Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Jún , 2024, 12:12:27
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 1970 Hiwatt DR103 (Custom 100)  (Prečítané 21584 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #60 kedy: 22. September , 2008, 11:35:40 »

Progy ty mas na tej fotke normalne tzv. americky usmev t.j. na dva prsty   ha ha ha
ale kazdopadne gratulujem... co ta vysla ta nova masina ak sa smiem spytat?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #61 kedy: 22. September , 2008, 11:53:19 »

vcera sme s branom a zakkym poskusali opat v bunkry nejake plesnivosti, brano ma uz davnejsie lakal na vyskusanie jeho 100 w hiwattu. kedze chystam clanok o mojej basovej bedni, tak ma samozrejme zaujimalo, ako sa na nej bude spravat viacero druhov zosilnovacov s mojim jazz bassom.
stara 50ka ktoru sme pradavno skusali ma zaujala svojou surovostou, ale na basu tej hlave chybal headroom. tak sme so zakkym dotrepali perinak a vyskusali 100 ku hiwatt a moj fender bassman. hlasitost je cez 8 reprakov skutocne dost vysoka, no k spokojnosti chybal opat headroom. mal som dojem, ze hiwatt zacal kreslit skor ako moj bassman, 200w model musi byt velmi pouzitelna zalezitost a spriadame uz vselijake plany  ha ha ha
prekvapili ma ale dve veci - 50 ku som si pametal ako surovy urevany aparat, no tato 100ka vedela byt nielen surova, ale aj velmi prijemna na prstove hranie a velmi ostra pri trsatku. mal som z neho omnoho univerzalnejsi dojem ako z mojho bassmanu. druha vec co ma prekvapila bolo porovnanie pomyselnej ostrosti, v tomto porovnani mi vysiel ako ostrejsi aparat bassman.
pri hlasitosti ked bol este zvuk cisty bol ale hiwatt velmi prijemne hratelny aparat pre basu, ci uz pri hrani prstami alebo trsatkom. vo chvilach ked zacal hiwatt skreslovat to uz velmi pouzitelne nebolo, hlavne nie pri rychlejsom trsatku, vtedy sa spodky zacali dost zlievat.
pre porovnanie sme este zapojili hiwatt bednu. rozdiel oproti 8x10 bol citelny, bola viac urevana, posobila sice urevanejsim dojmom, spodky sa ani pri skresleni tolko nezlievali, ale na basu to uz bolo prilis gitarove.
ostal som prijemne prekvapeny ako sa aparat spraval, rozhodne by stalo za to vyskusat 200ku a popripade si ju aj zaobstarat. o bedni bude viac v clanku, akurat napisem len to ze ma z nej boli chrbat a svojou plochou dokaze urobit velmi dobru robotu v porovnani s mensimi bednami.
Zaznamenané

o-yep sro
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #62 kedy: 22. September , 2008, 12:11:37 »


meander a progrocker  Som frajer
http://ftp.solcansky.com/hiwattisti.jpg full size
americky prezident brano a minister obrany predstavuju novu zbran hromadneho ničenia švabov
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #63 kedy: 22. September , 2008, 12:18:19 »

americky prezident brano a minister obrany predstavuju novu zbran hromadneho ničenia švabov

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #64 kedy: 22. September , 2008, 12:21:03 »

Progi, ten druhý má v nohaviciach zboku vypchávky, alebo to má kôli väčším basom vo zvuku ?  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #65 kedy: 22. September , 2008, 12:50:48 »

Pekna zostava, ladite s tymi Hiwattmi.  :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #66 kedy: 22. September , 2008, 14:17:58 »

Progi, ten druhý má v nohaviciach zboku vypchávky, alebo to má kôli väčším basom vo zvuku ?  ha ha ha Na zdravie!

 Bavím sa skvele Neviem, mna sa nepytaj.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #67 kedy: 22. September , 2008, 14:33:11 »

Pekna zostava, ladite s tymi Hiwattmi.  :)

Ja sa sam na tej fotke rehocem.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #68 kedy: 24. Jún , 2009, 14:56:08 »

Kedze mi uz dlho nepribudol nejaky amp alebo bedna, tak som nevydrzal a na natlak Roberta som povolil a kupujem si tuto staru 200w Sound City bednu zo zaciatku 70tych rokov, kde su stare Fane repraky ake sa davali aj do Hiwatt bedni, takze budem mat fullstack a dobru bazu na Hiwatt 200ku, ktory si casom tiez zadovazim. Bavím sa skvele





* BUp0IQCGkKGrHgoOKjkEjlLm8SUBKOjnZcGIw_1.JPG (28.17 KB, 400x360 - prehliadnuté 426 krát.)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #69 kedy: 24. Jún , 2009, 15:00:06 »

hrozne cosi  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #70 kedy: 24. Jún , 2009, 15:00:40 »

hrozne cosi  Bavím sa skvele

Co sa budem srat. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #71 kedy: 24. Jún , 2009, 15:02:15 »

s tym uz mozes zahrat aj anglickej kralovnej ked sem pride  ha ha ha
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #72 kedy: 24. Jún , 2009, 15:07:43 »

mrkni potom dnu, ci tam nejaky hipisak nenechal nejaku ganju este z poctivych 60tych  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #73 kedy: 24. Jún , 2009, 15:13:04 »

ta bedna je perfektna, gratulacie

 Na zdravie!
« Posledná zmena: 24. Jún , 2009, 15:15:15 od joey » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #74 kedy: 24. Jún , 2009, 15:15:28 »


a rozmerovo nebude o cosi vacsia jak ta hiwatt bedna?

Neviem presne, myslim ze plus minus podobne, mozno o chlp vyssia. Bude ked tak hore, pripadne jednu necham v skusobni a jednu na hranie doma, podla potreby.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 23 otázok.