Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Jún , 2024, 02:56:29
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 69 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Československo hľadá Superstar  (Prečítané 229788 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #210 kedy: 17. Október , 2009, 21:55:31 »

mr. Machala prekonal nejaku boreliozu ci nieco take.. a sadlo mu to na lebenu, to sa moze stat kazdemu z nas ked ho mrdne kliest.. to nic nemeni ale na tom, ze by mal ist dpc lebo orkem toho ze vyzera ok, tka nevie vobec ani spievat, ani hovorit
Zaznamenané

Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #211 kedy: 18. Október , 2009, 07:58:54 »

určo SM57 Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Určo nie  ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #212 kedy: 18. Október , 2009, 08:28:47 »

Nevšimol Zdravíčko čiže československá superstar može s kludom koktať?

Ty si slusny rasista. Pri speve to nevadi. Rakovinu moze mat?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #213 kedy: 18. Október , 2009, 08:33:35 »

Inak aj ja budem rasista, lebo vsetci ti chalani mi pripadaju jak vystrihnuty z metrosexualnych casakov. To uz je dnes stara moda, aby chlap bol chlapom a zena zenou? Venovat pesnicku kamaratovi? Najlepsi zazitok ako sa fotili v izbe? Natacat si vlnky na vlasoch? Celkovo tam aj v normale zjavne nosia take utesene ucesiky. Tri hodiny sa upravovat pred zrkadlom na diskoteku? Nosit tricka s vystrihom az po pupok?

Len ten Chodur sa mi zda z tohto pohladu normalny, tak asi vypadne.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #214 kedy: 18. Október , 2009, 09:37:56 »

...riaden spevák ma dobre vyzerat,dobre spievat,byt originálny a vediet sa predat...

ty toho Haberu az tak vazne neber, staci ze sa bere vazne sam  Žmurk

inak ked superstar, tak ak si dobre spominam, jedine ako tak zivotaschopne, co odtial z chalanov vyslo, tak bol Cmorik, ktory ani dobre nevyzera, ani neni originalny a mam pocit, ze nez sa vie sam dobre predat, tak to bola skorej suhra, ze mu vysla superstar a nalepili sa na neho spravni ludia a nie uplni nimandi, ako v pripade inych superstar... samozrejme nic proti jeho spevu  Zdravíčko
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #215 kedy: 18. Október , 2009, 10:38:23 »

rasista? Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele riaden spevák ma dobre vyzerat,dobre spievat,byt originálny a vediet sa predat,ked tam príde chalan čo sa nevie vyjadrovat a stojí tam jak ked sa malé dosrané decko bojí tak čo tam má robiť?

Add dosrane decko: Ja by som sa tam dosral aj v mojom veku a vobec sa necudujem, ze mlady clovek do 20 rokov stresuje, co mu tam za krepost povie Habera alebo Darinka a este si to nebodaj berie k srdcu. Tam si odziva popularitu v zrychlenom prenose.

Add dobre vyzerat a spievat. Pavarotti bol tucny jak swina, Jeff Healey slepy, Steven Tyler vyskusal kazdu drogu co sa da, vela sa ich zadusilo vlastnymi alkoholickymi zvratkami etc... tak zajakavanie mi pride ako najmensi problem.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #216 kedy: 18. Október , 2009, 10:42:14 »

Inak aj ja budem rasista, lebo vsetci ti chalani mi pripadaju jak vystrihnuty z metrosexualnych casakov. To uz je dnes stara moda, aby chlap bol chlapom a zena zenou? Venovat pesnicku kamaratovi? Najlepsi zazitok ako sa fotili v izbe? Natacat si vlnky na vlasoch? Celkovo tam aj v normale zjavne nosia take utesene ucesiky. Tri hodiny sa upravovat pred zrkadlom na diskoteku? Nosit tricka s vystrihom az po pupok?

Len ten Chodur sa mi zda z tohto pohladu normalny, tak asi vypadne.

Mozno ze nie len to je uz stara moda, ale mozno ze uz aj byt heterosexualom je stara moda a kazdy kto nebude teply bude exot
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #217 kedy: 18. Október , 2009, 10:54:05 »

ty toho Haberu az tak vazne neber, staci ze sa bere vazne sam  Žmurk

inak ked superstar, tak ak si dobre spominam, jedine ako tak zivotaschopne, co odtial z chalanov vyslo, tak bol Cmorik, ktory ani dobre nevyzera, ani neni originalny a mam pocit, ze nez sa vie sam dobre predat, tak to bola skorej suhra, ze mu vysla superstar a nalepili sa na neho spravni ludia a nie uplni nimandi, ako v pripade inych superstar... samozrejme nic proti jeho spevu  Zdravíčko
add. Habera- ulohy porotcov su presne zadelene na zaklade licencie / 1. neutralny,2.dobry,3.zly4,koko*t , Žmurk/
add. Cmorík- dopredu pripraveny spôsob, ako ho cez superstar zviditelnit / bez ohladu na porušenie pravidiel sutaže/ a spravit z neho "hviezdu"  Na zdravie!
« Posledná zmena: 18. Október , 2009, 10:55:50 od udry » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #218 kedy: 18. Október , 2009, 11:02:17 »

add. Habera- ulohy porotcov su presne zadelene na zaklade licencie / 1. neutralny,2.dobry,3.zly4,koko*t , Žmurk/...

to je v poriadku, ale mne pride od pohladu, ze to strasne moc bere/zere/preziva a citi strasnu zodpovednost, pretoze ta superstar je predsa nieco ohromne dolezite a nie iba hlupa zabava - takto presne na mna posobi :)

...
add. Cmorík- dopredu pripraveny spôsob, ako ho cez superstar zviditelnit / bez ohladu na porušenie pravidiel sutaže/  Na zdravie!

to je take, ehm... mi to pride, ze aby sme ho teraz brali vazne a nie iba ako blbu superstar, tak zacneme vyhlasovat, ako sme to pripravili a pod... povedal by by som, ze ked sa nejaka partia s relevantnym dosahom na SK showbiznis rozhodne vyrobit medialne znamu hviezdu, tak na to nepotrebuje TV sutaz... ci islo im o to, aby tu hviezdu mali co najrychlejsie a aby mala co najvyssi predaj prveho albumu bezohladu na to, co na nom ponukne ? to uz ale zavana konspiraciou...
« Posledná zmena: 18. Október , 2009, 11:02:48 od rastis » Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #219 kedy: 18. Október , 2009, 11:02:49 »

add. Habera- ulohy porotcov su presne zadelene na zaklade licencie / 1. neutralny,2.dobry,3.zly4,koko*t , Žmurk/
add. Cmorík- dopredu pripraveny spôsob, ako ho cez superstar zviditelnit / bez ohladu na porušenie pravidiel sutaže/ a spravit z neho "hviezdu"  Na zdravie!

a ako porusili pravidla?
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #220 kedy: 18. Október , 2009, 11:22:32 »

a ako porusili pravidla?
...  niečo sa rozoberalo v mediach ohladom CD...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #221 kedy: 18. Október , 2009, 11:24:14 »

to uz ale zavana konspiraciou...
... všetko v showbiznise je konšpiracia... :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #222 kedy: 18. Október , 2009, 11:32:28 »

Pravidla tak porusujete Vy, vasimi debatami...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Mam najradsej ludi, co sedia za netom, citaju najnovsie spravy SME a pod., potom hlasaju na forach "mudrosti"...  ?§!. ha ha ha
« Posledná zmena: 18. Október , 2009, 11:33:11 od Branko » Zaznamenané

Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #223 kedy: 18. Október , 2009, 11:35:29 »

Tak este raz: nevie niekto nahodou, aky mikrofon pouzivaju pri spievani?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #224 kedy: 18. Október , 2009, 11:37:08 »

Tak este raz: nevie niekto nahodou, aky mikrofon pouzivaju pri spievani?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Haberov mikrofon !  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 69 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 21 otázok.