Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
06. Jún , 2024, 16:58:26
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitary/shop BACH??  (Prečítané 107118 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #105 kedy: 02. Apríl , 2007, 22:15:40 »

Aky "Cesky obchodnici si robia aku prcu a z koho ? Kto je to "z nas" ? Taketo vseobecne poznamky su k nicomu. Mena, fakty prosim.
Ja a (mozno par dalsich) som len chcel vediet kto nam to jam session bol, ci tstoval gitary a a ci sa mu cche napisat par slov ci uz pozitivnych alebo negativnych ale o konkretnych gitarach.

Sorry, ale neznasam nacionalizmus a taketo poznamky nim dost zavanaju.
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #106 kedy: 02. Apríl , 2007, 22:56:58 »

cutaj asi myslel celu tuto debatu o gitarach BaCH.
Vela prispevkov je dodatocne editovanych, tak treba brat vsetko s rezervou a nerobit unahlene zavery.
Vcelku chapem obidve strany. Vzniklo jedno velke nedorozumenie..

cutaj: mozes mi vysvetlit ako si z nas robia cesky obchodnici prcu??
pridi niekedy do Trencina si vyskusat BaCHy a potom sem napis aky mas z tych gitar pocit.
Pracujem v hudobninach a mame v predajni 12 gitar a 5 basgitar BaCH ktokolvek moze prist vyskusat a vyjadrit sa.
M.M.Belka bol ochotny priviezt plne auto gitar z ktorych som mohol vyberat a mal som na to dva dni!!! a aj vdaka nemu sa v TN uskutocnil verejny test a Jamsession s gitarami BaCH..

..maloktory zastupca firmy je ochotny nieco podobne spravit.
a tie gitary naozaj stoja za vyskusanie..
Zaznamenané

FALLGRAPP
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #107 kedy: 03. Apríl , 2007, 00:26:19 »

kolaborant !     :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #108 kedy: 03. Apríl , 2007, 06:33:23 »

kolaborant !     :)
to myslis mna???
Zaznamenané

FALLGRAPP
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #109 kedy: 03. Apríl , 2007, 09:02:10 »

Mates- mate stranku?
Zaznamenané
cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #110 kedy: 03. Apríl , 2007, 14:12:03 »

precital som si clanok od p. Frantiska Nagela a reagoval som na tuto skutocnost, preco take zavadzanie ? je mi jedno ako tie gitary hraju - ucite dobre , ale preco s Cesi hanbia za vyrobu z Koreje ? Huh! vsak urcite polovica svetovej produkcie pochadza z Korey a Ciny , ak by sa to komplet vyrabalo v Cechach , kto by to vyrabal ? akurat majstri napr. z Ukrajiny ...
dufam ze som tymto nepovedal nic zle len to aka je skutocnos . Myslim ze treba hovorit pravdu - aspon tak nas to ucili...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #111 kedy: 03. Apríl , 2007, 20:50:12 »

bavite sa o takych kravinach že skutočne .....najmite si pravnikov...bodaj by ste tak hrali ako mudrovali
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #112 kedy: 03. Apríl , 2007, 21:11:13 »

chlapci rozoberate take nezmysli bodaj by ste tak hrali ako mudrujete a chytate za slovo ako pravnici.Gitara sa ti pači alebo nie nekecam o niečom na čo som nehral
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #113 kedy: 03. Apríl , 2007, 21:22:09 »

ujo jolana:  su este vo vyrobe..

cutaj: S M.M.Belkom som sa stretol viackrat osobne a gitary BaCH mi nikdy neprezentoval ako vyrobene v CR. BaCH je ceska firma s tovarnou v Korei. Doslo asi k nepochopeniu pri stretnuti p.Nagela s Milosom Belkom. Podla mna v tom nie je nic viac, ved keby si ceska firma otvorila v CR tovaren na gitary, tak by tie gitary museli byt urcite drahsie a urcite by sa o tom vedelo minimalne tak ako o hand made vyrobcoch gitar. Cize tvrdit, ze gitary sa vyrabaju v ceskej fabrike je uplne priehladna blbost (Jolana je kapitola sama o sebe..)

to joe: 17nastrojov mame v predajni... ja viem o com tu hovorim..
Zaznamenané

FALLGRAPP
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #114 kedy: 03. Apríl , 2007, 21:49:52 »

kolaborant !     :)
to myslis mna???
mám taký dojem že si prednedávnom napísal že ma zaradzuješ do kategórie ľudí ktorých príspevky nemá pre Teba zmysel čítat... Tak nechápem....
...
Príde mi trochu divné že tu nie sú názory ľudí, ktorí boli na tom jame... Neviem čo si mám o tom myslieť... A nechcem predčasne vychádzať s nejakými hypotézami :)
...
Inak videl som výrobok firmy BACH na jednej predajni jak som behal po obchodoch. Stála cca 9000Sk. Bolo mi trochu divné že tam mali Epiphone za cca 8000Sk. Je to možné? Alebo to bol komis? Alebo som zle videl cenu :)
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #115 kedy: 03. Apríl , 2007, 22:02:36 »


mám taký dojem že si prednedávnom napísal že ma zaradzuješ do kategórie ľudí ktorých príspevky nemá pre Teba zmysel čítat... Tak nechápem....

...
Príde mi trochu divné že tu nie sú názory ľudí, ktorí boli na tom jame... Neviem čo si mám o tom myslieť... A nechcem predčasne vychádzať s nejakými hypotézami :)
...
Inak videl som výrobok firmy BACH na jednej predajni jak som behal po obchodoch. Stála cca 9000Sk. Bolo mi trochu divné že tam mali Epiphone za cca 8000Sk. Je to možné? Alebo to bol komis? Alebo som zle videl cenu :)


..tato tema je vynimkou.. Žmurk

..to ze nenapisali svoje nazory je ich vec. (Inac ja som na tom jamme bol a moj nazor tu je..) A kludne pod von s predcasnymi hypotezami Žmurk

..za tu cenu sa u nas predava novy LP napr. takyto:
http://www.bachmusik.com/system/pictures/products/prod_881_1174755649.jpg

« Posledná zmena: 03. Apríl , 2007, 22:03:38 od MaTeS » Zaznamenané

FALLGRAPP
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #116 kedy: 03. Apríl , 2007, 22:18:34 »

Hentá bol tiež nejaký LP, nejak podobne to vyzeralo. Ale chlapík mal na kráme len jeden kus zo značky.
Dobre, nechcel som teda vychádzať s predčasnými závermi, ale keď si to praješ :)
Myslím si, že ľudia z jamu boli z gitár natľko očarený, že ich obdiv a údiv ku gitarám prekročil ich maximálnu povolenú hranicu (pretiekli) čo  sa negatívne prejavilo na tom, že im zmeraveli prsty. A teraz nám nemôžu napísať svoju mienku :)
Ešte jedna otázočka, ako dlhú dobu už máte tie gitary na obchode?
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #117 kedy: 04. Apríl , 2007, 06:21:02 »

od stvrtku 29.3.2007   ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

FALLGRAPP
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #118 kedy: 04. Apríl , 2007, 07:42:59 »

Nedávno sa u mňa stavil Rudy so svojím Bachom.Gitara vyzerá výborne,lak je veľmi slušný.Krk je trochu tenší oproti origošu.Hrá sa na tom dobre,zvuk bol mierne tenší a  plechovejší-tam by som si hneď vymenil snímače.Inak v danej cenovej triede pohoda.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #119 kedy: 04. Apríl , 2007, 12:19:56 »

takze v podstate dalsia z mnohych gitar, kde po kupe treba este investovat do HW a snimacov a bude hrat fajn..
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.