Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
08. Október , 2024, 12:50:29
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: hodokvas  (Prečítané 5850 krát)
0 užívateľov a 18 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 06. Júl , 2008, 00:28:48 »

kontrafakt bol vyborny aj na topfeste... najvacsi zazitok tento rok  Na zdravie!

Kontrafakt aj ked na nich vela ludi nadava zahrali vyborny koncert, Martin Valihora aj ked hral v podstate len "holy" rytmus, tak hviezdil, je to vynikajuci bubenik (aj clovek, poznam sa s nim este z mladosti, par krat sme spolu boli aj v Prahe este ked chodil s Darinou Rolincovou). Akurat nechapem preco som tam nevidel na podiu Anesa, boli sice dvaja klavesaci, ale ziaden dj. Oskar ma az tak moc nebavil, groovoval sice pekne , ale posobil ako keby sa nudil.

Cypress hill - megahviezdy, fakt super, zahrali aj asi vsetky zname hity, takze som sa obcas aj chytal :).

Paradise lost - no, treba povedat ze chlapci maju casu najvacsej slavy uz davno za sebou, take nejake to bolo vlazne, Holmes to flakal, evidentne bol nasraty ze hraju za svetla a ze maju malo ludi. Dokonca si neodpustil trapne poznamky ze "prisli sme az Anglicka zahrat pre par ludi, ale vsak co, je to len dve hodiny lietadlom, takze mi to je vlastne jedno".

I am X - celkom fajn, prvy album aj poznam, tak som si obcas aj pospevoval :).

Chcel som stihnut este aj Monkey business, ale kvoli spominanej bitke som nestihol :). Inak k bitke, aby to nevyzeralo ze som nejaky agresor: stojim si s kamosom v rade na listky, jednu vystojime, tam nam povedia ze listky nepredavaju , len vymienaju za tie pasky na ruku, no ok, ideme teda do druhej rady (cakanie tak na 15 minut), ked si to slusne bez frflania vystojime, predbehne sa pred nas banda asi piatich nafetovanych debilkov ktori jak keby prave utiekli z dedinskej diskoteky, slusne ich kamos upozornil ze nech sa postavia na koniec rady, jeden z debilkov, evidentne urobeny jak hovado mu povedal nieco sproste, kamos je trosku nervak (a hulic :) ), tak mu trosku (fakt len trosku) neprijemnejsie zdorazni nech nas pusti, ze sme tu boli skor, na to ho typek chyti pod krk, zhukol som na neho nech sa ukludni, chvilu pohoda, uz myslim ze je koniec, ze pojdu do prec, ale chlapec sa znova otoci a znova chyti kamosa pod krk, to uz len kukam ze co sa bude diat, zrazu mu bez vystrahy nadrbe jednu pastou, kedze ma kamos pozicane moje nahradne bryle Oakley ktore v momente letia do dialky, tak do mna nervy, trosku som sa neudrzal, tak dostal dve tri na hubu, oni dvaja na zemi, do mna zbytok particky, uz to vyzeralo dost zle, nastastie dobehli SBSkari (vagabundi z BA, niektorych som poznal z videnia, mozno aj oni mna), hlavny fetacky agresor zacne odrbavat ze ten moj kamos ho napadol a podobne nezmyselnosti, tak som povedal ja nasu verziu a SBSkar ze: ukaz tu pasku co mas na ruke a rovno mu ju odstrihol a ze dovidenia :), to bolo celkom krute (kedze chlapec akurat zaplatil 1200 SKK za vstup), ale nestihli sme ani zareagovat, lebo toto sme ozaj nechceli, este sa kamos pyta ze : a co ked nas napadnu znova, my sa nechceme byt, a SBSkari ze : "ale my sa chceme bit" :), chlapci asi pochopili a rozpravky bol koniec :).
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 06. Júl , 2008, 01:11:41 »

sak ani my to neplatime uzivatelia piratskeho Windowsu ale ti oficialny ano  Bavím sa skvele

Len preboha ziadne dalsie odhalenia, ziadne nazvy firiem, ziadne mena, cisla uctov a podobne ... :)

ale take veci sa nevypisuju po forach, nikdy nevies ktory hajzel to bude citat  Žmurk Bavím sa skvele

Ziaden hajzel to citat nebude, don't worry, nic v zlom, ale vsetkym "hajzlom" je uplne jedno ci mas alebo nemas doma nelegalne Windows.

ako kedy... ta ikonka sa zobrazi ked pouzivas defaultny wapovy prehliadac(cize pouzivas xhtml verziu fora). Ked pouzivas normalny internetovy prehliadac (napr. opera, opera mini, internet explorer) tak to nezobrazi, lebo vlastne nema ako zistit.

Ano, z mobilu (bezi mi tam Windows mobile 6.1) normalne pouzivam Internet explorer, takze preto sa to nezobrazuje.
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #17 kedy: 06. Júl , 2008, 12:51:15 »

Kontrafakt aj ked na nich vela ludi nadava zahrali vyborny koncert, Martin Valihora aj ked hral v podstate len "holy" rytmus, tak hviezdil, je to vynikajuci bubenik (aj clovek, poznam sa s nim este z mladosti, par krat sme spolu boli aj v Prahe este ked chodil s Darinou Rolincovou). Akurat nechapem preco som tam nevidel na podiu Anesa, boli sice dvaja klavesaci, ale ziaden dj. Oskar ma az tak moc nebavil, groovoval sice pekne , ale posobil ako keby sa nudil.
Preboha.Co ma spolocne Valihora a ROzsa s Kontrafaktom.   Bleee
To nemyslis vazne.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 06. Júl , 2008, 12:52:35 »

Preboha.Co ma spolocne Valihora a ROzsa s Kontrafaktom.   Bleee
To nemyslis vazne.

Myslim to vazne :), normalna live kapela + dvaja raperi. Asi pani muzikanti potrebuju nieco zarobit :).
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #19 kedy: 06. Júl , 2008, 12:55:14 »

Prebudte sa Si píš!!! Depesaci vs. metlaci - to tu bolo koncom 80tych... dnes mame demokraciu, kazdy nech si hra tam, kde sa mu chce - co je na tom zle Huh!
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 06. Júl , 2008, 12:57:36 »

Presne tak. Vcera som o tom akurat kecal s matusom.. keby bola moznost hned s nimi idem hrat.  Zdravíčko
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 06. Júl , 2008, 13:16:53 »

Presne tak. Vcera som o tom akurat kecal s matusom.. keby bola moznost hned s nimi idem hrat.  Zdravíčko

Tak mi na tom koncerte napadlo, ze keby tam bola do toho este gitara, tak to ma fakt strasne gule :).
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 06. Júl , 2008, 13:18:07 »

Tak mi na tom koncerte napadlo, ze keby tam bola do toho este gitara, tak to ma fakt strasne gule :).

jasne, normal kapela v komplet zostave, efekty, sola...atd  Ja som čert..
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #23 kedy: 06. Júl , 2008, 13:29:46 »

Presne tak. Vcera som o tom akurat kecal s matusom.. keby bola moznost hned s nimi idem hrat.  Zdravíčko

ja tiez  ha ha ha chcel som na to ist, ale nevydalo.
Zaznamenané

o-yep sro
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 06. Júl , 2008, 13:37:23 »

Prebudte sa Si píš!!! Depesaci vs. metlaci - to tu bolo koncom 80tych... dnes mame demokraciu, kazdy nech si hra tam, kde sa mu chce - co je na tom zle Huh!
presne neni nic zle na tom, zahrat si s kymkolvek...akoze viac respektu si zasluzi niekto, kto sa svojou hrou uzivi, nech hra pre mna za mna aj mirovi jarosovi, ako ten, co chce ostat silou mocou "nekomercny"...kto je vacsi vytaz, ten kto ma bavorak a hra okrem svojej hudby aj hostovacky s luzermi alebo ten, co si hra svoj underground na garazi a cedi okenu cez chleba?
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #25 kedy: 06. Júl , 2008, 13:38:11 »

vy BOBy ste taka spicka ze vy si hrajte len sami zosebou  Zdravíčko
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 06. Júl , 2008, 13:43:28 »

vy BOBy ste taka spicka ze vy si hrajte len sami zosebou  Zdravíčko
a teraz sa mame akoze co z toho tvojho prispevku? uplne onicem, nechapem, naco si ho vobec napisal...ale nezabudni picovat nabuduce, ked znova napise niekto podobnu kokotinu a zacne sa tu zase vehementne picovat
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 06. Júl , 2008, 13:43:56 »

presne neni nic zle na tom, zahrat si s kymkolvek...akoze viac respektu si zasluzi niekto, kto sa svojou hrou uzivi, nech hra pre mna za mna aj mirovi jarosovi, ako ten, co chce ostat silou mocou "nekomercny"...kto je vacsi vytaz, ten kto ma bavorak a hra okrem svojej hudby aj hostovacky s luzermi alebo ten, co si hra svoj underground na garazi a cedi okenu cez chleba?

Ved s tymto ja suhlasim, dokonca to podla mna Kontrafaktu prospelo, urcite lepsie mat so sebou zivu kapelu ako ist na halfplayback :). Taky Valihora zasa asi nepotrebuje silou mocou zarobit, urcite sa normalne uzivi aj s Hiromi a podobne.

No ale s Mirom Jarosom??? To uz je silna kava, to uz je moc :).
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 06. Júl , 2008, 13:46:31 »

Ved s tymto ja suhlasim, dokonca to podla mna Kontrafaktu prospelo, urcite lepsie mat so sebou zivu kapelu ako ist na halfplayback :). Taky Valihora zasa asi nepotrebuje silou mocou zarobit, urcite sa normalne uzivi aj s Hiromi a podobne.

No ale s Mirom Jarosom??? To uz je silna kava, to uz je moc :).
y
hej...uznavam, ze som uviedol az prehnane gay priklad Beeee ale tak kebyze mi zaplati nejaky dobry set a gitarku, tak by som mu tam nejake 4 akordy zahral Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 06. Júl , 2008, 13:47:18 od killya182 » Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #29 kedy: 06. Júl , 2008, 13:46:58 »

inak pocul som, ze vsetky SK  kapely dobre davali, Slobodka, Slize, aj Polemic. a ze Sex Pistols ze trochu nuda a Cypress Hill tiez... vraj.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 22 otázok.