Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. Jún , 2024, 02:59:13
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: AETHER-ON koncerty  (Prečítané 35734 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #90 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:36:03 »

no podla mna je bastion dost vychyreny klub!a neni az tak lahke sa tam dostat...4 akordove veci?ale uz mi prosim ta povedz ktore aby sme vedeli Bavím sa skvele lenny kravitz him foo fighters queen to su zle veci?zahra kazdy ako si predtym pisal?zahra ale kolko kapiel ich zahra a hlavne zaspieva dobre?neni kazdy rocker ako vy a nam sa pacia aj taketo veci a myslim si ze ludom tiez...
Zaznamenané

AETHERON.SK
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #91 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:36:09 »

ja neviem o nejakych speci podmienkach v Bastione... je mozne, ze ked tam hra jedna kapela na kolecka covery, tak ma felegy nejake poziadavky... my sme tam hrali asi 6x dvojkoncert s inou kapelou a vzdy sme zahrali bezny setup, este sme si mohli do istej miery aj sami urcit, kedy je najlepsie zacat...
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #92 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:39:49 »

ja by som hral radsej 2x za mesiac Bastion, ako 4x za mesiac Hlavu 22 Zdravíčko
neni to ale cesta spat prisposobovat a odznova nacvicovat repertoar koli tomu aby som mohol hrat v bastione?....ja by som tam hral strasne rad pretoze urcite je to najvacsi hudobny podnik v blave ale za tychto podmienoik to ma skor si myslim opacny efekt na vyvoj kapely ktora nechce skoncit len ako cover band(tym nehovorim o nasej kapele ale vo vseobecnosti)....tym nehovorim ze by som tam nechcel hrat
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #93 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:40:58 »

ako som uz pisal...
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #94 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:41:57 »

my sme mali presny cas kedy mame zacat a cim mame zacat ale nevadilo nam to!povodne sme chceli zacat wickermanom od maidenov Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..
« Posledná zmena: 20. Apríl , 2008, 10:45:25 od heart in fingers » Zaznamenané

AETHERON.SK
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #95 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:54:38 »

my sme mali presny cas kedy mame zacat a cim mame zacat ale nevadilo nam to!povodne sme chceli zacat wickermanom od maidenov Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..
no podobne praktiky sa tusim pouzivali za komousov ked prikazovali co maju hrat....
co ste hrali od helloweenu?
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #96 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:56:20 »

ale zasa to chapem dali by sme na zaciatku nejaku tvrdarnu a vsetci by usli tieto veci boli na zaciatok akurat a postupne to gradovalo.od helloweenu future world.
Zaznamenané

AETHERON.SK
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #97 kedy: 20. Apríl , 2008, 11:17:23 »

no podobne praktiky sa tusim pouzivali za komousov ked prikazovali co maju hrat....
co ste hrali od helloweenu?
to je trošku inak ,,niekto ma podnik a chodia tam nejaky ludia on ma svoju predstavu čo ludia chcu...a ma pravo kedže je to jeho podnik aby sa tam dialo čo on chce....ked jednoducho nechce aby ste tam hrali lebo hrate zle tak tam hrat nebudete..tak isto sa  s nim hadam aby neboli dlhe sola ..on ma pravdu ludom to niekedy leze na nervi...bol som tam ked kapela hrala take kokotiny že by som ich zastavil a vyhodil....občas sa aj to stalo...jednoducho ti povie že sa  to neda počuvat a chodte do prdele......nemyslim nikoho osobne hravame tam s velkym uspechom
Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #98 kedy: 20. Apríl , 2008, 11:35:13 »

Ano presne suhlasim s mojim kolegom silasom... Hovorim to moc priamo ale proste aby ti niekto diktoval na koncerte ze jak dlhe maju byt sola tak to ne... Mal som predstavu ze dojdeme, odprezentujeme nase citenie rock n rollu, vlastne skladby, show a bude konec.. Ne ze niekto bude analyzovat nas playlist ze co sa hodi a co ne.. Sme raz kapela ktora hra tak jak chce a nikto nam nebude diktovat ohladom skladieb ze co mame robit..  :)

Ale ano chapem ked to chce mat tak majitel tak OK. Je len na kapele ako sa k tomu postavi... Za tychto podmienok ma tam ale nedostanu...  :)

To je vsetko co som chcel povedat.
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #99 kedy: 20. Apríl , 2008, 11:40:21 »

ale to neni tak ze on nam povedal toto nacvicte alebo tak ?§!. len povedal co by sme mali hrat prve  z nasho playlistu hrali by sme to tak ci tak len v inom poradi...to je take zle?
Zaznamenané

AETHERON.SK
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #100 kedy: 20. Apríl , 2008, 11:48:10 »

Za tychto podmienok ma tam ale nedostanu...  :)


toto ti vyslo, uz vidis ako sa vsetci o teba biju  ha ha ha
Zaznamenané

stoka!
Dugo
Hosť
« Odpoveď #101 kedy: 20. Apríl , 2008, 11:49:03 »

ale to neni tak ze on nam povedal toto nacvicte alebo tak ?§!. len povedal co by sme mali hrat prve  z nasho playlistu hrali by sme to tak ci tak len v inom poradi...to je take zle?

Je to zasahovanie do pripraveneho programu. My hrame inak - nad playlistom sedime dlho a usporaduvame poradie skladieb ako chceme, nech to nejak vypada a ma to hlavu aj patu a nech to ma naku vypovednu hodnotu. A nikdy to nemenime. Neviem ako to robite vy, ci len mate nahadzane skladby a potom ich hrate jak chcete, ale to ma ani nezaujima. Mna to prve kolo absolutne nebavilo, patstokrat obohrate skladby atd... Ved si pisal ze ste chceli zacat necim inym a nemali ste to dovolene....

Aha jeden priklad nasej neoblomnosti: Zatial na seckych koncertoch za nami po prvej skladbe dosel vzdy naky casnik a povedal ze dajte sa tichsie, moc to huci... My len ze a co mame robit ked mame hlucneho bubenika? Musi sa mu predsa zvysok kapely prisposobit... A hrali sme nahlas ako vzdy napriek staznostiam... Keby nam povedali ze icte prec, tak ideme, lebo ticho sa rock n roll neda robit a ani to tak nevieme...  Na zdravie!
« Posledná zmena: 20. Apríl , 2008, 11:53:43 od Dugo » Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #102 kedy: 20. Apríl , 2008, 11:50:29 »

tak sa spytam inac ma vobec zmysel skusat stastie v bastione ked nemame v repertoari notoricky zname veci tym myslim komercne veci co sa hraju aj v radiach,hrame dlhe sola,vela imrpozvizujeme,nehrame bez chyby ako stroje a hlavne nemame repertoar na 3,4 bloky ale len na koncert-max 2 hodiny?....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #103 kedy: 20. Apríl , 2008, 11:51:49 »

toto ti vyslo, uz vidis ako sa vsetci o teba biju  ha ha ha
ser na taketo drbnute prispevky snazime sa o normalnu debatu.....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #104 kedy: 20. Apríl , 2008, 11:58:21 »

ved ja ja...
2 hodiny kludne stacia na 3-4 polhodinove bloky, medzi pesnicakmi nejake hovorene slovo... kazdopadne s takymto pristupom nazajdete daleko
Zaznamenané

stoka!
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 22 otázok.