupil.Nakoniec bol rad že ju predal.Možno su kulturnejší ale aj tam sa zmetci najdu ako všade.

treba mat s tym skusenosti. tiez nekupim od hocikoho z ebayu. ale podla urcitych znakov a feedbacku sa dostanes rychlo do obrazu......
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #51 kedy: 14. November , 2008, 15:41:51 »

treba mat s tym skusenosti. tiez nekupim od hocikoho z ebayu. ale podla urcitych znakov a feedbacku sa dostanes rychlo do obrazu......

To nemám to je fakt.Treba sa tam vediet zorientovat to je isté.Keby že som zbehlejší tak má syn možno iný aparat.Ale už som kupil.Aj do toho este musí dorást. :)
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #52 kedy: 14. November , 2008, 15:57:33 »

to je skor slovenska specialita  ako som uz pisal ja som kupil cez ebay vela veci z rakuska, nemecka, anglicka a niektori mi pribalili aj nove elektronky tam nie su az tak odkazani na odrbavanie maju trochu ine zvyky ako u nas.

Never tomu, skor u nas je to lepsie, lebo sa ludia boja, kedze Slovensko je male a mozes ich lahko najst. Mne raz jeden Amik (velky predajca gitar, nie nejaky bezny hudobnik)poslal namiesto cierneho LP Customu rocnik 73 vedome rocnik 75 s javorovym krkom a pod., s nasilu pomenenymi vecami aby to vyzeralo na 73ku, kedze tie su zberatelsky cennejsie a pod. Z Nemecka mi uz tiez dosli posahane veci, pripadne dokonca nedoslo nic. Ja by som povedal, ze percentualne je to jedno, ojebu Ta aj zapadniari.
« Posledná zmena: 14. November , 2008, 15:58:11 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #53 kedy: 14. November , 2008, 16:17:43 »

Never tomu, skor u nas je to lepsie, lebo sa ludia boja, kedze Slovensko je male a mozes ich lahko najst. Mne raz jeden Amik (velky predajca gitar, nie nejaky bezny hudobnik)poslal namiesto cierneho LP Customu rocnik 73 vedome rocnik 75 s javorovym krkom a pod., s nasilu pomenenymi vecami aby to vyzeralo na 73ku, kedze tie su zberatelsky cennejsie a pod. Z Nemecka mi uz tiez dosli posahane veci, pripadne dokonca nedoslo nic. Ja by som povedal, ze percentualne je to jedno, ojebu Ta aj zapadniari.

ja gitary zriedka kupujem cez ebay, vacsinou aparaty. u tychto vychytenych kuskov je to riziko ze ojebavaju ale u beznych seriovkach tam neni dovod. takisto ked ma feedback 600 a 100% a je to nejaky powerseller je to ine ako nejaky podvodnik s 2 a 100% a vie ze do USA mu to nepojdes reklamovat.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #54 kedy: 14. November , 2008, 16:28:31 »

takisto ked ma feedback 600 a 100% a je to nejaky powerseller

Presne taky to bol s tym spominanym Customom. Zaujimave pritom, ze predaval aj kusy z 50tych rokov za 6 miestne sumy v dolaroch a aj tak sa ulakomil.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #55 kedy: 14. November , 2008, 16:33:08 »

Presne taky to bol s tym spominanym Customom. Zaujimave pritom, ze predaval aj kusy z 50tych rokov za 6 miestne sumy v dolaroch a aj tak sa ulakomil.

mozna si myslel ze na to neprides. alebo nejaky zamestnanec to predal bokom a tebe poslal ine. obratil by som sa na majitela.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #56 kedy: 14. November , 2008, 16:38:33 »

obratil by som sa na majitela.

To uz bolo davno. Nastastie sa to vyriesilo, gitara sa predala tu, len som na tom trochu prerobil.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 14. November , 2008, 16:41:55 »

a kto je stastny majitel?Huh!?
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #58 kedy: 14. November , 2008, 16:46:35 »

ja gitary zriedka kupujem cez ebay, vacsinou aparaty. u tychto vychytenych kuskov je to riziko ze ojebavaju ale u beznych seriovkach tam neni dovod. takisto ked ma feedback 600 a 100% a je to nejaky powerseller je to ine ako nejaky podvodnik s 2 a 100% a vie ze do USA mu to nepojdes reklamovat.

Seriovky kupiš aj u nás eventualne v čechách,Rakusku.Môžeš aj vyskušat.Na ebay hodne ludí zhana práve raritné kusky vačšinou z USA.Je to riziko ale vela ludí tam kupilo naozaj vzácné kusy ktorých v europe len pár alebo len jediný.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #59 kedy: 14. November , 2008, 16:49:15 »

a kto je stastny majitel?Huh!?
Majitel vie, ze ma 75ku, takze pohoda. Inak ta gitara bola az na drobnosti v original stave a znela fajn. Len mala nahodene starsie ladicky, starsi strunnik atd, aby vyzerala ako 73ka s mahagonovym krkom. Lenze mala trosku zodraty lak na krku a tam presvital javor, takze to aj bolo vidiet.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.