Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
06. Jún , 2024, 12:36:19
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: John Zorn-Naked City  (Prečítané 1849 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« kedy: 30. August , 2007, 17:22:48 »

John Zorn je skvely sxofonista a jedna z poprednych osobnosti Americkej avantgardnej hudobnej sceny . Jeho hudba sa tazko niekam zaraduje , lebo splieta a spaja tie najrozmanitejsie hudobne zanre , zdanlivo nezlucitelne , svojskym a vtipnym sposobom .  Ukazky  Bavím sa skvele :




« Posledná zmena: 30. August , 2007, 17:55:05 od Martinlm » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 30. August , 2007, 17:28:15 »

K formalnej stranke prispevku - "Re:" v nazve temy robi zbytocny bordel. Linky na youtube za sebou rovnako, clovek si musi davat pozor, kde jeden link konci a zacina dalsi, lepsi je jeden link na jeden riadok, ked je link takyto dlhy.
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #2 kedy: 30. August , 2007, 17:31:56 »

K formalnej stranke prispevku - "Re:" v nazve temy robi zbytocny bordel. Linky na youtube za sebou rovnako, clovek si musi davat pozor, kde jeden link konci a zacina dalsi, lepsi je jeden link na jeden riadok, ked je link takyto dlhy.
   Nejak sa v tej uprave a  stvorcekoch nevyznam , uz som to skusal a reakcia systemu veskera-zadna .
« Posledná zmena: 30. August , 2007, 17:32:24 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 30. August , 2007, 17:40:05 »

Tie linky vlastne staci odentrovat Žmurk

(...)

(...)
Veru, v tejto ukazke sa mi pacilo, ako dokazal do 4 minut napchat 6 piesni, po vzore Napalm Death :) Blast beaty medzi 2:00 - 4:00 boli prijemnym osviezenim.

Mam ale pocit, ze viac sa mi pacili jeho spoluhraci, tiez riadny experti :)
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #4 kedy: 30. August , 2007, 17:44:31 »

Tie linky vlastne staci odentrovat Žmurk
Veru, v tejto ukazke sa mi pacilo, ako dokazal do 4 minut napchat 6 piesni, po vzore Napalm Death :) Blast beaty medzi 2:00 - 4:00 boli prijemnym osviezenim.

Mam ale pocit, ze viac sa mi pacili jeho spoluhraci, tiez riadny experti :)
   Myslim , ze s Napalm Death nahral aj nejaky album  Žmurk .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.