Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Jún , 2024, 04:11:45
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako na PayPal???  (Prečítané 121471 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #285 kedy: 19. Marec , 2012, 17:44:33 »

funguje vam platenie cez paypal? dobil som si z bankoveho uctu paypal ucet, pri posielani prachov na iny paypal ucet to padlo a odvtedy neviem poslat prachy. bud mi napise, ze moja predchadzajuca transakcia nemohla byt ukoncena a mam si checknut maily tak v priebehu 30min, ze by som mal dostat potvdenie o (ne)prejdeni platby, ale nic mi neprislo. alebo mi vyflusne pri potvrdzovani platby zltu hlasku, ze add funds, pritom mi tam svietia na paypal ucte prachy  ?§!.
« Posledná zmena: 19. Marec , 2012, 17:44:58 od styrioci » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #286 kedy: 19. Marec , 2012, 17:52:18 »

Neplatil som teraz v poslednom case nic, ale celkovo co pocuvam, tak Paypal robi teraz podobne problemy mnohym ludom.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #287 kedy: 20. Marec , 2012, 08:29:14 »

dnes mi platba presla. aj sa mi zrejme kvoli tomu pokusali dovolat, mal som neprijaty hovor z nejakeho ich customer service cisla. stale je to rychlejsie jak prevod z uctu na ucet, ale som tak ratal  s tym, ze prachy prevediem uz vcera  Nechajte ma vydýchať ?§!.
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #288 kedy: 20. Marec , 2012, 09:34:32 »

Naco potrebujes prevadzat peniaze priamo na svoj PayPal účet? Ja to mam tak, že to mam prelinkovane so svojim uctom v banke, v podstate mam na PayPal ten zostatok, ktory mam na učte, ale na PayPal stranke mi ukazuje 0, čo ale pri plateni nerobi problem. Či ušlo mi niečo?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #289 kedy: 20. Marec , 2012, 09:45:54 »

ja mam nalinkovanu kartu, na ktorej mam limit nizsi ako som potreboval poslat. prevod by mi zabral dva dni. keby som posielal z karty po castiach, tak by mi stahovalo poplatok, ked mas prachy na pyapal ucte, tak to mas bez poplatku. a paypal spustil novu sluzbu posielanie prachov z bankoveho uctu priamo na paypal ucet behom par minut, cize som si to aspon vyskusal Beeee
« Posledná zmena: 20. Marec , 2012, 09:54:04 od styrioci » Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #290 kedy: 20. Marec , 2012, 09:48:30 »

Uz rozumiem, mne limit vzdy staci, na PP mam zostatok 0 a ked platim, tak mi to jednoducho automaticky strhne z učtu.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #291 kedy: 20. Marec , 2012, 09:50:33 »

ja mam nalinkovanu kartu, na ktorej mam limit nizsi ako som potreboval poslat.

Staci sa inak aj dohodnut s bankou a Ti jednorazovo navysia limit.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #292 kedy: 20. Marec , 2012, 09:52:45 »

Hej, stačí zavolat. Ja mam VUBku a tam na bezplatnej linke ti zvysia limit trebars na dve hodiny. Trva to len par minut.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #293 kedy: 20. Marec , 2012, 09:56:31 »

Staci sa inak aj dohodnut s bankou a Ti jednorazovo navysia limit.
a naco ked viem dobijat paypal ucet priamo zo svojho uctu?  a znova je tu ta nevyhoda oproti prachom na paypal ucte - paypal fee. ja som to potreboval poslat bez poplatku
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #294 kedy: 20. Marec , 2012, 09:58:39 »

ja mam nalinkovanu kartu, na ktorej mam limit nizsi ako som potreboval poslat. prevod by mi zabral dva dni. keby som posielal z karty po castiach, tak by mi stahovalo poplatok, ked mas prachy na pyapal ucte, tak to mas bez poplatku. a paypal spustil novu sluzbu posielanie prachov z uctu priamo na paypal ucet behom par minut, cize som si to aspon vyskusal Beeee

akosi som sa stratil v tom tvojom poste. ak posielas cez PP, peniaze ti automaticky taha z nalinkovaneho uctu, ziadne cakanie, ani dodatocne poplatky. aka je teda vyhoda prekopirovat si $$ na paypal ucet predtym ako to posles. dufam, ze som ta spravne pochopil teda.

Ja som prave vcera inak rusil svoj stary paypal ucet, ktory som si zakladal nejakych 5r dozadu a odvtedy ani nepouzil, ked som ho otvoril, pozeralo tam na mna 180 USD, velmi prijemne prekvapenie; ale k veci.
Poslal som si tu sumu hned na druhy PP ucet co mam a ani pri jednej moznosti zaslania, teda Goods, alebo Gift to odomna nechcelo strhnut poplatok, ktory si standardne pyta. Poslal som sumu xy, ktora mi aj odisla z pp uctu, a rovnako aj prisla, samozrejme v plnej vyske. Niekedy mam v tom naozaj salat
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #295 kedy: 20. Marec , 2012, 10:03:36 »

Este raz..mam nalinkovanu kartu - pri chargovani z karty sa plati poplatok.

pri plateni z paypal balance alebo pri chargovani z uctu je to free

paypal ma novu sluzbu dobijanie paypal balance z bankoveho uctu for free a rychlo

https://www.paypal.com/sk/cgi-bin/webscr?cmd=_display-fees
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #296 kedy: 20. Marec , 2012, 10:18:04 »

Este raz..mam nalinkovanu kartu - pri chargovani z karty sa plati poplatok.

pri plateni z paypal balance alebo pri chargovani z uctu je to free

paypal ma novu sluzbu dobijanie paypal balance z bankoveho uctu for free a rychlo

https://www.paypal.com/sk/cgi-bin/webscr?cmd=_display-fees

ok, to mi je vsetko jasne  -  ale aky je v konecnom dosledku rozdiel medzi platenim, alebo ako si napisal ty chargovanim z uctu (ked je to samozrejme free a hned) a dobijanim pp balance z rovnakeho uctu. ved je to zbytocne o jeden krok zdlhavejsie. ved je nakoniec jedno, ci vec zaplatis priamo z utcu (cez pp) alebo si najprv presunies danu sumu a az potom zaplatis. zbytocne jeden krok naviac, ktory ta prva moznost urobi automaticky za teba. ci stale tomu nerozumiem?
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #297 kedy: 20. Marec , 2012, 10:21:23 »

Ved pise, ze ked to strhne z nalikovaneho uctu, tak je tam poplatok.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #298 kedy: 20. Marec , 2012, 10:25:17 »

ok, to mi je vsetko jasne  -  ale aky je v konecnom dosledku rozdiel medzi platenim, alebo ako si napisal ty chargovanim z uctu (ked je to samozrejme free a hned) a dobijanim pp balance z rovnakeho uctu. ved je to zbytocne o jeden krok zdlhavejsie. ved je nakoniec jedno, ci vec zaplatis priamo z utcu (cez pp) alebo si najprv presunies danu sumu a az potom zaplatis. zbytocne jeden krok naviac, ktory ta prva moznost urobi automaticky za teba. ci stale tomu nerozumiem?
ja nemam nalinkovany ucet, ale kartu a tam je ten rozdiel
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #299 kedy: 20. Marec , 2012, 10:38:20 »

Ved pise, ze ked to strhne z nalikovaneho uctu, tak je tam poplatok.

blbost, tam aspon co ja viem sa samozrejme nic neplati. ved by to bolo proti logike paypalu. pokial viem, strhava to len ak chargujes nalinkovanu kartu, nie ucet. to ako keby ta chargovali v banke za vklad prachov - bolo by to chore, kedze nemas moc moznosti ako fyzicky vlozit peniaze na ucet
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.