Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
09. Jún , 2024, 05:46:37
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zaujimave testy HighGain aparatov  (Prečítané 5794 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #30 kedy: 15. Apríl , 2010, 12:46:21 »

... netreba chodit po tych vsetkych youtube videach, aj tek je to k nicomu. Tu ti chlapici dali vsetky audia na soundclick takze si to clovek moze porovnat bez vyrusovania a odvadzania pozornosti: http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=1014158&content=music&songcount=45&offset=0&currentPage=1 ... ale aj tak sa mi zda ze vo vela pripadoch bol rozdiel vo velkej miere zapricineny prevazne rozdielnym EQ a tak isto to asi nebude prilis objektivne pretoze ten drive nemusel byt na ampoch rovnako nastraveny ako to vidiet pri porovnani trebars JCM2000 a Mesa MK4 ...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #31 kedy: 15. Apríl , 2010, 12:55:22 »

... netreba chodit po tych vsetkych youtube videach, aj tek je to k nicomu. Tu ti chlapici dali vsetky audia na soundclick takze si to clovek moze porovnat bez vyrusovania a odvadzania pozornosti: http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=1014158&content=music&songcount=45&offset=0&currentPage=1 ... ale aj tak sa mi zda ze vo vela pripadoch bol rozdiel vo velkej miere zapricineny prevazne rozdielnym EQ a tak isto to asi nebude prilis objektivne pretoze ten drive nemusel byt na ampoch rovnako nastraveny ako to vidiet pri porovnani trebars JCM2000 a Mesa MK4 ...
Moji favoriti: Mark III, Soldano (ktorekolvek), Invader a jednoznacny vitaz SIG X ! hlavne, ked spusti tie kila  Zdravíčko
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 15. Apríl , 2010, 12:58:28 »

možná není nic moc ale ukázky se mi zdají být přírodný bez uprav  prostě sirový

No to je mozne, ale moc reprezentativne to teda nie je... mne osobne pridu tie ukazky take nejake, neviem, nemastne a neslane. A zvuk kolkokrat taky volajaky "izbovy", neviem to nejak lepsie popisat...  Som frajer
Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #33 kedy: 15. Apríl , 2010, 13:40:37 »

No to je mozne, ale moc reprezentativne to teda nie je... mne osobne pridu tie ukazky take nejake, neviem, nemastne a neslane. A zvuk kolkokrat taky volajaky "izbovy", neviem to nejak lepsie popisat...  Som frajer

... ale tu ani nejde o to aby si si vychutnal studiovy zvuk, ale porovnal rozdiely. Ale samozrejme ze podla tohoto "testu" sa neda rozhodovat, lebo dolezite je ako sa ten zvuk sprava fyzicky, ked udries na struny. Tam je tiez kvalita aparatu. Ako reaguje a dynamika a tak ...
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 15. Apríl , 2010, 13:44:35 »

... ale tu ani nejde o to aby si si vychutnal studiovy zvuk, ale porovnal rozdiely. Ale samozrejme ze podla tohoto "testu" sa neda rozhodovat, lebo dolezite je ako sa ten zvuk sprava fyzicky, ked udries na struny. Tam je tiez kvalita aparatu. Ako reaguje a dynamika a tak ...

Ale ved jasne, ja som nepisal, ani som to neprezentoval tak, ze si chcem vychutnat studiovy zvuk... len na youtube, ked uz chce clovek pocuvat a porovnat nahravky a podobne je viac inych kanalov, ktore podla mna su lepsie, teda tym myslim, ze si clovek spravi lepsiu predstavu ake to zhruba je...

Ale tak ja nie som odbornik na youtube a ukazky odtial... Na to je tu predsa Branko.
« Posledná zmena: 15. Apríl , 2010, 13:45:16 od Dejvo » Zaznamenané
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #35 kedy: 15. Apríl , 2010, 17:16:36 »

Ale ved jasne, ja som nepisal, ani som to neprezentoval tak, ze si chcem vychutnat studiovy zvuk... len na youtube, ked uz chce clovek pocuvat a porovnat nahravky a podobne je viac inych kanalov, ktore podla mna su lepsie, teda tym myslim, ze si clovek spravi lepsiu predstavu ake to zhruba je...

Ale tak ja nie som odbornik na youtube a ukazky odtial... Na to je tu predsa Branko.

... :) pohoda ... zato som sem supol tento link kde je to uploadnute ako audio s lepsou kvalitou ako jutjub a mozes lepsie porovnavat: http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=1014158&content=music&songcount=45&offset=0&currentPage=1 ...
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #36 kedy: 15. Apríl , 2010, 18:16:35 »

ako je to tam zapojene ked pusta z notebooku tu nahravku do ampu?
normalne vystup zo zvuku do inputu ampu? ci ide to aj cez DI box?
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.