Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Máj , 2024, 07:28:19
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BUGERA predstavuje kopie Recta a Marka :)  (Prečítané 11463 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #75 kedy: 25. Marec , 2010, 14:10:12 »

+1
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

dpc...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #76 kedy: 25. Marec , 2010, 14:11:05 »

len to, ze tieto cinske lacaky su spotrebka, u ktorej ani vrobca a ani nikto neuvazuje, zeby sa na ne malo hrat aj po X-rokoch po zakupeni... 25 rocny Mark III sa predpoklada, ze este furt by mohol byt v zodpovednej kondicii kludne na dalsich 20 rokov, kdezto 5 rocnu Bugeru este nikto nevidel, takze uvazovanie "pockam si na jazdenu za smiesnu cenu" mi pride z tohto uhlu pohladu dost scestne :)

to je tiez pravda...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #77 kedy: 25. Marec , 2010, 14:11:22 »

Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

dpc...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

 Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo!

dpc...  Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #78 kedy: 25. Marec , 2010, 15:28:34 »

ja dam takehoto  Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee Bleee
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #79 kedy: 25. Marec , 2010, 15:29:51 »

co hrate tetris do pici?

 Som frajer Som frajer
 Som frajer Som frajer
 Som frajer Som frajer
 Som frajer Som frajer
 Som frajer Som frajer
 Som frajer Som frajer
 Som frajer Som frajer
 Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer
 Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer
« Posledná zmena: 25. Marec , 2010, 15:32:33 od kaolko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #80 kedy: 25. Marec , 2010, 16:07:51 »

tie dnešné niesu? Pomoooc!

co teraz myslis ? neriesil som kvalitu novych a starych MB, nemam dovod o tej firme pochybovat. akurat som vytiahol konkretne MKIII kvoly dnesnej jej cene, to je vsetko :)
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #81 kedy: 25. Marec , 2010, 16:09:05 »

                                             Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer
                                             Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer
                                             Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer
                                             Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer
                                             Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer
                        Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer
                        Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer
                        Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer Som frajer

si píš že hej  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 25. Marec , 2010, 16:09:50 od reeller_sk » Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #82 kedy: 25. Marec , 2010, 16:11:04 »

hej skorej som myslel to že či tie dnešné sa už nerobia ručne,preto sa mi to nezdalo Na zdravie!

tak toto skutocne neviem :)
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #83 kedy: 25. Marec , 2010, 18:48:34 »

aha, to je jak od Spyrosa argument  Bavím sa skvele

Nepochopil som. Rozved. Ja osobne mam amp z druhej ruky s US trafom, tak si vyrazne netrafil.

PS: Este existuje taka znacka Fame od jedneho nemeckeho obchodu a ti maju svoje Recta uz dlhsiu dobu. Cena nemoze byt 800-900 EUR pri tom, ved by to nikto nekupil. Odhadujem tak do 500-650 EUR v prvej vlne nadsenia, potom menej. A netreba zabudat, ze Marshall aj Peavey uz maju odpovede na tieto lacne veci.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #84 kedy: 25. Marec , 2010, 18:51:15 »

Nepochopil som. Rozved. Ja osobne mam amp z druhej ruky s US trafom, tak si vyrazne netrafil....

ze to bola odpoved, jak od obchodnika (to od Zakkyho) a ty mas obcas podobny typ odpovedi bezohaldu na to, aky mas momentalne amp. ale mozno som fakt netrafil, tak potom sorry :)
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #85 kedy: 25. Marec , 2010, 19:01:31 »

Ja nie som obchodnik. To skor MMM, Dejvo, Joe, RobG etc. V buducnosti by som bol rad rentier a cital toto forum z luxusnej chaticky pod Kailasom.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 21 otázok.