Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
09. Jún , 2024, 12:33:29
Strán: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 102 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater  (Prečítané 363477 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #795 kedy: 27. Apríl , 2011, 18:24:15 »

mne sa paci viac minemann resp sedi mi mozno viac ako osobnost, mangini je zas uplne ze sialeny a vyzera ze sa rad utrhne a preziva to uplne, coz je tiez velke plus..  tak som zvedavy teda aj ja ze co a ako
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #796 kedy: 27. Apríl , 2011, 18:49:38 »

mne sa paci viac minemann resp sedi mi mozno viac ako osobnost, mangini je zas uplne ze sialeny a vyzera ze sa rad utrhne a preziva to uplne, coz je tiez velke plus..  tak som zvedavy teda aj ja ze co a ako

Dopozeral som to cele a uplne jasni vitazi su Minnemann a Mangini, sialenci obaja.

Tipujem ze "vyhra" Mangini.
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2011, 18:51:00 od Semish » Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #797 kedy: 27. Apríl , 2011, 18:59:28 »

Minnemann vs. Mangini bude finálne rozhodovanie podľa mňa...sú tam zatiaľ najvác :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #798 kedy: 27. Apríl , 2011, 19:36:19 »

musim povedat, ze mna tieto auditions, nech to posobi ako chce vtiahli spat a znovu po x rokoch zacinam javit zaujem o Dream. Minemann a Mangini ich totalne zvalcovali, velmi sa tesim na novu vec, nech tam bude ktokolvek z tychto dvoch  Som metlak
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #799 kedy: 27. Apríl , 2011, 19:49:24 »

dobry napad spravit tieto videa. konecne reality show kde sa ukazuje ako niekto naozaj nieco vie Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #800 kedy: 27. Apríl , 2011, 19:53:58 »

musim povedat, ze mna tieto auditions, nech to posobi ako chce vtiahli spat a znovu po x rokoch zacinam javit zaujem o Dream. Minemann a Mangini ich totalne zvalcovali, velmi sa tesim na novu vec, nech tam bude ktokolvek z tychto dvoch  Som metlak

mne to pride pomerne trapne takto "hladat" bubenika, ale zase celkom dobra podivana aj pre nefanusika musim uznat... posledni traja sa mi lubili, ten suslavy, ten rakusan prednim no a ten posledny uplny vitaz vdaka vizulu :) mangini tam bol ? ci to v nejakom inom videu ?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #801 kedy: 27. Apríl , 2011, 19:58:25 »

hlavne treba pripomenut ze DT ma byt na benatskej noci ci jak sa to vola ten cesky festak, takze si mozete rovno kuknut noveho bicmana v akcii  :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #802 kedy: 27. Apríl , 2011, 19:59:03 »

mne to pride pomerne trapne takto "hladat" bubenika, ale zase celkom dobra podivana aj pre nefanusika musim uznat... posledni traja sa mi lubili, ten suslavy, ten rakusan prednim no a ten posledny uplny vitaz vdaka vizulu :) mangini tam bol ? ci to v nejakom inom videu ?

mangini bol v tom prvom videu.. separeee sam
Zaznamenané

tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #803 kedy: 27. Apríl , 2011, 20:00:00 »

mne to pride pomerne trapne takto "hladat" bubenika, ale zase celkom dobra podivana aj pre nefanusika musim uznat... posledni traja sa mi lubili, ten suslavy, ten rakusan prednim no a ten posledny uplny vitaz vdaka vizulu :) mangini tam bol ? ci to v nejakom inom videu ?
mangini je v ep 1
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #804 kedy: 27. Apríl , 2011, 20:14:00 »

pre mna z tych dvoch casti marco minnemann

edit: a ten rakusak sa mi tiez lubil
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2011, 20:15:21 od styrioci » Zaznamenané
bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #805 kedy: 27. Apríl , 2011, 20:15:09 »

minneman je jediný, kdo by mohl Manginiho ohrozit  Som metlak Moc z těch jamů neukazovali, ale některé riffy vypadali chutně. kua to eště na tu benátsku snad aj pojedu  :)
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #806 kedy: 27. Apríl , 2011, 20:47:59 »

pre mna z tych dvoch casti marco minnemann

edit: a ten rakusak sa mi tiez lubil

Rakusan Thomas Lang mal v Bratislave pred par rokmi workshop, to bola cista brutalita, to nie je clovek, ale chobotnica co dokaze hrat kazdou koncatinou nieco uplne ine.

Mozno bude niekto poznat aj rakuskeho gitaristu Konrada Schrenka, s tym Thomas hraval tiez a nahrali dost dobru muziku. Tiez robili dobre show ako napr. komplet Joe's garage od Zappu nazivo a take zveriny.
« Posledná zmena: 27. Apríl , 2011, 20:48:56 od Semish » Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #807 kedy: 28. Apríl , 2011, 00:54:18 »

tak v podstate uz neni co tipovat, podla vyjadreni na MP fore, manginiho videli v studiu :D takze mal by to byt on :) aj ked osobne by som chcel minemanna, kvoli jeho feelingu, uvolnenosti, kreativite atd...
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #808 kedy: 28. Apríl , 2011, 07:05:39 »

inak chlapci z DT mi pridu jak nesvojpravni trochu.. najprv povedia ze hladaju bubenika a nie kopiu portnoya a potom ked Lang zadeli trochu po svojom nejaku pasaz tak rudess povie ze nooo , vies my hladame bubenika lebo mame urcitu formu a nasi fanusikovia nas poznaju takto a hladame niekoho kto to zabucha presne .. WTF  Bavím sa skvele
Zaznamenané

bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #809 kedy: 28. Apríl , 2011, 09:06:06 »

inak chlapci z DT mi pridu jak nesvojpravni trochu.. najprv povedia ze hladaju bubenika a nie kopiu portnoya a potom ked Lang zadeli trochu po svojom nejaku pasaz tak rudess povie ze nooo , vies my hladame bubenika lebo mame urcitu formu a nasi fanusikovia nas poznaju takto a hladame niekoho kto to zabucha presne .. WTF  Bavím sa skvele
Aj Donati sa tam snazil o revoltu :) Spis me prislo, ze by meli hledat noveho zpevaka  Bavím sa skvele
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
Strán: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 102 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 21 otázok.