Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Október , 2024, 23:25:30
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 230 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: na pivo v BA!  (Prečítané 663335 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #360 kedy: 19. December , 2007, 11:14:57 »

si robíš srandu? 24.XII. v noci GPC???  do vtedy nič nestihneme?

Nerobím. Aj keď nebude GPC pivo a nebudem moc unavený, niekde by som išiel 24. na pivo, ak pôjde nejaká banda..

21., 22., 23. mám vianočné akcie, tak tam pivo nestíham. Akurát 22. si pôjdem pred akciou mrknúť koncert Sign. Žmurk


Všetkých z fóra ale pozývam na akciu 23.12. , ktorú tam pripravujem, je to už malá tradícia (asi 5 rok), v Mlyne bude session, pohrá asi 4-5 zoskupení + jamovačka, medzi nimi hodne ľudí aj odtiaľto z fóra.  Takže ktokoľvek, kto bude mať chuť, nech sa zastaví, začína sa pred 9, končí neviemkedy nad ránom.. :)   Na zdravie!
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #361 kedy: 19. December , 2007, 11:57:16 »

Nerobím. Aj keď nebude GPC pivo a nebudem moc unavený, niekde by som išiel 24. na pivo, ak pôjde nejaká banda..

21., 22., 23. mám vianočné akcie, tak tam pivo nestíham. Akurát 22. si pôjdem pred akciou mrknúť koncert Sign. Žmurk


Všetkých z fóra ale pozývam na akciu 23.12. , ktorú tam pripravujem, je to už malá tradícia (asi 5 rok), v Mlyne bude session, pohrá asi 4-5 zoskupení + jamovačka, medzi nimi hodne ľudí aj odtiaľto z fóra.  Takže ktokoľvek, kto bude mať chuť, nech sa zastaví, začína sa pred 9, končí neviemkedy nad ránom.. :)   Na zdravie!
24 môžeš ich večer akurát tak na polnočnú omšu, ešte som nevidel krčmu na štedrý večer otvorenú dlhšie oko do 16-tej  Som frajer
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #362 kedy: 19. December , 2007, 11:58:40 »

pome byt konstruktivny. komu vyhovuje tento piatok po 20.00 ?
ja by som prišiel akle trochu neskôr, lebo to budem mať piciu šnúru, budem chlastať ešte na dvoch miestach a možno by som to i stihol o 20-tej. Kde?
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #363 kedy: 19. December , 2007, 12:09:12 »

neviem - dajte miesto. Bastion nie, tam v piatok nieco bude hrat...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #364 kedy: 19. December , 2007, 12:24:47 »

24 môžeš ich večer akurát tak na polnočnú omšu, ešte som nevidel krčmu na štedrý večer otvorenú dlhšie oko do 16-tej  Som frajer

Ešte raz ti to zopakujem, asi si nečítal moju odpoveď. Už bývajú na štedrý večer v neskorších hodinách niektoré krčmy otvorené. Žmurk
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #365 kedy: 19. December , 2007, 12:35:15 »

Ak to s tým chlastaním na Štedrý deň myslíte vážne, tak to bude bezo mňa. Ale piatok 21. znie fajn.
Zaznamenané

Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #366 kedy: 19. December , 2007, 13:22:41 »

Akurát 22. si pôjdem pred akciou mrknúť koncert Sign. Žmurk

Všetkých z fóra ale pozývam na akciu 23.12. , ktorú tam pripravujem, je to už malá tradícia (asi 5 rok), v Mlyne bude session, pohrá asi 4-5 zoskupení + jamovačka, medzi nimi hodne ľudí aj odtiaľto z fóra.  Takže ktokoľvek, kto bude mať chuť, nech sa zastaví, začína sa pred 9, končí neviemkedy nad ránom.. :)   Na zdravie!

dve otazky .... kde konce4rtuju sign , a kde je ten mlyn kde ma byt ta akcoska ?
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #367 kedy: 19. December , 2007, 13:23:49 »

24 môžeš ich večer akurát tak na polnočnú omšu, ešte som nevidel krčmu na štedrý večer otvorenú dlhšie oko do 16-tej  Som frajer

huh ty asi nepoznas puerto v petrzalke co ? to je otvorene snad vzdy :-D aj na vianoce vecer sme ta chlemtaly posledne asi od siedmej vecera .
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #368 kedy: 19. December , 2007, 13:48:50 »

kde je to puerto? ja som z Petrzky, taka stabilna krcma by bodla Žmurk
Zaznamenané
Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #369 kedy: 19. December , 2007, 13:57:13 »

hehe do puerta vacsinou len v pripade nudze :-) inac je to na topolcianskej na terase ... ale ja mam rad meadows na budatinskej pri tescu ... maju tam dobru pizzu
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
Dugo
Hosť
« Odpoveď #370 kedy: 19. December , 2007, 14:01:13 »

 ha ha ha chcel som napisat tuto krcmicku ale bal som sa ze to nikto nebude poznat... my tam chodime na pivo s kamosmi uz asi 4 roky kazde vianoce... uz je to tradicia... jak dozereme, zavolame si a ideme tam, lebo to mame uplne blizko domov.. inokedy cez rok tam nechodime vobec
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #371 kedy: 19. December , 2007, 14:04:11 »

vsak dobre, ale nesnazime sa najst spolocnu normalnu krcmu na piatok ? kto neobsedi doma, nech chodi po krcmach aj na Stedry Vecer, ale nemam pocit, ze toto sme chceli teraz dohadovat...
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #372 kedy: 19. December , 2007, 14:08:02 »

Keď ťa nebaví Bastion, tak zopár klasických GPC pív bolo aj v Smíchovskej perle (Mariánska) a v Plzeňskom dvore (pri Mamutovi). Čo tak sa vrátiť na jedno z miest činu?
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #373 kedy: 19. December , 2007, 14:16:19 »

dve otazky .... kde konce4rtuju sign , a kde je ten mlyn kde ma byt ta akcoska ?

Mlyn je za budovou výstaviska na Prievozskej, hneď za diskotékou Doppler. Akcia bude 23.12., mnohí budú prekvapení asi, kto si tam aj okrem iných zahrá. Legenda slovenského pubového rockového revivalového hrania, chodili sme na nich mladí do rockpopjazzu a umelky. Žmurk

Rastis - dúfam, že prídeš. Žmurk  Dá sa tam aj pokecať vo vedľajšej miestnosti, aj zabaviť sa na muzike, prípadne aj zajamovať..

V piatok nemôžem..
« Posledná zmena: 19. December , 2007, 14:17:01 od Pitu » Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #374 kedy: 19. December , 2007, 14:32:24 »

Mlyn je za budovou výstaviska na Prievozskej, hneď za diskotékou Doppler. Akcia bude 23.12., mnohí budú prekvapení asi, kto si tam aj okrem iných zahrá. Legenda slovenského pubového rockového revivalového hrania, chodili sme na nich mladí do rockpopjazzu a umelky. Žmurk

Rastis - dúfam, že prídeš. Žmurk  Dá sa tam aj pokecať vo vedľajšej miestnosti, aj zabaviť sa na muzike, prípadne aj zajamovať..

V piatok nemôžem..

ak si tam mozem zahrat tak dojdem  :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 230 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.326 sekund, 21 otázok.