Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. September , 2024, 20:26:25
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Co dostanete pod stromcek?  (Prečítané 21775 krát)
0 užívateľov a 31 Hostí prehliada túto tému.
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #75 kedy: 29. December , 2010, 14:18:49 »

ja uz nechcem auto z druhej ruky uplne vazne to myslim.. nebudem kupovat nieco co uz je po servisnej zaruke lebo do toho zas nelejem len pokkt penazi a nevies kto sa ako o to staral..  

tebe jebe, ale uplne vazne.

za 14 klackof kupis hocico normalne, cojaviem sharana(tam celu kapelu zmestis) za 5ku a za zvysnych 9 litrov ho mozes 10 rokov opravovat a este aj  ist do chorvatska  Bavím sa skvele

edit: len daciju ti neujebu urcite, to je jedina vyhoda  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 29. December , 2010, 14:19:31 od johnzo » Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #76 kedy: 29. December , 2010, 14:25:49 »

jasne sharana, a ktory rocnik? 1999?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #77 kedy: 29. December , 2010, 14:26:30 »

fakt dacie su smejdy... to je cauceskova pomsta Bavím sa skvele radsej Vw...
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #78 kedy: 29. December , 2010, 14:29:50 »

jasne sharana, a ktory rocnik? 1999?  Bavím sa skvele


HOCICO!!! len nie rumunsku kokotinu.

sak mne by museli davat 100euro za kilometer co na tom prejdem a aj to by som musel silno uvazovat.

http://volkswagen-sharan.autobazar.eu/19-tdi-4motion-highline-id1968806.html

4000 ti ostane na servis a za 4000 ti donesiem tri motory.  Zdravíčko
« Posledná zmena: 29. December , 2010, 14:30:21 od johnzo » Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #79 kedy: 29. December , 2010, 14:30:05 »

fakt dacie su smejdy... to je cauceskova pomsta Bavím sa skvele radsej Vw...

VW  kupit jazdeny tak sa na servise nedoplatim, kradnu sa jak svina

dacia - motor z renaulta, podvozok nissan xtrail, predpokladam ze kradnut sa nebudu asi moc, diely budu lacne a hlavne to bude nove takze aspon 5 rokov mam pici servis, uz skoro 2 roky ich predavaju v arabskej afrike a funguju tam bezproblemovo, takze ak su shit, tak sa to prejavi skor hentam v narocnejsom prostredi nez v strednej europe Žmurk skor asi len predsudky
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #80 kedy: 29. December , 2010, 14:30:41 »


HOCICO!!! len nie rumunsku kokotinu.

sak mne by museli davat 100euro za kilometer co na tom prejdem a aj to by som musel silno uvazovat.



kolko ti platia teraz za ten fiat co ti kazdy druhy mesiac nejde?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #81 kedy: 29. December , 2010, 14:32:05 »


HOCICO!!! len nie rumunsku kokotinu.

sak mne by museli davat 100euro za kilometer co na tom prejdem a aj to by som musel silno uvazovat.

http://volkswagen-sharan.autobazar.eu/19-tdi-4motion-highline-id1968806.html

4000 ti ostane na servis a za 4000 ti donesiem tri motory.  Zdravíčko


jasne stary moj uz ta vidim jak vyjebes 9000e za auto a 4000e budes mat odlozene ' na servis' dalsich 5 rokov vyslovene na ten ucel ze 'fond oprav' lol nesranduj.. prve co spravis je ze tych 4000e rozejbes chapes :D
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #82 kedy: 29. December , 2010, 14:32:41 »


kolko ti platia teraz za ten fiat co ti kazdy druhy mesiac nejde?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele


mne neplatia nic, lebo to neni dacia.

a hallo? kedy mi nesiel? ok, teraz mi nejde, lebo predvcerom som ho dal na strechu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #83 kedy: 29. December , 2010, 14:35:11 »


mne neplatia nic, lebo to neni dacia.

a hallo? kedy mi nesiel? ok, teraz mi nejde, lebo predvcerom som ho dal na strechu  Bavím sa skvele
zemrem..  ha ha ha  2004 sharan je stare auto uz.. 6 rokov v pici to ma to je presne zlomove obdobie kedy sa to zacina jebat, co myslis, preco ho ten clovek predava? lebo si je toho vedomy ze dam to do pici zacina sa to jebat, kupim si zas nieco nove.. a ja chcem nove auto uplne vazne, chcem mat zopar rokov klidek kakacek a nie ze kupit auto a byt v pici hned od prveho mesiaca ze ok chcel som ist na trip smer europa ale nemozem lebo dnes sme v servise so servom a zajtra s elektronikou
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 29. December , 2010, 14:36:52 »

fakt dacie su smejdy... to je cauceskova pomsta Bavím sa skvele radsej Vw...

Kamarat ma Logana 4 roky a nevie si vynachvalit... univerzal pre rodinu, vozenie psov, na vozenie ludi 7-miestne, na spanie, na sexavanie.

PS: Bol som nedavno Renaulte a ten ich Koleos napriamo s vycackanym Dusterom vyzeral jak křáp.

PS2: Ja som zatial mal vzdy nove auta a po 4-6 rokoch to davam prec.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #85 kedy: 29. December , 2010, 14:37:23 »

zemrem..  ha ha ha  2004 sharan je stare auto uz.. 6 rokov v pici to ma to je presne zlomove obdobie kedy sa to zacina jebat, co myslis, preco ho ten clovek predava? lebo si je toho vedomy ze dam to do pici zacina sa to jebat, kupim si zas nieco nove.. a ja chcem nove auto uplne vazne, chcem mat zopar rokov klidek kakacek a nie ze kupit auto a byt v pici hned od prveho mesiaca ze ok chcel som ist na trip smer europa ale nemozem lebo dnes sme v servise so servom a zajtra s elektronikou

inak nove auto neznamena ze nepojde prvy mesiac do servisu  Žmurk
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #86 kedy: 29. December , 2010, 14:37:55 »

sak ale ty si j*ebnuty. tak kup dvojrocne, len nie daciu... tu si myslis, ze za kolko predas? budes nohami suchat ak za 5 rokov bude mat hodnotu 1500 ojro.

a vymenim ti e klasse 2010 rocnik za 55tisic.  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #87 kedy: 29. December , 2010, 14:39:01 »

Kamarat ma Logana 4 roky a nevie si vynachvalit... univerzal pre rodinu, vozenie psov, na vozenie ludi 7-miestne, na spanie, na sexavanie.

PS: Bol som nedavno Renaulte a ten ich Koleos napriamo s vycackanym Dusterom vyzeral jak křáp.

PS2: Ja som zatial mal vzdy nove auta a po 4-6 rokoch to davam prec.

kolega ma logan tiez.. asi 4 rocny a dnes uz pokukuje po tom novom MCVcku s vacsim kufrom..

k tomu PS2 - a robis to preto lebo chces mat klud ze? dnes sa uz nerobia veci jak kedysi ze jazdi cela rodina 10 rokov a ked je problem tak sa to da aj na meiste opravit hned.. vsetko je zaliate dnes uz, clovek akonahle saha dnu tak straca zaruku
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #88 kedy: 29. December , 2010, 14:39:57 »

inak nove auto neznamena ze nepojde prvy mesiac do servisu  Žmurk


hej ale znamena to ze vada bude odstranena zadara a nie za 300e napriklad  :) samozrejme tou vadou nemyslim to ze ho otocim na strechu  Bavím sa skvele

dojdem a ze : dobry den, netusim ako to je mozne ale dnes rano som vstal, dojdem k autu a mam na streche nalepenu travu
« Posledná zmena: 29. December , 2010, 14:40:47 od kaolko » Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #89 kedy: 29. December , 2010, 14:43:29 »

hej ale znamena to ze vada bude odstranena zadara a nie za 300e napriklad  :) samozrejme tou vadou nemyslim to ze ho otocim na strechu  Bavím sa skvele

to je druha vec, ze za to nebudes platit, ale to auto tam bude musiet ostat tak ci onak a trip sa aj tak konat nebude...

kupit nove auto je taky isty risk ako jazdene.
u jazdeneho sa akurat tak tie nedostatky mozu viac prejavit casom a ked ides na obhliadku so skusenym mechanikom tak ten bude hned vediet ako je na tom to auto.
« Posledná zmena: 29. December , 2010, 14:45:15 od joey » Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 21 otázok.