Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Máj , 2024, 19:44:13
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BJD 2008  (Prečítané 20247 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #30 kedy: 25. Október , 2008, 11:33:15 »

Pišta, hneď ako sa ľudia začali stavať, z miesta, kde som sedela ja (cca 10-ty rad), na pódium nebolo vidno vôbec nič, a tak som sa musela postaviť, a ísť dopredu aj ja. Ale musíš uznať, že to bola hudba, pri ktorej sa sedieť ani nedá... veď na všetkých výborných koncertoch to tak býva, nie?

Keď som bola v Žiline na Nightwishi, (vtedy som bola ešte metláčka :)), sa tam tak tlačilo, že som odpadla, a výhodou bolo, že ma sekuriťáci nechali celý koncert úplne vpredu  Žmurk

A včera to bolo výborné, a neľutujem ani, že aj ja patrím teda medzi Tvojich bezchrbťákov  Popiskujem si, (veď to mi snáď časom odpustíš), lebo vďaka tomu som si chytila bubenícku paličku aj s podpisom  Žmurk
Pre mňa to je cenný poklad.  :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #31 kedy: 25. Október , 2008, 11:42:26 »

mne nevadilo ze ludia stali v ulicke a podobne. akurat pred chlapika co sedel za mnou sa nejaky odjebek postavil a tvaril sa ze je vsetko ok. ako keby sa niekomu postavil v kine medzi rady. ale sak to je jedno, ja som videl co som vidiet chcel, len ma mrzi ze organizatori nevedia spravit take zazemie, aby nevznikla neludska tlacenica. ale je to aj v ludoch. aby som videl, tak sa postavim pred niekoho ineho, nech sa stara on. that´s life, spravny kapitalizmus na slovensky sposob  Na zdravie! potom sa divime ze je nam tu tak strasne fajn.
« Posledná zmena: 25. Október , 2008, 11:43:13 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #32 kedy: 25. Október , 2008, 11:46:19 »

mne nevadilo ze ludia stali v ulicke a podobne. akurat pred chlapika co sedel za mnou sa nejaky odjebek postavil a tvaril sa ze je vsetko ok. ako keby sa niekomu postavil v kine medzi rady. ale sak to je jedno, ja som videl co som vidiet chcel, len ma mrzi ze organizatori nevedia spravit take zazemie, aby nevznikla neludska tlacenica. ale je to aj v ludoch. aby som videl, tak sa postavim pred niekoho ineho, nech sa stara on. that´s life, spravny kapitalizmus na slovensky sposob  Na zdravie! potom sa divime ze je nam tu tak strasne fajn.

takže mi odpúšťaš?  Popiskujem si
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #33 kedy: 25. Október , 2008, 11:48:09 »

Ale musíš uznať, že to bola hudba, pri ktorej sa sedieť ani nedá... veď na všetkých výborných koncertoch to tak býva, nie?

Teraz len trosku parafrazujem Iana Andersona z Jethro Tull rok cca 1971: "Progresivny rock s nepravidelnymi rytmami sme zacali hrat aj kvoli tomu, aby sa nam ozrati a sfetovani hippiesaci nepokusali stale na koncertoch skackat a tancovat. Sme boli radi, ze sme im to stazili."  Bravooo Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #34 kedy: 25. Október , 2008, 11:54:01 »

Teraz len trosku parafrazujem Iana Andersona z Jethro Tull rok cca 1971: "Progresivny rock s nepravidelnymi rytmami sme zacali hrat aj kvoli tomu, aby sa nam ozrati a sfetovani hippiesaci nepokusali stale na koncertoch skackat a tancovat. Sme boli radi, ze sme im to stazili."  Bravooo Bavím sa skvele

nie všetkým! na progresívny rock s nepravidelnými rytmami sa tancuje ešte psychadelickejšie...  Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #35 kedy: 25. Október , 2008, 11:54:50 »

preco by som ti mal odpustat? mne si nespravila nic, ale ak ti bude lepsie, tak ti odpustam  :)
ja som narazal na vseobecne malomestiacke mravy ktore v tomto kocurkove vladnu a budu vladnut este dlho. co je doma to se pocita, tak to tam presne vcera vyzeralo a ako vidim, tak ludia su na to aj patricne hrdi. VIVAT SLOVAKIA  ha ha ha nech to nikto neberie ako moralizovanie, kazdy mame svoej maslo na hlave, hranica sikovnosti a chrapunstva je velmi tenka a castosa posuva.

dost OT, koncerty boli fajn :)
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #36 kedy: 25. Október , 2008, 11:59:26 »

nie všetkým! na progresívny rock s nepravidelnými rytmami sa tancuje ešte psychadelickejšie...  Na zdravie!

Ved ok, ja som to hodil len ako zaujimavost. :) Hoci priznam sa ze mi obcas vadi, ked niekde sedim a chcem si vychutnat koncert a zrazu sa predo mna vyroja natriasania sa chtivi mladeznici a clonia mi. Bavím sa skvele Ale mozno som uz len stary mamrd.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #37 kedy: 25. Október , 2008, 11:59:45 »

pista, co Ti sibe ? co to meles ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 25. Október , 2008, 12:00:04 »

Aj preto nechodim na koncerty. Zdravíčko
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #39 kedy: 25. Október , 2008, 12:00:13 »

pista, co Ti sibe ? co to meles ?  Bavím sa skvele

Iba zhodnotil beznu realitu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #40 kedy: 25. Október , 2008, 12:03:51 »

  Smútim dobre, tak ja už teda kvôli vám nebudem tancovávať na koncertoch...  Smútim
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 25. Október , 2008, 12:05:59 »

no vidis, to ti trvalo.... :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #42 kedy: 25. Október , 2008, 12:06:49 »

Iba zhodnotil beznu realitu.

kazdy mame svoej maslo na hlave, hranica sikovnosti a chrapunstva je velmi tenka a castosa posuva.

este makkcene a je to cista Predatorovina vcetne toho, ako sa to hodi k danej teme  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #43 kedy: 25. Október , 2008, 12:07:20 »

no vidis, to ti trvalo.... :)


aspon ty jej nerob zle
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #44 kedy: 25. Október , 2008, 12:07:44 »

dik rasto  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 21 otázok.