Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
07. Jún , 2024, 05:52:42
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: konzervatorium  (Prečítané 19201 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #45 kedy: 01. Február , 2009, 19:37:36 »

lacrosse chces radu ? ako tu uz niekto spominal -vyser sa na to. vyser, chod na inu skolu, lebo gitara Ti nemusi vyjst. a si zober, ze Ti to nevyjde ? co potom mas konzervatorium, ale to je pre iny svet, ako je svet umenia uplne k nicomu. sprav si vysoku skolu aj a gitaru ber ako zalububu popritom. vies na konzerve sa Ti to moze aj znechutit - budes tam musiet hravat veci, ktore Ta zrejme nebudu bavit a elektriku mozes odlozit do kuta. naozaj si to premysli - ja osobne by som tam isto nesiel.

len pomaly s takymi radami. lacrosse pred casom spominal, ze mu skola velmi neide, takze neviem ci ta vysoka je u neho realna. :) a ak ma byt vyuceny sustruznik, tak to gitara je stokrat istejsia. opytaj sa duskyho, alebo joea ci sa im zle dari. Bavím sa skvele (ale zase oni konzervu nemaju sa mi zda)
« Posledná zmena: 01. Február , 2009, 19:42:07 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #46 kedy: 01. Február , 2009, 19:39:34 »

Inak fakt, co chces robit ked to skoncis ?

Prihlaskou nic nestratis, lebo pokial sa zakony nezmenili, tak ked si podas na skolu s talentovkami mozes dat este dve na ine skoly.

Skus to, ale ja si myslim, ze skor vyzijes z drevorubaca, ako z hudby.
Zaznamenané
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #47 kedy: 01. Február , 2009, 19:41:47 »

súhlas so Zeckom - ak v sebe Lakros cíti hudobnícku dušu, čo cíti, nech za tým ide a nerieši, či ho to uživí, alebo nie... veď nejako bude...  :)
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #48 kedy: 01. Február , 2009, 19:43:29 »

súhlas so Zeckom - ak v sebe Lakros cíti hudobnícku dušu, čo cíti, nech za tým ide a nerieši, či ho to uživí, alebo nie... veď nejako bude...  :)
keby som mal ist za tym co citim..tak idem do ciech na rockovu gitaru a odtial na berklee...zial... Je mi do plaču
« Posledná zmena: 01. Február , 2009, 19:44:15 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #49 kedy: 01. Február , 2009, 19:44:13 »

súhlas so Zeckom - ak v sebe Lakros cíti hudobnícku dušu, čo cíti, nech za tým ide a nerieši, či ho to uživí, alebo nie... veď nejako bude...  :)

s tym nesuhlasim v dnesnej agresivnej dobe kedy sa vsetci vsade ponahlaju a skacu jeden druhemu cez hlavu je len dobre zobudit sa cim skor a uvazovat realisticky.. on musi pomaly mysliet ako muz, buduci zivitel rodiny  Žmurk
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #50 kedy: 01. Február , 2009, 19:44:52 »

keby som mal ist za tym co citim..tak idem do ciech na rockovu gitaru a odtial na berklee...zial... Je mi do plaču

chod.. fakt.. berklee by bolo super.. tam by si si spravil take kontakty ze pomoc.. a aj stipendium sa da ziskat.. toto neni zle rozmyslanie.. tym chcem povedat ale ze ked uz hudbu tak prestiznu skolu, kde si spravi znamosti..
« Posledná zmena: 01. Február , 2009, 19:45:53 od kaolko » Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #51 kedy: 01. Február , 2009, 19:46:00 »

chod.. fakt.. berklee by bolo super.. tam by si si spravil take kontakty ze pomoc.. a aj stipendium sa da ziskat.. toto neni zle rozmyslanie..
mozno si odtrip nejak strednu skolu..a oditla pojdem skusit do ameriky
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #52 kedy: 01. Február , 2009, 19:46:16 »

keby som mal ist za tym co citim..tak idem do ciech na rockovu gitaru a odtial na berklee...zial... Je mi do plaču
SER NA TO, poď na SOŠ elektrotechnickú a budeme spolu jeden a pol roka študovať. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 01. Február , 2009, 19:46:53 od Rišo » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #53 kedy: 01. Február , 2009, 19:47:05 »

mozno si odtrip nejak strednu skolu..a oditla pojdem skusit do ameriky

Si píš!!! to je cesta..  chod na nejake jazykove gymnazium, nauc sa anglinu.. potom zdrhni von a si vybaveny..
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #54 kedy: 01. Február , 2009, 19:48:07 »

Si píš!!! to je cesta..  chod na nejake jazykove gymnazium, nauc sa anglinu.. potom zdrhni von a si vybaveny..
mas pravdu..ale skusim aj konzervu..nic zato nedam..a ked ma zoberu tak to bdue len dobre
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #55 kedy: 01. Február , 2009, 19:49:01 »

Si píš!!! to je cesta..  chod na nejake jazykove gymnazium, nauc sa anglinu.. potom zdrhni von a si vybaveny..

tak, tak, vonku je najlepsie. tu je vsetko nahovno, vonku vsetko super. Bavím sa skvele ale vsak skusit treba, to mas pravdu :)
« Posledná zmena: 01. Február , 2009, 19:51:37 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #56 kedy: 01. Február , 2009, 19:50:03 »

mas pravdu..ale skusim aj konzervu..nic zato nedam..a ked ma zoberu tak to bdue len dobre

hmm tak chod na to jazykove gymnazium.. resp niekam kde ta fakt naucia aspon tu anglinu a popri tom si sprav ZUS nech mas kopec teorie k tej praxi, alebo si najdi ucitela sukromne co ti da tie teoreticke znalosti a potom hor sa prec.. ZUS si nerobil ze? ja len ze asi treba zacat od zakladov
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #57 kedy: 01. Február , 2009, 19:50:46 »

tak, tak vonku je najlepsie. tu je vsetko nahovno, vonku vsetko super. Bavím sa skvele ale vsak skusit treba, to mas pravdu :)
z casti mas pravdu..ale to zalezi od povolania k povolaniu :)
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #58 kedy: 01. Február , 2009, 19:51:01 »

keby som mal ist za tym co citim..tak idem do ciech na rockovu gitaru a odtial na berklee...zial... Je mi do plaču

a preco nemozes ist na rockovu gitaru na jezkovu konzervu?
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #59 kedy: 01. Február , 2009, 19:51:32 »

a preco nemozes ist na rockovu gitaru na jezkovu konzervu?
uvazujem o tom...
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 22 otázok.