Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. Jún , 2024, 03:05:06
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ashdown amps  (Prečítané 4776 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rudy
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 13. Február , 2007, 08:40:30 »

no to si pis.. Popiskujem si 21tisic za taky zvuk nie je vela podla mna...ale aj tak by mi najviac pomohol niekto kto to vlastni(okrem ucitela v hudobnej)
Videl si to,počul si to,ma to tvoj učitel hudobnej-maš možnost si na to zahrat :ČO CHCEŠ EŠTE VIAC!!!  /požičat peniaze? Bavím sa skvele /
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #16 kedy: 13. Február , 2007, 09:58:10 »

ondro klud, to ze boli nejake prusery v minulosti a pocul som o nich vyhradne v spojeni s basovymi aparatmi neznamena ze ten gitarovy sa ti v priebehu tyzdna pokazi. tak ako napisal rudy, vyskusaj, uvidis. nic ine sa urobit neda.
Zaznamenané

o-yep sro
Ondrej Potancok
nováčik
*
Príspevkov: 63



« Odpoveď #17 kedy: 13. Február , 2007, 09:59:24 »

no to by nebolo od veci.... Popiskujem si ale sak hadam dako spracujem doma nasich...ked to kupim(mozno) tak nieco nahram a urcite to sem dam,aby ste seci poculi ten zvuk...
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 13. Február , 2007, 21:44:23 »

Len KUP.Poskušaj,popiš. Žmurk

hihi, co chces z chalana urobit skusobneho baranka?!  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #19 kedy: 15. Február , 2007, 01:50:57 »

mno...ja mam skusenost len s bass aparatom asik 50W...a to hralo velmi slabo...taky zahuhlany zvuk.....nas basak to uz dlho nepouziva kupil si markbass a to hra pekne....ja len tolko
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #20 kedy: 20. Február , 2007, 10:38:10 »

Mal som raz na mojom "pitevnom"stole na opravu daky 300W basovy Ashdown ktory na koniec nebol pokazeny,tak som si ho len tak zo zaujmu vypocul a nicim ma nezaujal.Zvuk ala Trace Eliot. e e Bleee.Niekomu sa ale môze pacit ???Neskôr som sa dozvedel ze zakladatel Ashdownu je uprchlik z Trace Eliotu.Co sa tyka vykonu alebo konca,vykany amp.Nakrmit to dobrym lampovym preampom,moze to byt slusny skrkot. Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 23 otázok.