Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 08:53:16
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Igor Keller guitars  (Prečítané 214463 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #390 kedy: 14. Apríl , 2008, 18:52:27 »

keby som chcel rypat,tak by som napisal nieco take,ze zvuk je predsa v prstoch  ha ha ha

opravujem svoje tvrdenie - zvuk v prstoch (teda dobry zvuk, nie hocijaky) ma iba niekto. ty zjavne nie. aj by som Ta polutoval, ale nebolo by to uprimne - v skutocnosti mi je to jedno  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #391 kedy: 14. Apríl , 2008, 18:57:03 »

ja neverim na magiu, ktoru maju fabricke gitary a gitarari ju nedokazu napodobnit. minule sme sa o tom bavili s Duskym, ale skratka preco by nemal od Kellera vypadnut Tele, ktory mohol podla zvuku kludne vypadnut aj z Fender linky v USA ? vsak ani tie Fendre nehraju rovnako - kazdy model z kazdej fabriky hra inac.

daj kellerovi fosne zo skladov, z ktorych robia fendre na linkach v USA (to je cela ta magia), a spravi ti take tele, na ktore by si s kludnym svedomim mohol dat logo fender a ani toho najvacsieho fajnsmekra by nenapadlo, ze to "ozajstny" fender nie je  :)

to spolocne, co ich zvukovo spaja, tak presne to iste bude mat aj Kellerov Tele...
to je jasne :)
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2008, 19:39:01 od styrioci » Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #392 kedy: 14. Apríl , 2008, 19:02:59 »

opravujem svoje tvrdenie - zvuk v prstoch (teda dobry zvuk, nie hocijaky) ma iba niekto. ty zjavne nie. aj by som Ta polutoval, ale nebolo by to uprimne - v skutocnosti mi je to jedno  Bavím sa skvele

mne je zas jedno,co si Ty myslis o mojom zvuku v prstoch  Bavím sa skvele
Zaznamenané
thrice
nováčik
*
Príspevkov: 10



« Odpoveď #393 kedy: 14. Apríl , 2008, 19:16:31 »

Hm, no keby som sa pytal na zvukove vlastnosti tak napisem " Aky zvuk maju Kellerove gitary ? " ale to som sa nepytal, netvrdim ani som netvrdil , ze nastroje z fabrik su vzdy urcite jednoznacne lepsie ako nastroje od inych gitararov, sorry , ze nemam 10 000 prispevkov ,ale len jeden a nesedim tu cele dni a nevediem hlboke uvahy o zvukoch. Chcel som len pocut jednoduche odpovede na jednoduche otazky typu:  Mozem ocakavat kvalitny nastroj ? Ano / Nie atd. Tym , ze chcem kopiu fender telecaster som nemyslel , ze chcem aj jeho presny zvuk... ale ak tam chcem mat hmatnik s rozmerom 184 mm tak ho v takomto rozmere aj budem mat urobeny.

Samozrejme nic v zlom, len som ocakaval trochu inu formu odpovede a nie preteky kto mi to tu viac natrie v tom aky velky odbornik na slovo vzaty v tomto obore je.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #394 kedy: 14. Apríl , 2008, 19:28:14 »

ked si zaplatis tolko kolko treba tak to podla mna bude na 100% kvalitne
Zaznamenané
thrice
nováčik
*
Príspevkov: 10



« Odpoveď #395 kedy: 14. Apríl , 2008, 19:30:21 »

Konecne normalna odpoved, diky ...  :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #396 kedy: 14. Apríl , 2008, 19:36:22 »

thrice: a preco sa pytas tu? jednoducho sa spytaj igora  Žmurk

ale odpovede na tvoje otazky:
ano, za svoje prachy mozes ocakavat remeselne kvalitne spracovany nastroj..
ano, spravi ti to na com sa dohodnete..ak tam trebars chces mat dierky po celom tele, tak ti ich tam navrta..

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #397 kedy: 14. Apríl , 2008, 19:36:43 »

ja neverim na magiu, ktoru maju fabricke gitary a gitarari ju nedokazu napodobnit. minule sme sa o tom bavili s Duskym, ale skratka preco by nemal od Kellera vypadnut Tele, ktory mohol podla zvuku kludne vypadnut aj z Fender linky v USA ? vsak ani tie Fendre nehraju rovnako - kazdy model z kazdej fabriky hra inac. to spolocne, co ich zvukovo spaja, tak presne to iste bude mat aj Kellerov Tele...

ak sa niekto boji a dava otazky, ako thrice, tak nech si kupi radsej fabricku gitaru podla mojho nazoru...

Suhlas.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #398 kedy: 15. Apríl , 2008, 09:56:12 »

Hm, no keby som sa pytal na zvukove vlastnosti tak napisem " Aky zvuk maju Kellerove gitary ? " ale to som sa nepytal, netvrdim ani som netvrdil , ze nastroje z fabrik su vzdy urcite jednoznacne lepsie ako nastroje od inych gitararov, sorry , ze nemam 10 000 prispevkov ,ale len jeden a nesedim tu cele dni a nevediem hlboke uvahy o zvukoch. Chcel som len pocut jednoduche odpovede na jednoduche otazky typu:  Mozem ocakavat kvalitny nastroj ? Ano / Nie atd. Tym , ze chcem kopiu fender telecaster som nemyslel , ze chcem aj jeho presny zvuk... ale ak tam chcem mat hmatnik s rozmerom 184 mm tak ho v takomto rozmere aj budem mat urobeny.

Samozrejme nic v zlom, len som ocakaval trochu inu formu odpovede a nie preteky kto mi to tu viac natrie v tom aky velky odbornik na slovo vzaty v tomto obore je.

neber to v zlom, ani konfrontacne... len mi to prislo take zvlastne... das otazku, ze by si chcel od Igora gitaru, ale zabijes to podotazkami typu - "bude to dobre ? nepokazi sa to ? neskruti sa to ? ... ... " preboha preco by sa to malo pokazit alobo skrutit ? to ma Igor taku zlu povest ? tak ako si potom prisiel na to, ze chce teda od neho gitaru ?

to dalsie o zvuku uz nebolo ani tak Tebe ale vseobecna uvaha o veci, ktora sa tu casto riesieva...
Zaznamenané
Syd
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105


Astronomy Domine


« Odpoveď #399 kedy: 30. Apríl , 2008, 22:10:28 »

mam od Igora dva kusy a som velmi spokojny!
Zaznamenané

Lime and limpid green, a second scene
A fight between the blue you once knew.
Floating down, the sound resounds
Around the icy waters underground.
Jupiter and Saturn, Oberon, Miranda and Titania.
Neptune, Titan, Stars can frighten.
Blinding signs flap
Flicker, flicker, flicker blam. Pow, po
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #400 kedy: 30. Apríl , 2008, 22:13:01 »

mam od Igora dva kusy a som velmi spokojny!

napis blizsie info ake  Žmurk
Zaznamenané

o-yep sro
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #401 kedy: 02. Máj , 2008, 12:44:52 »

ad:thrice
Dohodni sa s igorom. Až dokončí svoj tele, choď ten telecaster opáčiť.
« Posledná zmena: 03. Máj , 2008, 14:41:54 od lubochlast » Zaznamenané

Syd
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105


Astronomy Domine


« Odpoveď #402 kedy: 06. Máj , 2008, 19:38:39 »

RIC330 a RIC360 trosku modifikikovane


* RIC330.jpg (32.78 KB, 314x235 - prehliadnuté 530 krát.)
Zaznamenané

Lime and limpid green, a second scene
A fight between the blue you once knew.
Floating down, the sound resounds
Around the icy waters underground.
Jupiter and Saturn, Oberon, Miranda and Titania.
Neptune, Titan, Stars can frighten.
Blinding signs flap
Flicker, flicker, flicker blam. Pow, po
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #403 kedy: 07. Máj , 2008, 10:07:08 »

RIC330 a RIC360 trosku modifikikovane

Mas viac fotiek? Su to kopie alebo su tam aj nejake vylepsenia? Popis to trosku.
Zaznamenané
Syd
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105


Astronomy Domine


« Odpoveď #404 kedy: 07. Máj , 2008, 20:13:05 »

jedna je celojavor  frezovany tak ako original s kopiami RIC snimacov a druha je sendvic javor jasen javor s RMPicks AlnicoII, obe nemaju zaves strun (R original som nezohnal) ale struny cez telo..asi tak
Zaznamenané

Lime and limpid green, a second scene
A fight between the blue you once knew.
Floating down, the sound resounds
Around the icy waters underground.
Jupiter and Saturn, Oberon, Miranda and Titania.
Neptune, Titan, Stars can frighten.
Blinding signs flap
Flicker, flicker, flicker blam. Pow, po
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 23 otázok.